Autorius Tema: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)  (Skaityta 4168 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Įrašytas: Liepos 06, 2019, 11:35:37 am »

Norėtųsi čia plačiau papasakoti apie J. Fukudzavą – anot A. Zyko, Japonijoje šis žmogus tiek pat svarbus, kiek Lietuvoje Daukantas ar Kudirka. Jis buvo rašytojas, žurnalistas, akademikas, įkūrė universitetą. Jo atvaizdas puošia jenų banknotą! 1862 m., kai Japonija po 200 metų trukusios izoliacijos atsivėrė pasauliui, iš jos į Šiaurės Ameriką ir Europą vyko misijos – tam, kad surinktų informaciją apie tai, kokia pažanga padaryta. Pusę metų keliasdešimt žmonių, tarp kurių – ir misijoje vertėju dirbęs J. Fukudzava keliavo po Prancūziją, Angliją, Prūsiją, Rusiją. Sankt Peterburgą aplankiusi misija traukiniu grįžinėjo į Prūsiją. Japonams paliko įspūdį tuomet visai naujas Kauno geležinkelio tiltas, mūsų mieste jie išlipo, užkando stoties bufete – visa tai užfiksuota Fukudzavos dienoraštyje. Ten pastebima, kad lietuviai skiriasi nuo rusų, šneka kita kalba. Vėliau jis savo dienoraščių pagrindu publikavo atsiminimus.


Pirmoji Japonijos misija Europoje. Wikipedia nuotr. Nuotraukoje vien darvino tipo atstovai.


Japonijos darvino tipo atstovai JAV 1860 Metais. Fukudzava Jukičis sėdi dešinėje.


Vyriausia Fukudzava Jukičio duktė darvino genotipo platonė.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=IrwHfGHb2po

https://visit.kaunas.lt/lt/naujienos/japonijos-ir-kauno-rysiai-naujame-dokumentiniame-filme-interviu/
https://en.wikipedia.org/wiki/Fukuzawa_Yukichi

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 06, 2019, 05:23:28 pm »
suvargę veidai, sunkus gyvenimas buvo, bet tai atsparių blogoms sąlygoms tipų visuomenė, vistiek, japonai nedaro gėdos darvino tipui.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 06, 2019, 11:10:17 pm »
Darvino tipas gali naudotis kultūriškai susigaudančio bransono pagarba. Bet kodėl tarp darvino tipo kompanijos beveik nėra bronsono? Visuomenė juos gerbė ir dabar gerbia, bet nesusigaudė, kad tai kito tipo žmonės. Darvino tipo atstovai rinko darvino tipo grupuotę.

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 07, 2019, 11:51:34 am »
Gali būti kad visų tipų "moderistai" turi polinkį atsirinkti savus tipus, tai negalioja tik tiems tipams kurie turi įgimtą depresiją(?) ir tipams kurie turi įgytą depresiją arba šizofreniją. Moderistai juos atstumia, nes taip saugo savo tipo psichologinę kokybę. Mačiau kai čia forume voltero tipo komentatorius varė ant depresyvių ekstravertų, esmė kad tie patys ekstravertai, turintys moderizmo kokybę, negali jų pakęsti. :D

Darvino tipui nebūtina aukšta kultūra, nes jis turi mažą girdimąją atmintį. Tipai turintys didesnę girdimąją atmintį yra linkę į kultūriškumą- kultūros kūrimą ir išsaugojimą.

"Kultūriškiausi" tipai yra girdimosios atminties asmenybė platono tipas, ir voltero tipas, turintis atskirą girdimosios atminties procesą- moralę. Platonas ir volteras moderistas turėtų ganėtinai gerai sutarti, nes abudu yra kultūros žmonės. Platono tipo visuomenėje voltero tipas laisvai gyvena, turi neblogą aplinką. Šių tipų visuomenės, priklausomai nuo psichologinės kokybės, turi geras gyvenimo sąlygas ir aukštą kultūrą, bet yra neatsparios propagandai. Propaganda yra terorizmo forma, naikinanti esamą kultūrą. Visi tipai turi lavinti intuiciją, nes ji yra kaip niekad svarbi dabar.

Man asmeniškai yra didelė gėda kad atsilikusioje afrikoje yra tiek daug darvino tipo, bet tiems žmonėms, kurie žino šią teoriją, aš turiu pasiteisinimą, kad žemiausios psichologinės kokybės darvino tipas yra pats atspariausias tipas, ir vienintelis išgyveno afrikos sąlygomis, kai kiti tipai išnyko(įskaitant ir darviną moderistą). Šizofrenija ir maža girdimoji atmintis lemia labai nykią kultūrą ir skurdą, bet tai tokia aukšto tipo atsparumo, neigiamai aplinkai, kaina. Bet man vistiek yra gėda.

Mano paties kokybė yra neurotinė šizofrenija, bet aš esu išimtis, nes išmanau psichologiją ir esu apsiskaitęs šia tema, man tas leidžia viską matyti aukštesnės psichologinės kokybės akimis. Mano intuicija tikrai veikia, nes matau pasaulį kiek kitaip nei daugelis žmonių, nepasiduodu propagandos įtakai, o Lietuvoje jos pilna, pradedant euro zonos privalumais, baigiant tariama Rusijos grėsme ir sabotažininko Landsbergio, kaip tautos lyderio, ikona.

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Fukuzawa Yukichi (Fukudzava Jukičis)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 07, 2019, 12:11:24 pm »
Psichologinė būsena > Įgimti tarptipiniai santykiai.

Santykius tarp tipų labiausiai įtakoja psichologinė būsena o tik po to tarptipiniai santykiai. Darvino tipo baltasis moderistas atstumtų juodaodį darviną šizofreniką ir tai būtų ne rasizmas o tokia santykių realybė. Darvino moderisto* asmenybei tai nepakenktų, nes santykiai būtų įtakojami ne išankstinio nusistatymo, o psichologinių dėsnių. Tas pas galioja ir kitiems tipams, atsiribojimas nuo žemesnės psi. būklės individų ir jų prastos kultūros, nekenkia jų asmenybėms.

*Jūs darvino optimalią psichologinę būseną pavadinę virilizmu/puritizmu, bet aš šiai optimaliai psi. būsenai nusakyti, paprastumo dėlei, naudojau tą patį žodį "moderizmas", kaip kad ekstravertų atveju.