Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - feniksas

Puslapiai: 1 ... 32 33 [34]
991
Bronsono tipas / Re: Lietuvos krepšinio rinktinės treneris - Bronsonas
« Įrašytas: Rugsėjo 14, 2010, 10:08:32 am »
Jo, Garastas vis dėl to bronsonas. O dabar kai pasakei dėl Kemzūros žandikaulio pasvyrimo į kairę dabar suabejojau, nes pasvyrimas yra akivaizdus. Galbūt ir darvinas, reik palaukt leotaurus komentaro. Na bronsonas yra irgi intuityvinis tipas, be to komanda daugumoje susidarė iš bronsonu, tad akivaizdus galėjo būt savitarpio supratimas, jeigu Kemzūra bronsonas. Kurtinaičio nosis  riesta ir nekumpa, pagal veido proporcijas nėra didelė. Platonas su Volteru gali būti geriausiais draugais (pavyzdys: platonas Arnoldas Lukošius su volteru Andriumi Mamontovu yra geriausi draugai nuo mokyklos laikų, žinoma, A. Mamontovas toje draugystėje yra lyderis  :D.

O "Karo meną parašęs" Sun Tzu iš piešinių ir skulptūrų atrodo kaip tikrų tikriausias bronsonas kaip ir dauguma azijiečių (bet kadangi visi jo atvaizdai daryti po mirties, tai galbūt tiesiog kiniečiai jį atvaizdavo panašų į savo visuomenės daugumos tipą). Be to Sun Tzu gimęs šiaurinėje Kinijos dalyje (Qi), tad tai dar labiau garantuoja, kad jis bronsonas, nes šiaurinėje Kinijoje bronsonai sudarė daugumą ir po Kiniją pasklido iš šiaurės, o pietinėje Kinijos dalyje dar ilgai dominavo Nortono tipas. Galbūt dėl to šiaurinės Kinijos gentys visą laiką labiau dominuodavo regione.

992
Bronsono tipas / Re: Lietuvos krepšinio rinktinės treneris - Bronsonas
« Įrašytas: Rugsėjo 14, 2010, 09:27:46 am »
Jo Garastas vis dėl to bronsonas. O dabar kai pasakei dėl žandikaulio pasvyrimo į kairę dabar suabejojau, nes pasvyrimas yra akivaizdus. Galbūt ir darvinas, reik palaukt leotaurus komentaro. Na bronsonas yra irgi intuityvinis tipas, be to komanda daugumoje susidarė iš bronsonu, tad akivaizdus galėjo būt savitarpio supratimas, jeigu Kemzūra bronsonas. Kurtinaičio nosis riesta ir , pagal veido proporcijas nėra didelė. Platonas su Volteru gali būti geriausiais draugais (pavyzdys: platonas Arnoldas Lukošius su volteru Andriumi Mamontovu yra geriausi draugai nuo mokyklos laikų, žinoma A. Mamontovas toje draugystėje yra lyderis  ;D.

O "Karo meną parašęs" Sun Tzu iš piešinių ir skulptūrų atrodo kaip tikrų tikriausias bronsonas kaip ir dauguma azijiečių (bet kadangi visi jo atvaizdai daryti po mirties, tai galbūt tiesiog kiniečiai jį atvaizdavo panašų į savo visuomenės daugumos tipą).

993
Bronsono tipas / Lietuvos krepšinio rinktinės treneris - Bronsonas
« Įrašytas: Rugsėjo 13, 2010, 04:17:30 pm »
Lietuvos krepšinio rinktinei vadovauti 2009 metais bronsono tipo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas daugelio nuostabai po Ramūno Butauto pasitraukimo pasirinko ne volterą Rimą Kurtinaitį, bet mažiau pasižymėjusį bronsona Kęstutį Kemzūrą. K. Kemzūros paskyrimo vyriausiuoju treneriu metu buvo pasirodęs net http://www.lrytas.lt/-12563086861256137950-v-garasto-planas-kemz%C5%ABra-ir-visos-lietuvos-ka%C5%A1%C4%97s-fiasko-2.htm smerkiantis ir išjuokiantis tokį pasirinkimą. Vis dėl to dabar akivaizdu, kad V. Garasto intuicija neapgavo ir pasirinkimas buvo labai teisingas. Itin stabilios psichikos ir ramaus būdo bronsonas-natūralas K. Kemzūra išvedė jauną komandą tarp keturių geriausių Turkijoje vykusio pasaulio čempionato komandų ir padėjo užimti trečiąją vietą. Stipria komandine dvasia pasižymėjusi naujoji Lietuvos rinktinė čempionate nusileido tik JAV krepšininkams. Komandoje dominavo bronsono ir darvino tipo krepšininkai, todėl vyravo vieninga ir darni atmosfera. Prieš čempionatą niekas tokios sėkmės nesitikėjo ir vertino komandą skeptiškai, nes K. Kemzūra į komandą nepakvietė senbūvių žvaigždžių ir pasirinko tik jaunus žaidėjus (išimtis tik Robertas Javtokas). Po sėkmės Turkijoje, niekas nebeabejoja K. Kemzūros gebėjimais toliau treniruoti rinktinę ir paruošti ją 2011 metais Lietuvoje vyksiančiam Europos krepšinio čempionatui.





