Autorius Tema: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova  (Skaityta 8526 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija



Skrydin į Marsą geriau įtraukti ištekėjusias moteris, o kosmoso įgula, sudaryta iš vyrų ir moterų, bus geriausia psichologiniu požiūriu, mano vienintelė moteris Rusijos kosmonautų būryje Jelena Serova.

„Į skrydį į Marsą galbūt yra prasmės imti moteris – ištekėjusias. Tokių moterų stabili psichika, jos turi gyvenimo patyrimo“, – sakė ji interviu agentūrai „Interfax“.

Be to, 34 metų J.Serova mano, kad į skrydį į Marsą būtinai reikia pasiųsti mišrią vyrų ir moterų įgulą.

„Žinoma, taip. Aš visada maniau, kad psichologinis klimatas (mišrioje įguloje) visiškai kitoks nei vienos lyties įguloje. Į gerąją pusę, labiau naminė atmosfera ir didesnis organizuotumas“, – paaiškino ji.

Jos nuomone, kai moteris atskrenda į stotį, „vyrai pradeda skustis, prižiūrėti save, pradeda būti labiau susikaupę, nedaro sau nuolaidų ir galimybių atsipalaiduoti“.

„Juk tai taip pat neblogai. Tai padeda geriau atlikti darbą. Pas mus Žemėje moterys visada stengiasi sudaryti sąlygas, kad vyras darytų karjerą. O šitai vyrams taip pat nemažai svarbu. Tai – moralinė parama“, – pabrėžė kosmonautė.

Pasak J.Serovos, „moterys yra lankstesnės psichologiniu požiūriu“.

„Aš galiu trinktelėti kumščiu, kur reikia greitai viską organizuoti, o galiu ir nusileisti. Tai nepakeičiama ypatybė“, – pažymėjo ji.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/moters-buvimas-kosmose-teigiamai-veikia-vyru-darba-mano-kosmonaute-jelena-serova-61-147278#ixzz2hOrLeElC
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 11, 2013, 03:03:36 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 11, 2013, 08:26:31 pm »
Moterys vyrų daugumos kolektyve yra labai teigiamas dalykas. Kaip patinai pradeda konfliktuoti moterys juos apramina arba griežtesniu žodžiu, arba temą nukreipia, kad išvengti komandos skilimo ar netgi ir muštynių.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Zoja

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 82
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 11, 2014, 04:14:11 pm »
Anna Lee Fisher pirmoji motina kosmose 1984  :)








Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 11, 2014, 04:26:52 pm »

Anna Lee Fisher bronsonė.

Kosmosui labiausiai tinka platono tipo žmonės, nes kiti tipai tokių perkrovų psichologiškai neatlaiko. Realybėje platono tipo kosmose daugiausia.

Vyrai ir moterys yra neatskiriami tiek genetiškai tiek psichologiškai tiek fiziologiškai. Kitaip tariant reikalinga abiejų lyčių pusiausvyra. Reikia rasti tinkamą skirtingų genų antrą pusę ir tuomet žmogus bus laimingas  :)


NASA Astronautė platonė Karen Nyberg.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 11, 2014, 04:33:51 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2014, 08:49:34 am »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mOy8DtyAVjI
Nors Sovietų Sąjunga buvo pirmoji šalis, 1963 metais išleidusi į kosmosą moterį, Valentiną Tereškovą, po šios daug žadančios pradžios moterims šioje srityje buvo sunku varžytis su vyrais. J.Serova bus ketvirta į kosmosą pakilusi moteris iš Sovietų Sąjungos arba Rusijos. Prieš skrydį jai teko atsakyti į virtinę klausimų, susijusių su jos lytimi arba kaip ji ketina palaikyti ryšį su savo 11-mete dukra, kol bus išvykusi. J.Serova net pasisiūlė parodyti, kaip ji ketina trinkti plaukus kosmose. Bet ilgainiui jos kantrybė išseko. Baikonūro kosmodrome trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje vienam žurnalistui paprašius paaiškinti, kaip ji ketina prižiūrėti savo plaukus Tarptautinėje kosminėje stotyje ir paklausus, ar ji ketina išlaikyti dabartinę šukuoseną. „Ar galiu ir aš užduoti klausimą? Kodėl jūs nesidomite mano kolegų šukuosenomis?“, – paklausė ji apsupta kolegų spaudos konferencijoje, kuri buvo transliuojama per televiziją. „Mano skrydis yra mano darbas“, – pabrėžė ji. „Būsiu pirma Rusijos moteris, skrisianti į TKS. Jaučiu didelę atsakomybę prieš žmones, kurie mus mokė ir treniravo, ir noriu jiems pasakyti: Mes jūsų nenuvilsime!“ – kalbėjo J.Serova.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/808695/rusu-kosmonaute-prasiverze-pro-lyciu-barjera-i-erdves/1

Platono tipo moteriai santykiai su platono tipo vyrais yra labai geri. Bendravimo stoka gali moterį priversti prie sunkios depresijos, vyrams bendrauti reikia mažiau, dar moters fiziologija blogiau reiškiasi kosmose.
http://www.pri.kmu.lt/Biologine%20psichiatrija%28zurnalas%29/2000_T2%20N1/05.pdf


Platonė J.Serova su bronsonė Valentina Tereškova.









Pati didžiausia klaida siųsti ramzio tipo moterį Sunita Williams į kosmosą tarp platono tipo daugumos.



Kaip plaunama galva kosmose.

« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 26, 2014, 11:17:05 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2014, 02:00:43 pm »
Pas šią rusę, kosmonautę veidas nuo depresijos ir ironijos tiesiog "persikreipęs"  :-[

--
Juokingi tie platonai: kojos ilgos, torsas ir rankos trumpos, galvos didelės. Patys atrodo kaip tie ateiviai.


« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 26, 2014, 02:04:45 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Moters buvimas kosmose teigiamai veikia vyrų darbą,mano kosmonautė Jelena Serova
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2014, 05:22:26 pm »
Ekstravertams kosmose mažai bendravimo,depresyvūs žmonės ištveria didesnius krūvius. Bet yra rizika depresija sustiprėti.
Platono tipas kosmosui sutvertas fizinės ištvermės prasme, bet jis nėra stiprus mažam bendravime.
Aukštos kaktos, žemi ūgiai, depresyvūs veidai - tikri ufonautai.

O tie ateiviai yra žmogaus liguistos vaizduotės padarinys, iš tikro protingos būtybės yra ne kokie ropliai, bet gražūs vizualūs sutvėrimai.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 26, 2014, 05:25:00 pm sukūrė Leotaurus »