Autorius Tema: Heraklitas  (Skaityta 3983 kartus)

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Heraklitas
« Įrašytas: Spalio 18, 2013, 03:57:31 pm »
Heraklitas (Herakleitas; apie 544 m. pr. m. e. Mažosios Azijos mieste Efese – 483 m. pr. m. e.) – senovės graikų filosofas, Parmenido amžininkas.
Plačiau: http://lt.wikipedia.org/wiki/Heraklitas http://en.wikipedia.org/wiki/Heraclitus

Jo palaikų, pagal kurių kaukolę būtu galima nustatyti tipą neišliko, biustu ar pirminių atvaizų beveik ir ne, tačiau paanalizavus jo asmenybę, panašu, kad jis buvo į darvino tipą:
Heraklitas buvo naturfilosofas – jam rūpėjo suprasti gamtos pasaulio paslaptis. Heraklito filosofija rėmėsi dialektika, svarbiausias mokymo principas – daugelis skirtingų dalykų iš tiesų yra viena, o viena yra daugelis. Priešybių kova esanti kuriančioji pasaulio priežastis ir jo variklis.

Heraklitui būdingas painus stilius, kalbėjimas mįslėmis, todėl jis buvo pramintas Tamsiuoju. Jis nerašydavo ilgų tekstų,o užrašų knygelėje pasižymėdavo trumpas įžvalgas. Visa tai panašu į intuityvų tipą  :)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Heraklitas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 19, 2013, 10:02:31 pm »
Bronsonai ir darvinai yra labai neaiškiai kalbantys žmonės. Teko susidurti su Alfonso Armalo pasisakymais ir nurodymais, jo nesuprasdavo ir bronsono sūnus. Kai jis nurodydavo užduotį tekdavo pagalvoti ką jis norėjo pasakyti.

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Heraklitas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 19, 2013, 10:35:21 pm »
Taigi męs visai normaliai tie bronsonai suprantamai kalba, aš kaip taip pasakyti kad galiu aš juk esu pats bronsonas tai perspektyvos savo galiu pateikti, kad aišku čia viskas yra  būtų :D
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<