Autorius Tema: Karolina Shiino  (Skaityta 1443 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Karolina Shiino
« Įrašytas: Vasario 07, 2024, 06:03:26 am »

Ukrainoje gimusi grožio konkurso „Mis Japonija 2024“ nugalėtoja Karolina Shiino atsisakė karūnos po to, kai bulvarinis laikraštis atskleidė jos romaną su vedusiu vyru.
Tačiau vasario 5-ąją organizatoriai teigė, kad Karolina prisipažino žinojusi apie vyro santuoką ir šeimą. Tituluota gražuolė atsiprašė už tai, kad suklaidino, o organizatoriai priėmė jos prašymą atsisakyti titulo, teigė grožio konkurso organizatoriai. K. Shiino taip pat atsiprašė savo gerbėjų ir visuomenės. „Nuoširdžiai atsiprašau už didžiulius nemalonumus, kuriuos sukėliau, ir už tai, kad išdaviau tuos, kurie mane palaikė“, – sakė ji.
Karolina gimė Ukrainoje, o kai jai buvo penkeri, kartu su motina persikėlė į Japoniją ir perėmė savo patėvio japonišką pavardę. Jauna moteris laisvai kalba ir rašo japoniškai, o 2022 m. tapo Japonijos piliete. Apgynusi gražiausios moters šalyje titulą, K. Shiino nugalėtojos kalboje sakė: „Daug kartų nebuvau pripažinta kaip japonė, tačiau esu kupina dėkingumo, kad šiandien buvau pripažinta kaip japonė.“ Dabar „Mis Japonija“ titulas iki metų pabaigos liks be savininkės, nors antrąją vietą konkurse užėmė kelios konkurso dalyvės.
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/zmones/ukrainoje-gimusi-mis-japonija-2024-atsisake-titulo-melavo-apie-romana-su-vedusiu-vyru-n1288422

@cnn

 
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 07, 2024, 06:07:54 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leo

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 16
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Karolina Shiino
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 07, 2024, 06:28:51 am »
Nu jau graži, tai graži :D

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Karolina Shiino
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 07, 2024, 02:41:11 pm »
Graži ir karšta moteris  :D Kaip Ukrainietė su vyrais nėra drovi  8)