Kęstutis Kemzūra pasižymi dideliu žandikauliu

994
Nortono tipas / Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Įrašytas: Rugsėjo 13, 2010, 09:21:06 am »
Juozas Petkevičius, dažnai vadinamas tiesiog "Juozuku", yra ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas, kuris 2010 m. po neilgos pertraukos buvo grąžintas į rinktinę "techninio vadybininko" pareigomis. Juozukas yra laikomas visų Lietuvos krepšinio rinktinių simbolių ir talismanu. J. Petkevičius daug prisideda prie gero mikroklimato sukūrimo rinktinėje dėka savo neeilinio charakterio, humoro jausmo ir net laikomas viena iš rinktinės pergalių priežasčių (2009 metais Europos krepšinio čempionate Lenkijoje jo pareigų buvo atsisakyta ir rinktinė patyrė didelį fiasko). Taip pat J. Petkevičius atstoja už rinktinės psichologą, kadangi dauguma krepšininkų šiam geranoriško būdo masažistui išsipasakoja savo problemas. Šis nedidelio ūgio, Nortono tipo 62 metų rinktinės "sėkmės raktas" vis dar yra puikioje fizinėje formoje ir nesunkiai padaro po 150 atsispaudimų. 2010 metais Turkijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 3-iąją vietą per visą čempionatą pralaimėjusi tik vienas varžybas prieš JAV rinktinę. Be abejo Juozuko dalyvavimas rinktinėje turėjo prisidėti prie puikių Lietuvos krepšininkų pergalių čempionate.







995
Nortono tipas / Žymiausias Nortono tipo boksininkas Nikolajus Valujevas
« Įrašytas: Rugsėjo 13, 2010, 12:26:02 am »
Leningrade gimęs totorių ir rusų kilmės boksininkas yra turbūt vienas žymiausių šiuo metu Nortono tipo žmonių pasaulyje. 2, 13 m. kovotojas dėka savo ūgio, stambaus sudėjimo ir kiek neįprastos išvaizdos vakaruose yra vadinamas "Rusijos milžinu" arba "Pabaisa iš rytų". N.Valuevo ūgis, sudėjimas, rankų ilgis ir jėga yra pagrindiniai ginklai ringe, kurie leido šiam kovotojui du kartus tapti pasaulio sunkiasvorių kategorijos bokso čempionu. N. Valuevas profesionalų bokso lygoje pralaimėjo per savo karjerą tik du kartus: vieną kartą 2007 m. prieš 1,85 m. ūgio rusų kovotoją Ruslaną Čagajevą (Bronsono tipo), o 2009m. prieš 1,91 m. juodaodį britą David Haye (Darvino tipo). Abu kartus jį įveikti padėjo priešininkų didesnis judrumas, greitis bei meistriškumas, kurie bokse tradiciškai yra laikomi vienais svarbiausių aspektų lemiančių pergalę. Dideliai daliai varžovų kova prieš žymiai aukštesnį ir fiziškai stipresnį (nors ir lėtesnį) N.Valuevą yra didelis iššūkis.

Nikolajus Valujevas yra gyvas įrodymas, kad "neandartaliečiai" vaikšto tarp mūsų, o nėra "seniai išnykusi žmonių rūšis". Net kai kurie sporto komentatoriai atkreipia dėmesį į Valuevo panašumą į mokslo vaizduojamus neandartaliečius. Boksininkas yra vedęs ir turi du vaikus. Turi pomėgį medžioti ir jos metu šernui užpuolus jo šunį, susigrūmė su juo ir jį nudobė savo rankomis (tai dar kartą liudija nežmonišką šio žmogaus jėgą). Jaunystėje taip pat bandė krepšinį, vandens pulą ir disko metimą, tačiau nuo 20 metų apsistojo ties boksu. Šis žmogus tiesiog sutvertas šiai sporto šakai.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GWU-41S3zTw[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C-ywBytMQEg&feature=related[/youtube]







996
Tipų nustatymas / Re: Ar M. Gibsonas volteras?
« Įrašytas: Liepos 23, 2010, 11:22:29 am »
Įdomu, kad Gibsono laiks nuo laiko prasitariamos pažiūros (kurios yra ekstremaliai dešiniosios), didelis rasizmas, seksizmas bei polinkis į smurtą vis dėl to parodo tipų teorijos teisingumą platono žmonių atžvilgiu. Jo draugės, kurią jis tariamai mušė ir nuolat užgauliojo paviešintame įraše atsiskleidusios M. Gibsono savybės atitinka neigiamas platono savybes aprašytas tipų teorijoje.

997
Tipų nustatymas / Identiškų dvynių atvejis
« Įrašytas: Liepos 21, 2010, 03:14:19 pm »
Identiški dvyniai yra ne taip jau retai pasitaikantis reiškinys, tad man iškilo tam tikrų klausimų susijusių su tipų teorija. Kiek pažįstu dvynių labai dažnai jų skiriasi ne tik charakterio subtilybės, bet ir temperamentai (vienas gali būti pagal visuomenės supratimą būti tas aktyvusis ekstravertas, o kitas užsidaręs savyje intravertas). Taip pat dažnai skiriasi ir gabumai (iš vienų pažįstamų dvynių, kurių dabar beliko vienas gyvas, vienas iš jų buvo gabus matematikai, o kitas lietuvių kalbai bei kitiems humanitariniams mokslams, bei vienas iš jų buvo gabus dailei, kitas ne). Tad kyla klausimas kodėl dvyniai, kurių genotipai ir net fenotipai idealiai sutampa, labai dažnai yra labai skirtingi? Gal tipų teorija nepaliečia kažkokio reiškinio, kuris nulemia tuos skirtumus?

Puslapiai: 1 ... 32 33 [34]