Autorius Tema: Anglijos karalienės Elizabeth II jaunėlė sesuo Margaret buvo tikra ninfomanė  (Skaityta 3300 kartus)

Prisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija


Anglijos karalienės Elizabeth II jaunėlė sesuo Margaret buvo labai graži, pernelyg mėgo alkoholį ir vakarėlius, o audringi meilės romanai buvo tikras galvos skausmas jos šeimai ir rūmų atstovams. Atgarsiai apie pašėlusią jaunystę sklinda net ir praėjus daugiau nei 10 metų po moters mirties: vienas britas - tik per žingsnį nuo oficialaus įrodymo, kad jis neva yra jos pamestas nesantuokinis sūnus.
Romanai, sudrumstę valdžios vyrų ramybę

Margareta su seserimi Elizabeth augo kaip kilmingos mergaitės, kurios turėjo mokėti etiketo taisykles ir gražiai atrodyti, o eilė į karališkąjį sostą buvo pernelyg toli. Tačiau viskas pasikeitė, kai mirė jų senelis karalius, o dėdė atsisakė sosto dėl aistringos meilės dukart išsiskyrusiai Wallis Simpson. Margaret tėtis tapo karaliumi George'u VI, o sesuo – sosto paveldėtoja.

Tarp seserų buvo ketverių metų skirtumas, tačiau jos visą laiką augo kaip dvynukės. Vyresnioji Elizabeth net skųsdavosi savo auklei, kad Margaret nori visko to paties kaip ir ji. Tačiau kai tėvas tapo karaliumi, vyresnėlę imta rimtai ruošti sostui – papildomos etiketo ir politikos pamokos. Margaret liko tarsi už borto. Gyvybinga mergina nepasidavė – ji visus galėdavo papirkti charizma ir lengvabūdiškumu. Karalius ne kartą prasitarė, kad Elizabeth yra jo pasididžiavimas, o Margaret – širdies džiaugsmas. Margaretai augant daugelis aukštuomenės merginų  jos ėmė nebekviesti į rengiamus vakarėlius, mat princesė kiekvieną dieną darėsi vis gražesnė ir žaismingu bendravimu pavergdavo visų vaikinų dėmesį.


Princesė, sulaukusi 18 metų, nevengė nei alkoholio, nei cigarečių, nei audringų vakarėlių. Juose ji dažnai tapdavo vakaro žvaigžde, kai prisėsdavo prie pianino ir uždainuodavo šalia pasistačiusi mėgstamo viskio taurę. Iš naktinių klubų ji dažniausiai grįždavo tik paryčiais ir miegodavo iki antros valandos dienos. Įpročio vėlai keltis ji nepakeitė iki pat mirties 2002 metais.

Prieš keletą metų princesės biografai paviešino faktus apie jos seksualinę orientaciją. Manoma, kad Margareta buvo biseksuali. Neva vos sulaukusi dvidešimties ji užmezgė romaną su geriausia savo drauge – turtuole iš Amerikos Sharman Douglas. Aistringas ir itin slaptas romanas truko dvejus metus.

Naktinės šėlionės su daugybe alkoholio princesei tapo kasdienės po karaliaus George'o VI mirties. Margaretai tai buvo tikras smūgis. Netektį ji bandė kompensuoti ne tik alkoholiu ir šokiais, bet ir romanais. Vienas ryškiausių ir skandalingiausių – su šešiolika metų vyresniu karininku Peteriu Townsendu. Princesė net buvo susiruošusi už jo tekėti. Tačiau vyras buvo neseniai išsiskyręs ir jau turėjo vaikų. Tais laikais tai buvo visiškai nepriimtina. Santuokai priešinosi ne tik motina, bet ir anglikonų bažnyčios hierarchai bei Parlamento nariai. Margaretai buvo grasinama, kad jei bus vestuvės, ji privalės atsisakyti savo titulo. Galiausiai po poros metų princesė nusileido, o vyriškis buvo išsiųstas tarnauti į Briuselį.


Nelaiminga santuoka iš keršto

Nors santuokos su Peteriu atsisakė, bet jo paties taip ir neužmiršo. Vos tik sužinojo, kad šis ketina vesti jaunutę belgę, Margareta sutiko tekėti už fotografo Antony Armstrongo-Jone'o. Vaikinas buvo kilęs iš pasiturinčių anglų šeimos ir sukosi tarp princesės draugų. Čia jie ir susipažino. Margareta jam iškart ne juokais krito į širdį, o jis jai tebuvo dar vienas gerbėjas. Tačiau po Peterio sužadėtuvių princesė pati pasipiršo Antony'ui.

Trisdešimtmetės princesės santuoka buvo pirmoji, kurią transliavo televiziją. Tačiau jaunikis buvo nekilmingas ir tai papiktino kitus pasaulio monarchus. Iš visų kviestų Europos kilmingųjų atvyko tik Danijos karalienė. Jaunikio kilmė ir vėliau kišo pagalius santuokos laimei.

Ne tik Margareta pabrėždavo esanti karališko kraujo, bet ir tarnai nevengė parodyti, kur turi būti Antony vieta. Didžiausias smūgis vyrui buvo įsakas, kad jis turi eiti per kelis žingsnius atsilikęs nuo žmonos.


Princesės ir Antony santuoka buvo panaši į amerikietiškus kalnelius: nuo aistros iki neapykantos. Per 18 metų santuokos jiems gimė sūnus ir duktė, tačiau kartais jų kivirčai būdavo itin audringi, o neapykanta liedavosi per kraštus. Pasakojama, kad Antony nevengdavo žmonai palikti įžeidžiančių raštelių, kaip: „Tu man panaši į žydę manikiūristę ir aš tavęs nekenčiu“.

Paskutiniuosius metus iki skyrybų 1978 metais jiedu gyveno atskirai. Vyras nuolat būdavo paskendęs savo darbuose, o Margareta atostogaudavo savo viloje Karibuose. Manoma, kad ir taip nebuvusi ištikima žmona, čia princesė atsidavė kūniškiems malonumams, o meilužius keitė kaip kojines.


Stipriai jaunesnis meilužis ir bandymas nusižudyti

Karibų viloje 1973 metais Margareta susipažino su 17 metų jaunesniu Roddy Llewellynu. Šis princesei taip apsuko galvą, kad romanas netrukus tapo viešas ir paskatino oficialiai išsiskirti su sutuoktiniu. Romanas buvo audringas – daug aistros, o po vieno barnio moteris išgėrė visą buteliuką migdomųjų. Po kelerių metų romanas nutrūko, bet abu liko gerais draugais.

Sulaukusi 60 metų princesė susirūpino savo sveikata. Vieną dieną metė rūkyti ir stengėsi mažiau vartoti alkoholio. Tačiau audringa jaunystė padarė savo – Margareta mirė sulaukusi vos 71 gimtadienio. Prieš tai kelerius metus moteris sunkiai vaikščiojo, daug kur važiuodavo sėdėdama neįgaliųjų vežimėlyje.

Margaretos sveikatą sugraužė ne tik besaikis alkoholis ir keli cigarečių pakeliai per dieną, bet ir pomėgis kokainui. Pasakojama, kad 1967 metais ji užsuko į grupės „Rolling Stones“ užkulisius prieš koncertą. Čia kartu su grupės nariais uostė kokaino miltelius. Vėliau vienas iš muzikantų prasitarė, kad buvo akivaizdu, jog princesei tai toli gražu ne pirmas kartas.

http://www.moteris.lt/veidai/anglijos-karalienes-elizabeth-ii-geda-palaidune-sesuo-margaret.d?id=64963505#ixzz33lbngjHB