Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Nathicana

Puslapiai: [1]
1
Platono tipas / Saulius Petreikis - žmogus-orkestras
« Įrašytas: Sausio 02, 2015, 08:21:19 pm »
Saulius Petreikis - charizma trykštantis žmogus, kurio scenoje nepastebėti neįmanoma. Sako, kad grodamas patenka į kažkokį transą, kurio ir pats negali suvokt.



Groja įvairių kraštų etniniais instrumentais ir nebesuskaičiuoja, kiek jų turi. Domisi keltiška, armėniška, indiška, kiniška, vietnamietiška muzika, lietuviškus etninius motyvus derina su rytietiškais. Dalyvauja įvairiuose projektuose, skirtingus muzikos žanrus sujungia į darnią visumą.



Čia groja armėnišku duduku - tradiciniu mediniu pučiamuoju instrumentu. Dudukas išsiskiria ypatingai melodingu, melancholišku, gedulingu, bet tuo pačiu skaidriu skambesiu.


Atrodo, kad Saulius pritampa ir išjaučia bet kokią muziką, susigroja su įvairiausiais muzikantais. Grodamas prisitaiko prie instrumentų, eksperimentuoja, improvizuoja. Saulius pilnai įsijausdamas į muziką atsiriboja nuo žemiškų problemų. Pats supranta, jog blogai taip atsijungti nuo visko, kas aplinkui vyksta, bet muzika jis gyvena nuo ryto iki vakaro.

Saulius ir jo jaunesnysis brolis Donatas Petreikis yra įkūrę grupę "Saulės broliai". Muzika brolius lydi nuo pat vaikystės - tėvas ir senelis buvo liaudies muzikantai, todėl namuose nuolat skambėdavo folkloras. "Saulės broliai" groja Sauliaus brolio Donato dainas - švelnias, lyriškas balades, kuriose nerasi nė kruopelytės tamsos. Tai, ką Donatas kuria, yra tyra.



Man asmeniškai toks "Saulės brolių" temperamentas visiškai nelimpa, lyg 'besvoris', itin švelnus, man per tyras.. 8) O instrumentinė paties Sauliaus ambient muzika spektakliuose ar pan. projektuose - užburia, kaip ir tas armėniškas dudukas.



Kairėje vienas iš muzikinių bendrininkų - Bronsono tipo Domantas Razauskas (kompozitorius, atlikėjas, poetas), dešinėje - Saulius.
Jeigu jo vešli barzda manęs neapgauna, tai Saulius - Platono tipo.

2
Nortono tipas / Inga Paksaitė-Stumbrienė
« Įrašytas: Spalio 19, 2014, 04:10:44 pm »
Ar Inga Paksaitė - nortonė?

Paksas - bronsonas, Paksienę prie ramzių mačiau, bet Paksaitė tai visiškai smakrą pametus.









(dešinė)


3
Ramzio tipas / Rosita Paulauskaitė - dar viena sugadinta ramzė
« Įrašytas: Rugsėjo 21, 2014, 02:16:24 pm »
Dar vienas atvejis, kuomet dėl bronsoniškų standartų išoriškai "apkarpoma" vaizduotė..



Sumažinta nosis, hialurono rūgštimi padidintas smakras, į skruostus suleisti riebalai.

Citata
Rosita projekto "Misija – grožis" komisijai teigė, kad susimažinti "buratino nosį" – jos didžiausia svajonė.

"Tam, kad būtų gražus veido kontūras, turėtų vienoj linijoj būti kaktos linija, lūpos ir smakras", – sakė plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/junior-vokaliste-rpaulauskaite-dziaugiasi-nauja-nosimi.d?id=49686574

4
Karam ir Katari Chang santuoka gyvuoja jau beveik 89 metus. Jiedu susilaukė 8 vaikų ir 28 anūkų.

Sutuoktiniai teigia, kad jų laimingo vedybinio gyvenimo paslaptis – rūpinimasis vienas kitu.

Mano triukas – priversti žmoną juoktis. Pasakoju jai pokštus, o ji šypsosi. Būti juokingu – mano būdas būti romantišku. Girdėjau, kad juokas ilgina gyvenimą – Katari vis dar gyva, todėl turbūt tai veikia. (:DDD) Aš ją labai myliu ir norėčiau kartu praleisti dar 80 metų”, – šypsojosi laimingas pensininkas.

Santykiuose labai svarbu klausytis, domėtis, kas tau yra sakoma, ir kartu spręsti problemas“, – ilgalaikės santuokos receptą atskleidė Karam.



Ilgos nosys - ilga santuoka ;) :D



http://www.laikas.lt/lt/info/10668/87-erius-metus-santuokoje-praleidusi-pora-vis-dar-nepamirsta-romantikos/

5
Tipų nustatymas / PINK FLOYD narių tipų nustatymas
« Įrašytas: Rugsėjo 13, 2014, 07:24:36 pm »
Neapsakomai (!) geniali sąskambių darna muzikoje, tačiau nuolatinė įtampa grupėje.

Citata
Tiesą sakant, nebuvo tokio laiko, kad didesni ar mažesni nesutarimai nevyktų. „Kol tai netrukdė darbui, mes tiesiog pakęsdavome vienas kitą. Tiesa, Rogerį visi pakęsdavome mažiau“, – savo knygoje rašė Masonas. (http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-07-12-domantas-razauskas-pink-floyd-pragmatiskas-genialumas/119769)


Grupė susikūrė 1965 m. Pradinė sudėtis: Syd Barrett (gitara), Nick Mason (būgnai), Roger Waters (bosas) ir Richard Wright (klavišai).
1967 m. gruodį prie PF prisijungė David Gilmour, o Syd Barrett 1968-ųjų balandį paliko grupę. Vėliau nuo Pink Floyd atsiskyrė ir Roger Waters. Gilmour'ui vadovaujant išleisti „A Momentary Lapse of Reason“ (1987) ir „The Division Bell“ (1994) buvo lyg laisvo vėjo gūsis po konceptualių socialinių militaristinių Waters'o kūrinių.


Gerbėjai nesiliauja diskutavę, kada buvo PF "aukso amžius" - S. Barrett'o psichodelikos laikai, R. Waters'o "socialinė poezija ir nežabotas konceptualumas" ar D. Gilmour'o valdomas Pink Floyd "kosminis laivas" :D

Citata
Kaip milijonams suvirpinti širdis? Jei į koncertus dabar jie ateina jau matę visokiausių reginių, girdėję geriausią garsą. Kaip? Ogi iš didžiausio konflikto roko istorijoje padaryti gražų susitaikymą – per Waterso „Sienos“ koncertą O2 arenoje scenoje pasirodo Gilmouras ir sudainuoja posmelį iš „Comfortably Numb“, sugroja tą nepakartojamą solo... <...> Genialus roko muzikos „Atleisk“. Visa taip tyra, taip žmogiška. Du senukai susitaiko... Ir taip gera – skamba gerai pažįstama sena daina (niekam nereikia tų naujų nesąmonių!), griūna sena gera siena (amžinas komercinis simbolis!), stadionas mojuoja rankomis...
>>>


O šį rudenį pasirodys Pink Floyd albumas "The Endless River". Tai senų 1994-ųjų įrašų sesijų metu gimę ir nepublikuoti ambient stiliaus kūriniai, turintys tapti legendinio klavišininko R. Wright'o pomirtine "gulbės giesme".
-------

Tai kokie gi PINK FLOYD narių tipai??

David Gilmour (1946-) Volteras? (nosikaulis į dešinę)
"Harmonijų ir besiliejančių gitaros solo meistras."
 




Roger Waters (1943-) Volteras? (nosikaulis į dešinę, didelis smakras, vidut. kakta)
Daugelio Pink Floyd dainų tekstų autorius, idėjų variklis, iškeldavęs koncepciją, viziją, prie kurios paskui visi ardavo. "Diktatoriškas tekstų ir konceptualių albumų vizionierius"





Nick Mason (1944-) Ramzis? (nosikaulis ir žandikaulis didoki)





Richard Wright (1943-2008) Ramzis? (didelis nosikaulis, stambus žandikaulis, maža kakta)
David Gilmour žodžiai po Richard Wright mirties: ""No one can replace Richard Wright. He was my musical partner and my friend. <...>  I don't find it easy to express my feelings in words, but I loved him and will miss him enormously."





Syd Barrett (1946-2006) Ojiskastoks?



Pataisykit "nugrybavimus"

6
Tipų santykiai / Varg Vikernes ir Euronymous
« Įrašytas: Sausio 31, 2014, 07:42:49 pm »
Bene ryškiausias konfliktas sunkiosios muzikos istorijoje. Jo "dėka" iš underground'o pakilo black metal muzika ir išpopuliarėjo legendinė grupė Burzum.


