Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - feniksas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 34
1
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 14, 2013, 09:39:54 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9icBGqTd8Ps[/youtube]

2
Darvino tipas / Ats: Del išlikimo.
« Įrašytas: Spalio 14, 2013, 02:35:42 pm »
sumažina tuo, kad smegenys su teorine vaizduote: 1) neturi depresijos (vietoj to žymiai žalingesnę ir mažiau "dygliuotą" ir mažiau kontroliuojamą šizofreniją arba kaip linkolnas išvis neturi psichologinės vaizduotės gynybinės reakcijos), 2) neturi patyčių proceso vaizduotėje (jis labai praverčia blogomis sąlygomis)

Dėl identiškų punktų platonai/bronsonai moderistai yra labiau pažeidžiami už bronsonus/platonus optimistus/depresyviuosius

3
Platono tipas / Aistė Smilgevičiūtė
« Įrašytas: Spalio 12, 2013, 01:03:52 pm »
Aistė Smilgevičiūtė - platonė dainininkė, dalyvavusi 1999 metų Eurovizijos konkurse. Grupės "Skylė" narė.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lj-GYzVVDS4&t=1m3s[/youtube]


4
Darvino tipas / Ats: Jackson Pollock Tapytojas
« Įrašytas: Spalio 12, 2013, 12:11:37 pm »
Aš tai sutinku su Blyksniu, kad čia darvinas. Yra darvinų, kurie turi kiek didesnį smakrą. Liutauras, beje, irgi tokio tipo darvinas (su didesniu smakru). Toks genotipinis nukrypimas yra galimas.

Pagal kūrybą irgi ne platonas. Tokio tipo kūryba būdingesnė šizofrenijos paveiktiems darvinams ir volterams (tik pas volterą paprastai dominuoja polinkis į dar didesnį kiekį elementų, spalvų, erdviškumų (ir t.t.), nes vaizduotė yra didesnė).

Žandikaulis nebuvo mažas:





Su ramze žmona:



Pagal išvaizdą Pollock'as panašus į darviną Pablo Picasso:



Tiek Pablo Picasso tiek Pollocko pakaušiai yra gan dideli:


5
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:34:07 pm »
Tai gerai duodu kitiems autoriams adminu teises ir jie tegul padaro padaro pakeitimus.
Man darosi neramu, kad mūsų darbas yra iškraipomas  be mano sutikimo.
Vien tas faktas, kad darai ką nori o vėliau iš kitų žmonių sužinau apie pakeitimus mane verčia suabejoti mūsų bendradarbiavimo prasme ir ateities planais.
Aš tiesiog norėjau pažiūrėt kaip atrodys pakeitimas, nes oidui lyg tavo buvo pritarta (gi šnekėjom), bet ant abejo, tad pagalvojau, kaip atrodytų organiškesni --odas (minus "i"). Tai minimalus keitimas. Tu būni dieną nepasiekiamas. Žadėjau vėliau vakare pasitarti (ir dabar nors pažadėjai paskambinti, nepaskambini).

Aš neketinu čia nieko žiauraus keisti. Vyksta darbas, diskusijos. Kartais mėgstu perdėm padaryt viską savarankiškai, atsiprašau.

Bet viskas dėl praktinio rezultato (tai yra kuo tobulesnio, nuoseklesnio teorijos pateikimo).

6
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:25:31 pm »
Kas turi keisti pavadinimus?
Aš esu teorijos autorius, tu gali tik pasiūlyti. Mes nebuvome nieko sutarę viskas buvo padaryta be mano ir kitų forumo dalyvių sutikimų. Jeigu aš tavo pase pakeisčiau vieną raidę, kad būtų gražiau. Jeigu aš tuo metu sutikau, tai nereiški, kad jaučiu logiškumą. Einant laikui man tai pradėjo nepatikti, nepatinka ir kitiems žmonėms.
Paprastume slypi sudėtingumas, mes su broliu dirbome prie teorijos ir niekuomet nedarėm pavadinimų kurie būtų iš ano pasaulio.
Mūsų principai buvo paprasti. Visuomet siūliau padaryti pavadinimus labai paprastus tokius kurie būtų aiškūs. Kuriant teoriją stengėmės kuo mažiau daryti dirbtinų sąvokų, o dabar matau mūsų principų laužymą.
Visa tai, kas vyksta dabar yra diskusijų lygyje, net keitimai. Padaromi keitimai. Pažiūrima kaip atrodo, diskutuojama va forume. Tai normalus procesas. Kol kas yra beta fazė, santykius išsiaiškinsim asmeniškai ;) Niekas čia autorystės neginčija. Čia net nieko neįvyko iš esmės. O už nepasitarimą dar kartą atsiprašau.

