Autorius Tema: George Carlin - Darvino tipo komikas  (Skaityta 3666 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
George Carlin - Darvino tipo komikas
« Įrašytas: Spalio 02, 2010, 09:10:12 pm »
George Carlin'as (1937 - 2008) buvo vienas žymiausių šių laikų "stand-up" žanro komikų. Šis darvino tipo amerikiečių komikas pasižymėjo juoduoju intelektualiu humoru persmelktais pasirodymais. Ypatingai pašiepė religiją, politiką, karą, šiuolaikinės visuomenės normas, kalbos ypatumus. Vienas pirmųjų sulaužė komiko aprangos stereotipus dar 7 dešimtmetyje ant scenos pasirodęs tuo metu neįprasta komikui išvaizda, vilkėdamas paprastais džinsais, dėvėdamas ilgą barzdą ir į ausį įsivėręs auskarą. Nebijodavo šokiruoti publiką kandžiomis pastabomis (ypatingai įsidėmėtinas 2004 metais Las Vegase vykęs pasirodymas, kuomet jis tiesiai išjuokė visą Las Vego miestą ir jį lankančius žmones).

Pažiūros: Nuo gan ankstyvaus amžiaus nepaisant katalikiško auklėjimo tapo užkietėjusiu ateistu ir religijos pašiepimas tapo svarbia jo pasirodymų dalimi. Vertindamas politiką užsiėmė neutralią poziciją, oficialiai nepalaikydamas nei vienos JAV partijos ir pašiepdamas jas visas. Pritarė sąmokslo teorijoms, teigiančioms apie šešėlinį pasaulio politikos ir ekonomikos valdymą.

Šis komikas yra labai gerbiamas bei tapęs įkvėpimu daugeliui naujos kartos komikų tokių kaip Chris Rock, Jerry Seinfeld ir pan.

Žymios citatos:

Citata
Aš turiu tam tikras taisykles, pagal kurias gyvenu. Mano pirma taisyklė: Aš netikiu niekuom, ką man sako valdžia.
Citata
Karas vardan taikos yra tas pats kas dulkinimasis vardan nekaltybės.
Citata
Aš laikiau save ateistu iki kol supratau, kad tai yra taip pat tikėjimas.
Citata
"Vienas dalykas veda prie kito"? Ne visuomet. Kartais vienas dalykas veda prie to pačio dalyko. Paklauskite alkoholiko arba narkomano.
Citata
Aš turiu vieną klausimą. Kaip taip išėjo, kad kuomet tai mes, tuomet tai laikoma abortu, bet kuomet abortas įvyksta viščiukui, tai vadinama omletu? Ar mes tapom tokie jau geresni už viščiukus staiga? Kada tai įvyko, kad mes pranokome viščiukus gerumu? Išvardinkite šešis dalykus pagal kuriuos mes geresni nei viščiukai... Matote, niekas negali to padaryti! Žinote kodėl? Todėl, kad viščiukai yra padorūs žmonės. Jūs nematote viščiukų besiburiančių į narkotikų klanus, ar ne? Ne. Jūs nematote viščiukų pririšančių kokį nors vyruką prieš kėdės ir prikabinančių jo kiaušinius prie automobilio akumuliatoriaus, ar ne?... Kuomet buvo taip, kad paskutinis jūsų girdėtas viščiukas grįžtų iš darbo namo ir iki sąmonės netekimo primuštų savo vištą, a? Taip nebūna... nes viščiukai yra padorūs žmonės.

Apie religiją:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o[/youtube]
Apie planetos išsaugojimą:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o[/youtube]








« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 03:51:13 pm sukūrė Leotaurus »