Kairėje – Varg Vikernes (iš grupės Burzum), dešinėje – Euronymous (iš grupės Mayhem)

Varg'as Vikernes'as priklausė pogrindinei grupuotei "The Inner Black Circle of Norway", kuriai vadovavo Euronymous'as. Jie nekentė krikščionybės, kuri, jų manymu, buvo Norvegijai įpiršta ugnimi ir kardu. Varg'as tapo antruoju žmogumi "Vidiniame rate" ir pradėjo kovą dėl lyderiavimo. Jis stengėsi stumtelėti grupuotę link aktyvių veiksmų prieš krikščionis ir krikščionybę. Varg'ui tai pavyko - diversantai vykdė vis ryžtingesnes akcijas. 1992 m. liepos 6 naktį sudeginta Fantofto cerkvė, netoli Bergeno. Iki metų galo sudegintos dar 7 cerkvės. 1993 m. policija areštavo Varg'ą už neteisėtą sprogmenų laikymą. Kalėjime jis praleido tris mėnesius.

Varg'as norėjo lyderiauti "Rate". Svajojo apie tikrą karą prieš krikščionybę, o Euronymous'as nenorėjo daryti nusikaltimų. Dar daugiau, susipriešinimui buvo dar viena priežastis - Euronymous'as nuviliojo Varg'o merginą. Buvę bendraminčiai tapo beveik priešais ir ėmė ruoštis "aktyviems veiksmams", tik buvo neaišku, kuris pirmas smogs.

1993 m. rugpjūčio 11 d. Varg'as su draugu atvažiavo į Euronymous'o namus. Varg'as apkaltino Euronymous'ą dėl kontrakto sąlygų nevykdymo, o šis jį pasiuntė kuo toliau ir dar pasiūlė duoti į snukį. Atsakydamas į tai, Varg'as išsitraukė tam reikalui pasiruoštą peilį ir suvarė jį Euronymous'ui 23 kartus į kaklą, galvą ir nugarą, nuo ko šis mirė vietoje. Jau po 10 dienų žudikas atsidūrė už grotų. Arešto metu pas jį rado 150 kg dinamito, kuriuo "Ratas" ruošėsi susprogdinti Nidarsdomen miesto cerkvę - IX a. architektūros paminklą. Buvo areštuoti dar 12 "Rato" narių.


Euronymous:



Varg Vikernes:




Varg'as Vikernes'as gavo 21 metus kalėjimo - maksimalią bausmę Norvegijoje. Teisme, anot liudininkų, skaitant nuosprendį, Varg'o veide nesuvirpėjo nė vienas raumuo, o už teismo sienų tuo metu fanai mojavo jo fotografijomis. Tą naktį sudegė dvi cerkvės, o po penkių savaičių - dar viena.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iqMZrMx6mkM[/youtube] That žvilgsnis... :-X

2009 m. kovo 10 d. Varg'as Vikernes'as po 16 metų kalėjimo lygtinai paleistas į laisvę.

Plačiau: http://www.hell-music.lt/straipsniai/uzsienio/109/

----
Sakyčiau, kad Euronymous'as - Platono tipo, o ekstremalusis radikalas Varg'as - Volteras.
Pirmas viešas bandymas nustatyt tipus, tad lauksiu pataisymų : )

7
Psichika / Pažiūrų įtaka psichikai
« Įrašytas: Sausio 29, 2014, 07:17:49 pm »
Kilo klausimas dėl pažiūrų.

Tipų teorija, atsižvelgiant į žmogaus tipą, tiria pažiūrų įtaką psichikai. Materializmas būdingas Darvino, Bronsono ir Nortono tipų žmonėms (su intuicijos elementu), o idealizmas – Volterams, Ramziams ir Linkolnams (su vaizduotės elementu). Jei Darvinas ar Bronsonas "eina prieš prigimtį" ir turi polinkį į idealizmą, jam sutrinka vaizduotė ir prasideda šizofrenija/depresija. Tuo tarpu Volterų, Ramzių ir Linkolnų psichikos nepažeidžia materialistinių pažiūrų turėjimas.

Tačiau tipams su vaizduotės elementu būdingas radikalumas. Tai reiškia, kad didžiausia tikimybė, jog šie tipai (V/R/L) bus stipriai linkę ARBA į idealizmą, ARBA į materializmą. Suprantu, kad pažiūrų radikalumas gali būti privalumas, o gali ir kenkti, priklausomai nuo situacijos. O kokie procesai vyksta pvz. Voltero ar Ramzio smegeninėj, kuomet to aštraus radikalumo (polinkio konkrečiai tik į vienas pažiūras) nėra? Ar neturėdamas radikalių pažiūrų jis negali pasiekti aukščiausio intelekto? Kaip keičiasi jo vaizduotės pusiausvyra?

Pataisykit, kur nuklydau į lankas. Ačiū.

Puslapiai: [1]