Tipų teorija > Platono tipas

Eltonas Džonas - platonas, o ne bronsonas

(1/5) > >>

feniksas:
Eltonas Džonas tiputeorijos puslapyje pateiktas kaip Bronsono tipo pavyzdys, tačiau mano manymu jis yra grynų gryniausias platonas. Bronsono įspūdį kai kuriose vėlesnėse nuotraukose manau sukelia kiek į bronsono tipą panašus susivėpimas bei žemai chirurginiu būdu prišaudyti plaukai (Eltonas Džonas pradėjo plikti dar būdamas 20 metų).

Įspūdingas pasirodymas maždaug 1975-1976:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UiuCk6_yEPw[/youtube]





Leotaurus:
Mane suklaidino Eltono Džono plaukai ir įmitęs žandikaulis. Klaidą ištaisiau. Dėkoju!

feniksas:
Na vėlesnėse nuotraukose tikrai primena bronsona, kakta daugybėje net jaunystės nuotraukų neatrodo labai aukšta (o kitose atvirkščiai gan aukštoka) bei jo pakaušis nėra labai plokščias kaip dažnai pasitaiko tarp platonų (dar iš pradžių šiek tiek buvo man abejonių gal vis dėl to klystu dėl jo platono tipo). Šiaip visuomet tikrai būna sudėtinga vyresnių žmonių tipą nustatyt dėl dažnai pasitaikančio poodinio sluoksnio apatinėje žandikaulio zonoje. Man visuomet iškyla abejonių jeigu neišeina rast to žmogaus jaunesnio nuotraukų  :) (Kaip ir garasto atveju). Bet aš mokausi  ;D

feniksas:

Platonas Eltonas Džonas su ilgamečiu platono tipo partneriu (kartu jau apie 17 metų). Platonai vieni kitus visgi gerai supranta ir gerai sutaria.

Leotaurus:
Esu kalbėjęs, kad yra dalykų kurie trukdo tipų nustatymui. Šypsena trukdo nustatyti smakrą, nes šypsantis rodant dantis smakras būna atsikišęs. Apaugęs riebaliniu sluoksniu žandikaulis kliudo nustatyti apatinį žandikaulį. Kaktą dažnai dengia plaukai, kas trukdo nustatyti kaktos sritį. Patirtos traumos ir operacijos trukdo nustatyti nesies kaulą.
Eltonas Džonas pasirodo yra aktyvus gėjus nedepresyvus. Platono tipo žmonės nelabai supranta savo tipą(Išskyrus Platoną), bet jiems galioja tipų santykiai. Ne visi žmonės sugeba išgyventi 17metų. Tipų santykiai jiems padėjo tai pasiekti.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją