Autorius Tema: 2013 -2014 vyrų šachmatų reitingų rezultatai  (Skaityta 3978 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
2013 -2014 vyrų šachmatų reitingų rezultatai
« Įrašytas: Birželio 19, 2013, 03:13:40 pm »
http://ratings.fide.com/toparc.phtml?cod=261

I vieta darvino tipas Carlsen, Magnus Norvegija
Atsiusčiau savo vaikystės nuotrauką  :D   Vaikystėje mes buvome panašūs.





II vieta  voltero tipas Aronian, Levon Armėnija




III vieta ramzio tipas  Kramnik, Vladimir Rusija




IV vieta bronsono tipas Anand, Viswanathan Indija


« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 24, 2014, 11:01:52 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2013 vyrų šachmatų reitingų rezultatai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 19, 2013, 04:26:35 pm »
Magnus Carlsen garsėja agresyvių stiliumi. Intuicija plius teorinė vaizduotė pavertė jį nenugalimų  :)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: 2013 - 2014 vyrų šachmatų reitingų rezultatai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 24, 2014, 10:26:45 am »


2014 darvino tipo M. Carlsenas įveikė indą  bronsoną Visvanata Anand ir apgynė pasaulio šachmatų čempiono titulą.
http://www.lrytas.lt/sportas/startai/m-carlsenas-apgyne-pasaulio-sachmatu-cempiono-titula.htm


Paskutinė partija klostėsi itin dramatiškai. Baltais žaidęs pasaulio čempionas po debiuto nesugebėjo įgyti pranašumo, kiek vėliau V.Anando pozicija jau buvo vertinama kaip geresnė. Paprastai atsargus indas sužaidė rizikingai bei buvo labai greitai nubaustas – C.Karlsenas pasinaudojo varžovo klaida ir užtikrintai baigė partiją savo naudai. „Surizikavau ir buvau nubaustas, - po partijos sakė karjeros dar neketinantis baigti V.Anandas. – Kai kurie dalykai mače man išėjo geriau, kai kurie blogiau, bet, manau, kad buvau pirmas, kuris nesusitvarkė su savo nervais.“

Pagal reglamentą mače buvo numatyta žaisti dvylika partijų, tačiau po M.Carlseno pergalės vienuoliktoje partijoje dvyliktos jau žaisti nebereikės. „Esu laimingas ir jaučiu palengvėjimą, kad nebereikės žaisti dvyliktos partijos juodais. Kalbant apie visą mačą tikrai galėčiau žaisti geriau, bet džiaugiuosi, kad pavyko laimėti.“

M.Carlseno komandoje dirba geriausios Lietuvos šachmatininkės Viktorijos Čmilytes-Nielsen vyras Peteris Nielsenas.





« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 24, 2014, 11:02:26 am sukūrė Leotaurus »