Tipų teorija > Ramzio tipas

Mantas Stonkus

<< < (2/3) > >>

Leotaurus:
Povilas Vanagas yra pavyzdys šou versle. Įvertinu jį kaip žmogų, asmenybę, kaip talentą. Jis Lietuvos padangėje būna retai, dažnai važinėja po pasaulį. Italijoje, Saudo Arabijoje, Irane pilna protingų ir stiprių ramzio tipo asmenybių.
Dar Vilniuje ramzio žmonės yra pilnaverčiai, bet standartinis  kaimo ramzis yra užguitas žmogelis.

Vanago mama mano manymu bronsono tipo. Sūnus užaugo meilėje. Todėl susiformavo stipri valinga asmenybė. Ramzio tipas yra labai valingas nebijantis sunkumų. Vakarinėse studijose universitetuose pilna ramzio tipo žmonių. Jie nebijo didelių sunkumų.

Leotaurus:
Gražu!!! Šaunuoliai!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VJjpf1EgOTo&feature=related[/youtube]

feniksas:
Man irgi labai patiko jų pasirodymai, buvo viena stipriausių porų projekte, deja, per paskutinius lemiamus pasirodymus Agnės Ditkovskytės nervai neišlaikė ir nelaimėjo pirmos vietos (o trūko nedaug).

feniksas:
Beje Įdomu Agnė Ditkovskytė natūralė, optimistė?  Man tai sunku susigaudyti, lyg ir ne visai optimistė, akivaizdžios depresijos irgi lyg ir nesimato, natūralė gal, bet tokia labai emocinga, jautri, labai išgyvenanti nesėkmes.

Leotaurus:
Jeigu tipą nustatyti galima iškarto tai žmogaus psichikos kokybę labai sunku nustatyti. Nors blogą tai visai nesunku.
Tarp Povilo ir Agnės išsiplieskė milžiniška meilę tai faktas.
Gali padaryti eksperimentą su savimi. Pabandyk pasaulį suvokti be humoro. Pamatysi, kad pasidarysi toks jautrus ir verksmingas žmogus kurio nuotaika sėdi dugne. Tai galioja vidutinio humoro žmogui. Mažo humoro žmogus yra pesimistas, bet nėra labai jaurus. Jautrūs yra destruktyvus naturalai, kuriu degradacija yra dėmesio ir nuotaikos sutrikimas.
Mano manymu destruktyvus natūralas yra Petras Gražulis

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją