Autorius Tema: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"  (Skaityta 6942 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Įrašytas: Rugsėjo 13, 2010, 09:21:06 am »
Juozas Petkevičius, dažnai vadinamas tiesiog "Juozuku", yra ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas, kuris 2010 m. po neilgos pertraukos buvo grąžintas į rinktinę "techninio vadybininko" pareigomis. Juozukas yra laikomas visų Lietuvos krepšinio rinktinių simbolių ir talismanu. J. Petkevičius daug prisideda prie gero mikroklimato sukūrimo rinktinėje dėka savo neeilinio charakterio, humoro jausmo ir net laikomas viena iš rinktinės pergalių priežasčių (2009 metais Europos krepšinio čempionate Lenkijoje jo pareigų buvo atsisakyta ir rinktinė patyrė didelį fiasko). Taip pat J. Petkevičius atstoja už rinktinės psichologą, kadangi dauguma krepšininkų šiam geranoriško būdo masažistui išsipasakoja savo problemas. Šis nedidelio ūgio, Nortono tipo 62 metų rinktinės "sėkmės raktas" vis dar yra puikioje fizinėje formoje ir nesunkiai padaro po 150 atsispaudimų. 2010 metais Turkijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 3-iąją vietą per visą čempionatą pralaimėjusi tik vienas varžybas prieš JAV rinktinę. Be abejo Juozuko dalyvavimas rinktinėje turėjo prisidėti prie puikių Lietuvos krepšininkų pergalių čempionate.






« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 14, 2012, 07:18:33 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Re: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2010, 05:59:34 pm »
Juozukas mano manymu nėra nortonas, jis yra Darvino tipo. Nortono, bronsono tipo žmonės neplinka. Jo kaukolė panaši į Darvino tipo.

Pas žmogų kad ir koks būtų profesionalas pasitaiko nustatymo klaidų.
Visomoje tavo tipų nustatymas yra unikalus, beveik neįmanoma per tokį laiką išmokti nustatyti tipus. Tik žmogus kuris turi labai išvystytą vaizduotę gali tai pasiekti.
Tave suklaidino Juozuko mimika, visuose nuotraukose jis pakeles kakta arba susiviepęs. Neimanoma nustatyti smakro jeigu žmogus yra išsišiepes.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 14, 2012, 07:19:45 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2010, 07:25:00 pm »
Na gali būti. Iš pradžių man jis iš išvaizdos pasirodė panašus į Nortono tipo indėną, kažkaip po ranka pasitaikė susivėpusios nuotraukos  ;D Bet dabar kai pasižiūrėjau žandikaulis išties per mažas kaip nortonui (kaukolė šiek tiek smailėjanti) ir tikrai panašus į Darvino. Aš pats esu Darvino tipo, tai kartais įtakos vertinant Darvino tipą daro mano paties išvaizda ir kaukolės forma  :D Kadangi Juozukas garsėja kaip geras psichologas, tai tai lyg atitiktų Darvino intuicinius gebėjimus. Bet tai, kad jis visada pabrėžia, kad yra tik praktikas ir teorijoje nelabai susigaudo, bei šiaip jo naivus būdas taip pat kažkaip lyg atitiko nortono tipo žmogų. Būtų įdomu pamatyt jo jauno nuotraukas, nes su amžiumi atsirandantys tam tikri  išorinių bruožų pakitimai šiek tiek kartais sukelia painiavos nustatant tipą...
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 14, 2012, 07:20:48 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Re: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2010, 07:37:36 pm »
Ai beje dėkui dėl komplimento, bet kol kas darau aibę klaidų nustatinėjant. Ypač pastebėjau man kartais sunku nustatyti tipus, kur apatinio žandikaulio dalis turi daugiau riebalinio sluoksnio (pav. pas senus žmones, supainiojau bronsono tipo Garastą su kitu tipu. Man jo galva šiaip atrodo smailėjanti, kakta aukšta, žandikaulis vidutinis ir t.t. todėl negalvojau, kad jis bronsonas, įdomu būtų išgirsti motyvaciją, kodėl priskyrėte Garastą Bronsono tipui.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 16, 2013, 01:30:20 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Re: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 09, 2010, 01:20:47 am »
Tipus nustatyti labai sunku. Reikia matyti, visos kaukolės esmę.
Garasto kakta nėra vidutinė, viršutiniai skruostai dideli, nosies kaulas smulkus, regimoji sritis vidutinė.

Trys bronsonai.

Bronsonai Sireika ir Garastas


Bronsonu masė ir maža dalis kitų tipų.




Yra nuotraukų kuriuose Garasto kakta atrodo aukšta.




Bet dauguma nuotraukų man panašios į bronsono tipo


Galiu ir suklysti.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 14, 2012, 07:25:00 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas "Juozukas"
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 17, 2013, 06:19:03 pm »
Bet nosį diedas tai gerai nugulėjęs. :D