Tipų teorija > Linkolno tipas

Batka

(1/3) > >>

Leotaurus:
Linkolno tipo Batka yra grieztas ir turi Hitlerio tvirtumo. Vyriausias jo sunus linkolno tipo, jauniausias platono tipo kaip ir jo zmona.
Rusu KGB užsakytas filmas
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PYqyH0OfocI&feature=related[/youtube]

feniksas:
Vyriausias sūnus (viktoras lukašenko) kai kuriose nuotraukose panašus į bronsono, o ne Linkolno tipą. Kakta žema, nosis nėra labai didelė. Na žandikaulis tai gal ir turi "linkolniškumo". Jauniausias sūnus yra nesantuokinis.

feniksas:
Beje man pradeda atrodyti, kad Linkolno tipą irgi būtų galima suskirstyti į mažų mažiausia dvi arba tris kokybes: Optimisto ir depresyvaus, galbūt egzistuoja ir natūralas. Hitleris ir Lukašenka akivaizdžiai priklauso depresyvaus Linkolno kategorijai (abudu šie žmonės oficialiai buvo diagnozuoti turintys depresiją ir nuo jos gydėsi, jiem būdingas kietumas, rūstumas, valdingumas, nerviniai priepuoliai, nors abudu turi oratorinius sugebėjimus (dėka bendravimo instinktų), tačiau pagal daugelį šaltinių akivaizdu, kad turi bendravimo problemų su artimais žmonėmis, yra nesukalbami). Billas Clintonas panašus į optimistą - neišpasakytai didelis gebėjimas bendrauti tiek su plačia publika, tiek su pavieniais žmonėmis, visi kas yra bendravę su juo stebėjosi jo mokėjimu iškarto bendrauti lyg su senai pažįstamu draugu, dažnai yra geros nuotaikos, nors ir būdingas individualumas, tačiau moka dirbti kolektyve ir išklausyti daugybės nuomonių.

Leotaurus:
Teisybe sakai bronsonas, paskutiniu metu mažai laikos skiriu Tipu teorijai, ateityje skirsiu daugiau.
Paskubomis peržiūrėjau video medžiagą, todėl nepatikrinęs nustatinėjau tipą. 
Gerai, kad turiu lygiavertį žmogų nustatant tipus, dėkoju Feniksai už pataisymus.


Motina bronsono tipo.

Gali būti depresyvi. Dauguma lyderių iškelia depresyvios bronsonės savo reikalavimais. Brazausko pirmoji žmona taip pat depresyvi, Klintono taip pat t.t..


Viktoro Lukasenkos šeima.

Geri santykiai su Irano prezidentu.


Aleksandro Lukašenko moterys bronsono tipo, klydau, kad platono.






Dėl Linkolno depresijos tai nesąmonė, vyriškasis tipas turi teorinę vaizduotę. Galimas dalykas Linkolno tipo šizofrenija, bet mažai duomenų apie šio tipo ligonius yra.
Hitleris augo Austrijoje kur nemažai ramzioo tipo moterų, todėl asmenybė buvo sutrikusi. Lukašenka yra puolamas pasaulio globalistų, radikalių dešiniųjų, ir rusijos KGB, todėl žmogelis neviena yra užkasęs. Jis turi panašumų tvarkant priešus kaip Henrikas Daktaras.

Linkolno tipo dėsniai vienodi, moterys bronsonės, valingas tvirtumas ir asmenybės sutrikimai baiminantis valdžios praradimo.
Lukašenka turi gabumų apgaudinėti, mulkino platoną Jelciną, mulkino Europą. Viską darė dėl savo tautos ir savo valdžios, valdžia jam svarbiausia, todėl jis turi elgtis taip, kad ir tauta laiminga būtų. Putinas ir Medvedevas suprato esą mulkinami, todėl pradėjo kompromituoti Batka.

feniksas:
Pagal paskutines nuotraukas panašu, kad Batka yra itin didelis dailių bronsonių gerbėjas  :D (arba dailios bronsonės yra didelės Batkos gerbėjos :) ... čia jau kaip pažiūrėsi ;D)

Man su vaikų tipų nustatymų nelabai dar sekasi (vaikų bruožų skirtumai dažnai nebūna tokie ryškūs, išskyrūs kaktos zoną, bet nosis būna mažoka iki brendimo), tai nežinau, koks jauniausio sūnaus tipas, bet daugiau mažiau atrodo, kad nei vienas Lukašenkos sūnus nepaveldėjo Linkolno tipo, tad man įdomu, ar yra kokia nors didesnė tikimybė vienam tipui būt "dominantiniam" susilaukiant atžalos; kitaip tariant ar tipai turi vienodą tikimybę būt perduodami "palikuonims"? Tarkim ar šeimoje esant platono tėvui ir bronsono motinai ar bus "aukštesnio tipo" (evoliuciniame lygmenyje) didesnė tikimybė būt perduotam? Beje nežinau kodėl, bet pastebėjau, kad net esant tėvui Darvino (arba Voltero, ar Linkolno ar Platono tipo), o moteriai bronsono (arba platono), tai didesnė tikimybė, kad dukros jiems gims bronsono (arba platono), o sūnūs Darvino (arba Platono, Voltero ar Linkolno, priklausomai nuo atvejo). Tai atsispindi ir visuomenėje, kad tarkim bronsono moterų yra tikrai absoliuti dauguma (arba tiesiog mano aplinkoje taip išpuola), o va vyrų tipuose platono tipas bronsono tipą galbūt ir lenkia gausa Lietuvoje ir nemažai volterų. Tik Darvino mažai sutinku. (tiesiog gal vėl atsitiktinumas, nors kasdien universitete ir kitur tenka daug žmonių sutikt ;D)

Konkrečiu mano atveju, tai mano tėvas darvino, o motina bronsono tipo. Visi mano broliai (įskaitant mane) darvino tipo, o sesės tai "gryno" (genotipinio) platono ir bronsono tipų (kaip bebūtų keista platono tipo sesė yra žymiai aktyvesnio ir valdingesnio charakterio bei gabesnė moksluose, sesė bronsonė užtat gabi šokiams, nors ir yra žymiai smulkesnio sudėjimo už sesę platonę ;D).

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją