Autorius Tema: Abdul Basir Yoususi  (Skaityta 2953 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Abdul Basir Yoususi
« Įrašytas: Liepos 18, 2016, 05:50:55 pm »

Lietuvai priglaudus afganistanietį Abdulą Basirą Yoususį ir išskėstomis rankomis pasitikus jo žmoną su dukrele, netikėtai paaiškėjo, kad jaunas vyras visiems apdūmė akis. Prašydamas Lietuvos pagalbos pabėgėlis vis kartojo esąs katalikas ir todėl jam tekę bėgti nuo talibų persekiojimo, tačiau vėliau Basiras pripažino, kad yra musulmonas. REKLAMA Liepos pradžioje afganistanietis savo feisbuko profilyje įsidėjo nuotrauką su kitais savo tautiečiais ir po ja parašė, kad švenčia. Ar tai ramadano pabaigos šventė? „Taip, aš esu musulmonas. Vieną dieną buvome susitikę su draugais iš Afganistano Vilniuje. Jie gyvena apie dvylika metų Lietuvoje, turi pilietybę ir pakvietė mane atšvęsti“, – portalui lrytas.lt praėjusią savaitę pripažino A.B.Yoususi. Musulmonų tikėjimą išpažįstantis atvykėlis visą ramadano laikotarpį – nuo birželio pradžios iki liepos pradžios – pasninkavo, nevalgė, negėrė ir daug meldėsi. „Man nėra skirtumo, kur melstis. Galiu pasimelsti čia, darbe, kambarėlyje. Meldžiuosi po valandą“, – sakė pašnekovas. Dabar A.B.Yoususi dirba ir gyvena Trakų rajone Anupriškėse, restorane „Tony Resort“. „Padedu čia gaminti maistą: tai mėsainius kepu, tai dar kažką. Juodų darbų man čia nereikia dirbti. Lietuva labai man patinka, gera čia gyventi“, – aiškino jaunas vyras. Kelis kartus pakartojo: „Esu katalikas“ REKLAMA Anksčiau A.B.Yoususi visiems net keletą kartų kartojo, kad yra katalikas, todėl buvo priverstas bėgti nuo teroristų persekiojimo.

Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/yla-islindo-is-maiso-pabegelis-basiras-apgavo-lietuva-20160718204003.htm?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy