Autorius Tema: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.  (Skaityta 4609 kartus)

Neprisijungęs vygimau5

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
    • Mano youtube
Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Įrašytas: Spalio 28, 2018, 02:18:11 am »
Sveiki, esu vygintas varnas. Manau daug kas mane žino jei surfina weba 24/7

Prieš 5 metus susirgau šiza paranoidine.

Jei kam idomu galiu papasakot apie šizofrenija iš vidaus, nes turiu kaip sakant psicho diplomą.

Savo asmenybės tipo nežinau.

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 28, 2018, 10:11:46 am »
Pati geriausia išeitis nuo šizofrenijos yra tiesiog dėmesio nekreipimas į nepageidautinas mintis. Mintys, į kurias nėra koncentruojamas dėmesys, išnyksta savaime. Jeigu tu to nesugebi padaryti, vadinasi tau yra dėmesio sutrikimas, ypač didelis dėmesio sutrikimas yra priskirtinas šizofrenijai.

Būk kaip vanduo, leisk mintims tekėti laisvai- savaime, surask kokios naudingos veiklos, į kurią galėtum sutelkti visą dėmesį, jei negali to padaryti, tai mokinkis iš naujo, tu tai turėjai išmokti dar būdamas vaiku. Jei praradai šią įgimtinę savybę- susigrąžink.

Kelk sau tik tavo jėgoms pasiekiamus tikslus ir venk nepasiekiamų.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 28, 2018, 11:49:44 am »

Vygintas Varnas kuris reiškiasi internete yra platono tipo jis šizofrenija neserga. Jo liga gali būti tik sunki depresija. Psichiatrai dažnai nustato nuosprendį visam gyvenimui jie nesiremia žmogaus prigimtimi ar genetika. 
Teko matyti nemažai supainiotų diagnozių kai šizofrenija padaroma depresija ar iš depresijos padaroma šizofrenija.
Sunki depresija dažnai matoma kaip šizofrenija jeigu žmogaus statusas yra žemas.
Platono tipui norint pasveikti reikia mažiau durniuoti, daugiau bendrauti ir mažiau užsiimti vizualumu, visokie kenkimai kitiems ar tingėjimas savaime griauna psichiką.

Neprisijungęs vygimau5

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
    • Mano youtube
Ats: Ask me anything 16 kartų durkėj diagnozuota šiza.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 28, 2018, 12:58:02 pm »
Aš leidžiu mintims laisvai tėkėti, savo visą energiją skiriu apmąstymams.

Jei mane kažkas domina, tai galiu ilgą laiką skirti tam dėmesį, tačiau mane mažai kas domina.

Mane labai domina filosofija ir būtent pats mąstymo procesas, pas mane statusas socialinis yra žemas iš tikro.

Šiaip esu gilus žmogus, bet stumiu durą, nes bandau taip save pralinksminti.

Turiu daug general žinių. Po pirmos psichozės ir buvimo euforijoje, man ne depresija, bet  apatija. Apatija visam pasauliui.

Jei nevartoju vaistu [xeplion, kvetepin] po mėnesio ar kelių mėnesių būna psichozė ir atitrunku nuo realybės.

Savo smegenų nesu švietęs, tad nežinau kokie ten pakitimai yra.

Dariausi ten kažkoki testą, tai esu tipo vadovo tipas "commander https://www.16personalities.com/entj-personality

Visi manyje mato lyderio savybes, kažkoki analytini strategini mastymą, individualistas.

Galvoju apie gyvenimą iš pozicijos " visi skrendam arba visi krentam"

Aš be komandos nieko negaliu padaryt. Vienas lauke ne karys.

Man tas psichinis sutrikimas netrukdo dažniausiai, tiesiog po ligos nepasikeičiau aš, bet pasikeitė mano sąlygos. Todėl turėjau adaptuotis.

Pastoviai ieškau kažkokių galimybių ir kelių.

Beje kai atėjau į jusu saitą, aš lyg žinodamas skaičiau platono apibūdinimą.

Man bendravimas su žmonėm reikalingas, bet aš tu žmonių neturiu.

Yra gyvenime taip: vieni sako, kiti daro

Paskaičiau platono aprašymą, jo truakia rašymas, kalba, filosofija [nes reikia apie kažką rašyt], programavimas.

Mano rašyme ir kalboje dominuoja instrukcinio tipo žodžiai tokie kaip reikia, kažkaip, turi, privalo, daryt. būtina [čia per fb sužinojau]

Bet kažkaip su darbu apart to ką pats darau tai man nelabai

Šiaip man geriausiai rašymas, bet čia toks dalykas, kad žinai – reikia pripažinimo, ktaip nieko tu ten neparduosi, rašau jau apie 10 metų, bet nepatinka rašyt pagal užsakymą.

« Paskutinį kartą keitė: Spalio 28, 2018, 01:37:02 pm sukūrė vygimau5 »