Bet atskirų pavadinimų poreikis išlieka. Jeigu atsiras geresni negu visokie "oidai", tai nuostabu.

Kita vertus, "dirbtina" ir "nedirbtina" pavadinimų atžvilgiu neegzistuoja. Pavadinimas yra pavadinimas (jie negali būti "dirbtini", nes jie bet kokiu atveju sukurti, pritaikyti). Jie yra tiesiog garsų ir raidžių junginiai.

7
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 07:23:41 pm »
"tikri lankytojai" pradėtu klausinėti visko teirautis ir t.t Abejoj ar iš 15 lankytojų lietuvių būtu tiek pasyvių, viokie bronsonai, platonai ir t.t pradėtu bombarduoti klausimais ir t.t
 :)
Tai ir teiraujasi, bet kai kurie elektroniniu paštu ar dar kaip nors. Yra žmonių, kurie nemėgsta registruotis ir t.t (stebi viską iš šono, patys nagrinėjasi). Bet šiaip kadangi nepatikrinom ar tai ne botai, tad neatmeskim ir botų galimybės.

8
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:53:42 pm »
To paties genotipo moteris pav. platonė turi tuos pačius genus kurie vienodai išsiskleidžia kaip ir vyriškosios lyties atveju.
Pav. darvino genotipo platone moteris turi dar kitą genų rinkinį kuris reaguoja į lytinę chromosomą ir naudoja darvino genus bet ir kitus platono tipo genus kurie yra bendrame genotipe. Kokia jo darvode? Evoliucijos eigoje darvino tipas yra platonas turintis tik mažai kosmetinių genetinių mutacijų keičiančių dali smegenų kaukolės sistemą ir tipo valdymą.
Nėra tokio darvodo genotipo egzistuoja darvino genotipas, nėra jokiu darvodų. Tipai turi turėti normalius pavadinimus o ne kažkokias modifikuotas nesąmones.
pala, tai mes ir iš esmės sutariam. Gi sakau, nebūtinai turi būti -oidas, bet akivaizdu, kad tai du skirtingi reiškiniai ir geriau kai jie turi atskirus pavadinimus. Darvinas nėra platonas ir platonas nėra darvinas. Tuo labiau genotipai. Normalus pavadinimas yra vartojamas pavadinimas. Bet nieko, abu atauškim ir grįžkim prie diskusijos, nes matau, kad čia iš esmės abu sutariam, tik yra tavo atveju kažkoks emocinis įsižeidimas, kuris trukdo sutarti (tikrai atsiprašau, jeigu supykdžiau).

O viso tų pavadinimų tikslas yra praktinis.

Tie pavadinimai apibūdina reiškinius. Nėra ir tokio dalyko kaip "darvino genotipas". Materialioje realybėje egzistuoja ne pavadinimai, o reiškiniai. Tiek darvino genotipas, tiek "darvodas" apibūdina tą patį reiškinį, kuris iš tiesų egzistuoja. Papildomi pavadinimai, kurie nesidubliuoja, tiesiog įveda griežto aiškumo. Darvodas, kai kalbame apie genotipą, darvinas kai apie asmenybę, smegenis.

9
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:43:58 pm »
Gal... bet dažniausiai tipus nustatinėja 3 žmones šiame forume tai ir tas balsavimas geriausiu atvėju būtu 3:0, 1:2 ir pnš.  :)
Kol kas taip, bet stebinčių forumą yra gerokai daugiau (jie ir sudalyvautų balsavime, net jeigu nėra prisiregistravę arba tingi raityti komentą) :)

P.s.: neretai dienos metu forumą skaito maždaug iki 15 anoniminių žmonių.
Gal tarp tu anonimų yra visokie bot'ai ir t.t  :)
Gal. Šito nesu tikrinęs, Liutaurui irgi atrodė, kad ten tikri lankytojai. Reikės patikrinti.

10
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:32:18 pm »
Voltero genotipo moteris neturi voltero genotipo smegenų, apatine momens sritis labai skirtinga, skirtumai yra kaktos srityje. O visokios jautodės gadina teorija. Pagal tavo logika jei jaučio patele turi jaučio smegenis ji turėtų būti jautodė, o ne karvė.
Tai, kad ne taip. Tai, ką čia sakai, nėra ta logika.

Dar kartą pasikartojant. Tipas apibūdina smegenų standartą. Genotipas bendrą genetinę nekintamos (nefenotipinės) infomacijos visumą, kuri vėliau būna išreiškiama (tad kuomet ji išreiškiama (organizmas išsivysto į realų išsivysčiųjį organizmą), gali įvykti ir su lytimi susijusių skirtumų). Žmonės neturi savyje dviejų genotipų. Turi vieną. Tačiau gali susiformuoti vienome genotipe dviejų tipų smegenys priklausomai nuo lyties (tai ir yra tie tipai aka asmenybės tipai pagal smegenų struktūrą).

Būtent tam reikia atskiro žymėjimo. Tai nebūna turi būti tie oidai (gali būti gražesnis atskiras variantas, jeigu atsiras). Bet turi būti prieinama optimaliausio varianto.

Pavadinimas padeda įvardinti atskirą reiškinį, kitaip tariant tariant, pavadinimas tėra praktinis įrankis (simbolis, padedantis orientuotis). Šiuo atveju susiduriam su dvejais atskirais reiškiniais, kurie tarpusavyje labai susiję, bet nėra tapatūs. Iš to ir visas poreikis skirtingam terminui.

Kur čia nuoseklumo trūkumas?

11
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:31:30 pm »
Voltero genotipo moteris neturi voltero genotipo smegenų, apatine momens sritis labai skirtinga, skirtumai yra kaktos srityje. O visokios jautodės gadina teorija. Pagal tavo logika jei jaučio patele turi jaučio smegenis ji turėtų būti jautodė, o ne karvė.
Voltero genotipo moteris turi voltero tipo smegenis (tipas kaip smegenų standartas).

Aš neminėjau niekur, kad voltero genotipo moterys turi voltero genotipo smegenis.

12
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:26:00 pm »
Logikos esmė, kad negalima tipo iškraipyti prirašant visokių nesąmonių kaip ode oidai. Mano brolis tokiom nesąmonėm nebūtų pritaręs.
Tik tavo užsispyrimas ir visokie pavadinimų keitimai kurie bus negalutiniai nesa sumaištį. Tai logikos klaidos. Taip mastant iškraipomos mokslo sąvokos., mokslas tampa mistinių junginių painiava. Tave ar aš turiu spręsti ar tu turi pasislėpdamas keisti pavadinimus?
Matau, kad tai galo nėra ir nebus man 100 kartų kartojai, kad baigsis tavo keitinėjimai.
Tu paaiškink, kur čia geresnė logika, naudojant vieną pavadinimą (jau anksčiau buvo paminėta, kad prastesnė logika, visus argumentus nuosekliai išdėsčiau). Keitimai jau dabar baigsis, tik prieikim geresnio varianto.

Ten ne mistinis junginys, o atskiras genotipo pavadinimas. Galima naudoti geresnį variantą, būtent to ir siekiam (gal jis atsiras). Bet reik išvengti pavadinimų suplakimo į krūvą.

13
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:19:33 pm »
Genetikoje yra suplakti du tipai todel negalima moters vadinti vyrišku pavadinimu dar kito tipo. Kokia čia darvodė jeigu ji yra platonė? Moteris yra platono darvino genotipo. Kodėl egzistuoja vardas pavardė galėtų tada tavo dukrą pavadinti Valančode. Ar patiktu mano dukrai jeigu ją pavadintų Mituzode?
Kur tu matai logikos susikirtimą? Darvodė (iš esmės darvodas, anglų kalboje tai nebus moteriškos galūnės) yra genotipas identiškas darvodo genotipui (nekintama genetinė informacija, kuri yra galutinai išreiškiamas formuojantis smegenims, todėl vis dėl to paminėtų genotipų moterims atsiranda kito diatipo smegenys). Platonė yra būtent tas smegenų diatipas. Būtent kiti variantai kertasi su nuoseklumu.

Tas "Mituzodė" čia ne prie ko. Pavardės ir genotipų, diatipų pavadinimai neidentiškas atvejis. Mes turim genotipą, kuris koduoja galutinį smegenų variantą. Moteriškai lyčiai darvodo ir voltodo genotipai turi kito diatipo smegenis, kas čia kur kertasi. Viskas tada nuosekliai pažymima ir paaiškinama.

14
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:17:15 pm »
Gal... bet dažniausiai tipus nustatinėja 3 žmones šiame forume tai ir tas balsavimas geriausiu atvėju būtu 3:0, 1:2 ir pnš.  :)
Kol kas taip, bet stebinčių forumą yra gerokai daugiau (jie ir sudalyvautų balsavime, net jeigu nėra prisiregistravę arba tingi raityti komentą) :)

P.s.: neretai dienos metu forumą skaito maždaug iki 15 anoniminių žmonių.

15
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:11:53 pm »
Genetikoje genotipas yra žymimas abejomis raidėmis. Kurti pagal vyrišką linija nėra prasmės nes moteris negali turėti vyro tipo pavadinimo.
Pagal visuotinę logiką taip negali būti.
Aiškiau paaiškink ką turi omenyje. Dvi raidės yra dėl to, kad ten žymimas dominantinis ir recesyvinis genas. Diatipų teorijoje genotipams toks žymėjimas netinka (teorijos žmogiškieji genotiapi neturi recesyvinių ir dominantinių reiškinių), be to gerokai geriau ne kodinis pavadininas, nes taip praktiškiau ir tobuliau dėl visų viršuje išvardintų priežasčių, kurias kartoti nebesinorisi.

16
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:07:29 pm »
Jo "tipų" santykiai su moterimis parodo, kad jis volteras, plius veidas smailus. Nosikaulio pasisukimas ne visada parodo tipą, čia panašus atvėjis kaip ir su Ž.Reno   ;)
Prabalsuok simboliškai viršuje ir kiti tai padarykit. Šitas balsavimų įvedimas pagyvins forumą, o ir padės nustatyme.
Kuria prasme tu matai ta "pagyvinimą"   ::)
Na papildoma veikla forume, gi balsavimai ir labai naudinga nustatymui (kuomet variantas neaiškus) ir įdomu. Tuom ir pagyvina.

17
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:02:42 pm »

18
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 06:01:36 pm »
Jo "tipų" santykiai su moterimis parodo, kad jis volteras, plius veidas smailus. Nosikaulio pasisukimas ne visada parodo tipą, čia panašus atvėjis kaip ir su Ž.Reno   ;)
Prabalsuok simboliškai viršuje ir kiti tai padarykit. Šitas balsavimų įvedimas pagyvins forumą, o ir padės nustatyme.

19
Linkolno tipas / Ats: Rimas Tuminas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:57:20 pm »
Galim daryti balsavimą (viršuje), pasirodo šitas forumas turi tokią naudingą funkciją. Aš tai balsuoju, kad Tuminas volteras.

20
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:41:18 pm »
Teorija dar bus naudojama daugybę metų.

Jeigu anglų abėcėlė būtų išrasta dabar, tai joje būtų atskiras ženklas kiekvienam garsui. Tai yra tobulos abėcėlės variantas. Deja, dabar reikalingi įvairūs diakritiniai ženklai, pvz anglų th, sh, ch, vokiečių sch, lenkų rz, cz, sz ir t.t (kurie egzistuoja ne tam, kad jie idealiausias variantas, bet kad jau vėlu įdiegti papildomus ženklus, abėcėlės reforma būtų labai brangus ir sudėtingai įgyvendinamas dalykas).

