Tipų teorija > Įvairenybės

Alberto Einšteino sunus paveldejo motinos ar tėvo genotipa?

(1/3) > >>

Leotaurus:

Greičiausiai Eduardas Einsteinas šizofrenija susirgo pastovaus lyginimo su tėvu ir norėjimo tapti genijumi. 


Eduardas Einsteinas darvino tipo.


Albertas Einšteinas ?



Su darvino tipo kolegomis fizikais.



Mano tėvas darvino tipo taip pat buvo fizikas turėjęs idealistines pažiūras. Pamenu vaikystėje jis man išspręsdavo uždavinius kitais metodais negu reikalaudavo standartas. Mokytojai ilgai žiūrėdavo ir sakydavo, kad išspręsta gerai. Nors sprendimas būdavo padarytas iš kito galo ar dvigubai trumpesnis. Dėja tėvui galiojo idealizmo dėsniai, jis buvo užkietėjęs tautininkas.
Jis buvo kilęs iš ultradešiniųjų šeimos. Mano mama taip pat idealistė linkolnė.



Senatvėje Albertas Enšteinas tapo šou žvaigžde ir dideliu humoristu.
Didžiausių Europos ir Amerikos laikraščių antraštės tą dieną rėkte rėkė apie mokslo revoliuciją ir reliatyvumo teorijos kūrėjo triumfą. Kabinetinis mokslininkas vienu akimirksniu virto kultine figūra. Kažkuria prasme A. Einšteinas ėmė panėšėti į pop-kultūros dievaičius - o kur jau kur, bet pop-kultūroje mokslininkams nebuvo vietos. Ir šia prasme žydų kilmės vokiečių fizikas taip ir liko vienišius. Tačiau to negalima pasakyti apie jo gyvenimą.

http://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijos/alberto-einsteino-moterys.d?id=58780107#ixzz2lwLQDCbb



Greddy:
Aha, dabar visai nepanašu į volterą.. Tikrai, gali būt, kad darvinas.

P.s. labai stipriai abejoju, kad volterui tarp darvinų galėtų būti gera psichologinė aplinka ir vystymosi sąlygos.

filosofas:
Tai Einšteinas volteras ar darvinas?  :)

Leotaurus:
Panašu į darviną. Senatvėje pasiekė karjeros aukštumas ir maksimalų humorą. Bendravo su darvino tipo fizikais kurių yra dauguma, voltero tipas tarp fizikų antras .
Jauno nuotraukos tai darvino tipo, vėliau nosis dėl senatvės "subulvėjo".

O kaip jūs manote koks Einšteino tipas? Aš linkstu prie darvino. Mano brolis galėjo suklysti dėl nuotraukų stygiaus.

filosofas:
Jo kaukolė darviniška, smakras kiek didokas( +/- vidutinio), sunku rasti jo normalą pakaušio foto, žandikaulis jo ir klaidintantis.
Tačiau įdomu, kad kai jam atliko skruodimą jo "apatinė momeninė skiltelė buvo maždaug 15% didesnės palyginus su standartinėmis žmonių smegenimis"  - tai čia kaip ir volteriškos smegenys + jis akcentvo vaizduotę, įsivaizdavimą ir vaizdninius.
Išties įdomus atvėjis su tuo Albertų tiek iš išvaizdos, tiek iš santykių su žmonėmsi ir vaikų paveldimumo atrodo darvinas, tačiau smegenys voltero...

Va Įmetu Einšteino tėvų foto:


Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją