Autorius Tema: Klausimas  (Skaityta 4350 kartus)

Neprisijungęs saldunas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 4
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Klausimas
« Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2013, 03:02:24 pm »
Ar įmanoma pakeisti psichologinę būseną pvz. iš puritizmo į virilizmą?

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Klausimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2013, 03:17:54 pm »
Visu pirma sveikas atvykęs! Neblogai būtų, kad trumpai prisistatytum.

Puritizmo ir virilizmą turi tik voltero ir darvino tipai, optimistai turi virilizmą automatiškai.
Tai optimistinis požiūris į priešinga ir į savo lytį. Viskas vyksta smegenyse, žmogus labai daug dėmesio skiria priešingai lyčiai, daug stengiasi dėl savo elgesio ir išvaizdos. Optimistai tai laimingi savimi pasitikintys vyrai, kurie mėgaujasi moterų dėmesių, bet ir jie neabejingi joms. Jų elgesio ir charakterio savybės yra pozityvios, todėl jie yra seksualesni. Šis reiškinys pastebėtas pas darvino ir voltero genotipo vyrus, kurie su priešinga lytimi elgiasi kaip optimistai. Pav. Putinas.





 Tokių vyrų populiarumas tarp moterų didelis, jie dažniau atviriau myli moteris. Trūkumas yra homofobija, jie vengia homoseksualų, nors jeigu net ir nežino jų orientacijos.
Virilistai mėgsta demonstruoti vyriškumą fizinę jėga, atvirai rodo susižavėjimą ir meilę moterims.  Visa tai reikalauja daug pastangų, išvaizdos, ambicijų, laiko t.t.
Darvino ir voltero tipas pasižymi arba virilizmu, arba puritizmu.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 20, 2013, 03:35:11 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2013, 03:52:19 pm »
Ar įmanoma pakeisti psichologinę būseną pvz. iš puritizmo į virilizmą?

Trumpas atsakymas būtų taip. Bet tai reikalauja požiūrio į save pakeitimo, tai neįvyksta per naktį. Virilistai save aiškiai suvokia kaip "lytines būtybes" (ir to neslepia), tuo tarpu puritistai savo seksualumą slopina, jo gėdijasi ar laiko nesvarbiu. Čia esminis psichologinis skirtumas tarp šių psichologinių kokybių.

Visa kita yra panašu. Abiems psichologinėms kokybėms būdinga sveika psichika (žemas arba vidutinis humoro jausmas), dėmesyje dominuoja bloga nuotaika (apie 55-60 proc. laiko), tad ir šie žmonės labiau linkę pastebėti daugiau neigiamų nei teigiamų reiškinių (santykinai).
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 20, 2013, 03:58:51 pm sukūrė feniksas »

Neprisijungęs saldunas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 4
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Klausimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2013, 04:31:40 pm »
Ačiū už atsakymus  :)
Atsiprašau, kad neprisistačiau iš karto. Kaip matot esu naujokas, neseniai pradėjau domėtis šia tipų teorija ir ji mane labai sudomino. Mano veido, fiziniai ir psichologiniai bruožai atitinka darvino tipą. Manau esu labiau linkęs į puritizmą (nors nesu įsitikinęs), na tiesiog sau nepatinku ir noriu pasikeisti, todėl ir uždaviau tokį klausimą.