Kol kas kol dar yra "beta" variantas ir teorija nėra pilnai išplitus (iš esmės žinoma tik labai mažam ratui žmonių), galima padaryti žymiai nuoseklesni, tobulesni jos žymėjimą (atmetant estetinę pusę, kuri irgi svarbi, bet šiuo atveju turiu omenyje visų pirma būtent žymėjimų nuoseklią struktūrą, kurioje egzistuotų po atskirą kuo trumpesnį ir lengvai ištariamą pavadinimą reiškiniui).

Tad poreikis genotipams turėti atskirus, organiškus ir ne kodinius pavadinimus išlieka. Neturi būti būtinai būti tie oidai, odai, bet kažkas kas panašiai gražiai išspręstų genotipinio nuoseklumo problemas.

21
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:26:30 pm »
Pvz. V.G.Lincoln yra ta pati linkolnė, tai tiesiog mažiau nuoseklu ir painoka (žiūrint genotipiškai).
na tai vgl ir yra ta pati linkolnė tik su skirtingą išvaizda(genotipų) tai tas vg ir parodys, kad jos kitoks genotipas  ;D tačiau visa kita linkolnės  :)
Tai aš su viskuo sutinku, išskyrus yra problema ta, kad toks pavadinimas išrastas pagal atvirkščią logiką. Mes žemėlapyje rodysime diatipus, o jie bus pažymėti kaip pvz.: darwin (ir čia kyla dviprasmybės ar turima omenyje ir "darvines" ar tik darvinus, ar platonais žymimi tik platonai ar ir darvinės ir blablabla). Atskiras trumpas (bet visiems, o ne tik vgl ir dgv) pavadinimas genotipui viską išsprendžia. Tik tuomet atsiranda aiškus nuoseklumas.

Juo labiau reik nepamiršti, kad anglų kalba beveik nevartoja žodžių giminių, tad vg lincoln dar labiau virsta dviprasmybe (kuri išmokus tą atvirkščią logiką, nes bus paaiškinimai, gali pasirodyti visai ok), bet ta dviprasmybė vistiek egzistuoja, ir praktiniuose dalykuose, kur reiks kuo tikslesnio ir trumpesnio įvardinimo (pvz programoje), bus spragų arba dvejinimųsi).

Evoliucijos rodyme irgi iškyla panašios dviprasmybės. Atsiranda bereikalingas papildomų žymėjimų poreikis (kad tik būtų suprasta teisingai diatipai ar genotipai turimi omenyje).

22
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:18:25 pm »
O, gal toks varijanta tiktu: platonė(dg), linkolnė(vg), ta prasme, kad skliausteliuose esantis trumpinys informuotu, apie genotipą, tokia koduotė būtu lengva ir įsimenama, mbti sudėtingesnė suvokimo prasme ir tai visi suvokia  ;) ), o kitiems tipams daug maž viskas kaip ir vienodai būtu  :)

Man kilo panaši mintis

D.g.platonė  arba D.g.Plato   :D
Man irgi buvo kilusi anksčiau tokia mintis, bet būtent tai, kad D.G.Plato yra iš esmės ta pati platonė, tai netinka. Turi būti tokia seka - genotipai turi gauti atskirus pavadinimus, o ne to paties diatipo moterys gauti papildomas žymes (aišku, kad galima ir taip, bet ateityje bus problemų, nes tai padaryta per atvirkščią logiką). Nustatyme turi figūruoti genotipai, o aiškinime apie psichologiją - diatipai (tas turi atsispindėti ir pavadinimų skirtumuose). Pvz. V.G.Lincoln yra ta pati linkolnė, tai tiesiog mažiau nuoseklu ir painoka (žiūrint genotipiškai). Kai yra atskiri trumpi genotipų pavadinimai, tada tiesiog paminima, kad moteris yra linkolnė, bet turi tarkim, kad ir voltodės genotipą.

23
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:08:55 pm »
O, gal toks varijanta tiktu: platonė(dg), linkolnė(vg), ta prasme, kad skliauteliuose esantis trumpinys informuotu, apie genotipą, tokia koduotė būtu lengva ir įsimenama, mbti sudėtingesnė prasmė ir taip visi suvokia  ;) ), o kitiems tipams daug maž viskas kaip ir vienodai būtu  :)
Su ištarimu šitas kertasi. Reikėtų, kad tariamas jis iškart identifikuotų genotipą. Ir vėl turime taip pat skambančius diatipus ir genotipus. Taip pat vėlgi reikia turėti omenyje, kad prie pavadinimų priprantama (visada yra adaptacijos periodas, voltero, darvino ir t.t pavadinimus protas iškart "priima" vos išgirdus, nes girdėjo tokius pavadinimus ankčiau), bet kuo jie trumpesni, aiškiau ištariami ir mažiau kodiniai, tuo labiau naudojami ir patogūs.

24
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 05:06:28 pm »
Genotipas ir tipas yra atskiri dalykai. Darvino genotipo platonė nieko yra ne darvino tipo o platono tipo. Vyrui ir moteriai galioja tik vienas genotipas kuris yra sudarytas iš dviejų tipų ir abu tipai yra svarbūs. Darvinas ir platonė yra vienodai svarbūs sujungi į vieną genotipą.
Darwin genotype female yra platono tipo.
Darvino genotipo platonė yra suprantamiau negu darvoda darvoide. Pavadinimas darvplato yra nepažeidžiant abiejų lyčių kaip genotipo pagrindo.
Vėlgi grįžtam prie problematikos. Jeigu mes vadinam genotipą taip pat kaip diatipą, neišvengiamai dubliažas, nes žmonės trumpina (tai yra darwin genotype woman pradeda vadinti tiesiog darwin woman ir t.t.) ir vyksta nesusipratimai. Tas jau buvo su anglišku variantu ir skundais forumuose, kur buvo komentuojama.

Genotipui reikalingas atskiras pavadinimas, bet gerai, kad skambesiu sietųsi su diatipo pavadinimu.

Voltlinkolnai, linkvoltai, darvplatai ir t.t. netinka dėl viršuje paminėtos problemos (t.y. abu lyčių genotipai yra tokie patys, tuomet turėtų egzistuoti ir darvplatas, ne tik darvplatė, kas aišku neegzistuoja).

Tiesiog reikalingas griežtas nuoseklumas ir atskyrimas. Jeigu yra geriau skambančių galūnių, galima naudoti kitas.

25
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 04:50:32 pm »
Dplatones
Dplato

Vlinkolnės
Vlinkoln

Galima trumpiau. O visokie odai xuyoidai atrodo nekaip.
Dar kartą

"Ir pagrindis dalykas. Vizualinis identifikavimas. Būtent vizualinio identifikavimo prasme, gerai, kai abiejų lyčių genotipai skamba taip pat, bet nesutampa su diatipu. Ypač kuomet bus naudojamos įvairios programos nustatinėjimui, tad šio dalyko svarbus bus labai akivaizdi. Bus tiesiog genotipo nustatymas, tad toks kaip atskiras voltlinkolnės genotipas neegzistuoja. Jis turi skambėti taip kaip vyriškas genotipas."

Tada turėtų egzistuoti ir toks fenomenas kaip vyriškas variantas "voltlinkolnas", voltlinkolno genotipas (ko nėra). Mes turim nenušokti nuo genotipinės logikos. Genotipas taigi abiejų lyčių tas pats tai ir turi vadintis taip pat. O papildomos žymos prie voltero apsunkina, turi būti vienas paprastas aiškus ir trumpas žodis identifikavimui.

26
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 04:41:26 pm »
Tiesiog reik apsistoti ties vienu variantu, kuris skamba daugiau mažiau visomis kalbomis priimtinai, nieks nesako, kad čia bus einama iki beprotybės (voltidai, voltarai ir t.t.). Voltlinkolnė irgi gerai neskamba vos tik išgirdus. Plius ilgoka.

Bei tai kiek nukrypsta nuo esmės. Genotipas nėra tas pats, kas diatipas. Kiekvienas turi turėti atskirus savo pavadinimus, kurie turėtų nuoseklumą. Nes įvedus "voltlinkolnes", tuomet bus iššokimas iš sekos. Bronsbronsonas ir t.t. :D

Ir pagrindis dalykas. Vizualinis identifikavimas. Būtent vizualinio identifikavimo prasme, gerai, kai abiejų lyčių genotipai skamba taip pat, bet nesutampa su diatipu. Ypač kuomet bus naudojamos įvairios programos nustatinėjimui, tad šio dalyko svarbus bus labai akivaizdi. Bus tiesiog genotipo nustatymas, tad toks kaip atskiras voltlinkolnės genotipas neegzistuoja. Jis turi skambėti taip kaip vyriškas genotipas.

Kuomet genotipui yra nuoseklūs atskiri pavadinimai, žmogus labiau jaus skirtumą tarp smegenų diatipinio standarto ir genetinio pagrindo (genetic make up).

27
Darvino tipas / Ats: Airinas
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 04:20:42 pm »
Kita vertus "tipų santykiai" yra jo puseje: pagarba su bronsonėm kuriu Lietuvoje labai daug, teigiami santykiai su linkolnėm, iš dalies geras psicholiginis pajautimas su platonėm, dėl bendros (psichologinių santykių) sistemos.
Šiaip labiausiai tarp moterų mylimi "pick up'e" manau būtu bronsonai ir platonai optimistai  :-\
Nelabai gal čia su tipais susiję, tik ramziui dėl natūralių priežasčių Lietuvoj gerokai sunkiau, dar gal nortono vyrams. Galų gale "kabinime" kiekybė yra svarbiau už kokybę (išrankumas mažina patirties kiekį, kuris labai įtakoja patrauklumą), tad iš esmės pagrindinis faktorius yra drąsa ;) (todėl Airinas merginoms gal ir gali pasirodyti patrauklus). Bet nesuprantu, kai moterų kiekis tokių "pick up" veikėjų iškeliamas kaip didelė vertybė ir vos ne gyvenimo tikslas. Gi tai tiesiog asmeninė statistika :D Bet aišku kaip kitaip pribursi lengvatikiams arabų, kad reikia eiti į autorinius "pick up" kursus (juk reikia hiperbolizuotai išaukštinti patį tikslą).

Tipų santykiai labiau įtakoja tolimesnius santykius, o ne gebėjimą pakabinti moterį. Tai jau yra asmeninių savybių pasekmė.

28
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 03:48:59 pm »
Ir ką?
Nieko, tiesiog oidas lietuvių kalbai yra mažiau būdingas daiktas ("oi" kaip garsas, jo žymėjimas, taip pat mažiau būdinga prancūzų ir daugeliui kitų kalbų), tad -odas yra vienas iš variantų, kuris skamba gan organiškai. Praktikoje tokios galūnės egzistuoja. Iš esmės tai tiesiog "i" išmetimas iš "oid", prie kurio skambesio net lengviau priprasti. Su kalba yra taip, kad bet koks naujadaras pirmiausia yra psichologiškai atmetamas, paskui priprantama ir net negalvojama, kad buvo kitaip (gi net lenkui sava kalba graži (:D), nes jis ją išmoko pirmą). Svarbu tik, kad būtų patogu visomis kalbomis, būtų trumpas, ištariamas. Plius nesidubliuos su androidais, steroidais ir kitais roidais.

29
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 03:46:00 pm »
Voltodas, darvodas.. Visiška lempa, geriau gal jau palikt su "oidais".
http://medical-dictionary.thefreedictionary.com/-odes

30
Pasiūlymai / Ats: Pasiūlymai
« Įrašytas: Spalio 11, 2013, 03:10:36 pm »
voltodė - voltodas, manau žmones vistiek gali manyti, kad  tai tas pats  :-\
Aiškinime pateikta, kad tai ne tas pats ir kad tai yra genotipinė sandara, o diatipas skiriasi. Būtent tik tam ir reikia atskirų pavadinimų (plius jau bet koks išvaizdos įvardinimas taip pat kelia poreikį atskiram pavadinimui, kad nebūtų maišymųsi).

Trumpai tariant, teorija susideda iš genotipinės (t.y. vizualinės) ir psichologinės (diatipinės) dalių. Jeigu visur sutaptų abu fenomenai, tuomet tikrai nereiktų papildomų pavadinimų.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 34