Sportas > Pasiekimų sporto šakos

Stipriausia Lietuvos moteris Z. Satkauskaitė

(1/3) > >>

Leotaurus:

Bronsono tipo merginai neprilygsta sportiški vyrai.



Tai ne moteris o viesulas, tik įdomu kokia ji lovoje?  :D

http://pramogos.delfi.lt/zmones/stipresnio-uz-save-vyro-dar-nesutikusi-z-satkauskaite-vaikinas-turi-nusipelnyti-kad-jam-atitekciau.d?id=62269211

filosofas:
Permečiau akim truputi jos įntervių tai manau, kad tai aktyvios depresijos moteris, ji šneka kaip tipinė kompleksuota, savu laikų daug konfliktų ir patyčių patyrus moteriške, nenaturaliai hiperbolizuotai kalba apie savo įšvaizdą ar fizinę jėgą ir t.t Sportas, geraus raumenų tonusas, ištvermė, fizinė jėga ir t.t yra gerai, tačiau, su psichine sveikata turi mažai ką bendro. Pilna yra prof.sportininkų su depresiją ar šizofreniją. Asmenybė visu pirma turi būt formuojama iš vidaus, o tik tada iš išorės....

Justinas999:

--- Citata iš: filosofas  Rugsėjo 10, 2013, 09:04:56 am --- Asmenybė visu pirma turi būt formuojama iš vidaus, o tik tada iš išorės....

--- Baigti citatą ---
Manau, kad galima padaryti gerą sinergetiką, tarp vidaus ir išorės formavimo kartu.
Chi chi aš viduje esu sušiktas ir traumuotas vaikas su daugybe psichologinių problemų, bet iš išorės visada stengiuosi atrodyti idealiai, kad nė vienas plaukas nebūtų netinkamai pakrypęs, kiekvienas antakio plaukelis būtų tobulu kampu ir t.t. Bet įgudus akis (tokia kaip mano  8) ) gan greitai gali iš eisenos, judesių, veido mikroekspresijų ir t.t. pasakyt kas per trauma esu  :D

filosofas:
Gerai, kad suvoki savo psichologine būklę. Turi visas žinias, žinai šia galingą teoriją ir viena diena peresi į optimizmą  ;)
Svarbiausia atsikratyti to nusistatymo, kad esi "traumouotas vaikas" ir išsivaduoti iš skaudulių, kompleksų ir t.t
Viskas tik tavo rankose.

Leotaurus:
Pritariu filosofui, užmiršk praeitį kurk ateitį stiprink intuiciją ir simpatijas antipatijas. Pozityviai bendrauk.
Didžiuokis savo keitimo pasiekimais. Praeitis tuomet atrodys kaip sapnas kurį tu pakeitei.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją