Autorius Tema: Kunigas Jonas Morkvėnas - velnio lašai vairuojant  (Skaityta 5368 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Kunigas Jonas Morkvėnas - velnio lašai vairuojant
« Įrašytas: Kovo 07, 2014, 09:13:44 am »

Religija ir bronsono tipas nesiderina, kunigai bronsonai yra nepatikimi. Tarp Vatikano hierarchų jų išvis nėra, nors Eupopos visuomenėje bronsono tipas yra antras po platono tipo.
Žemiškoms silpnybėms neatsispyręs Panevėžio rajono kunigas Jonas Morkvėnas privalės visus metus ieškoti būdų kaip suspėti atlikti savo pareigas dviejose parapijose be automobilio. Lankydamas parapijiečius 36 metų vyras neatsispyrė jų svetingumui ir išgėręs sėdo vairuoti. Parapijiečiai jauna kleboną gina ir kaltina žmones siūlančius kunigams gerti.
http://tv.lrytas.lt/?id=13941190371392753505




Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Kunigas Jonas Morkvėnas - velnio lašai vairuojant
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 07, 2014, 11:35:02 am »
Naivuoliai nemažai pinigų bažnyčioms suneša, turės pinigų vairuotojui pasisamdyti.

"Parapijiečiai jauna kleboną gina ir kaltina žmones siūlančius kunigams gerti." - Debilai žmonės siūlantys vairuojančiam žmogui gerti, bet čia jau kiekvieno pasirinkimas priimti tą pasiūlymą ar ne.

Neginu aš to bažnytuko, bet mane asmeniškai piktina žmonės kurie primygtinai siūlo alkoholį žinodami, kad tau reikės vairuoti. Aš alkoholio beveik nevartoju tai baliuose mano atmazas visada būna, kad man vairuoti reikės, bet vistiek būna "taigi dėl šimto gramų nieko nebus". >:( Taigi jei tik vieną kartą iš kelieno į žandikaulį kalsiu irgi gal nieko nebus >:(
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Kunigas Jonas Morkvėnas - velnio lašai vairuojant
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 07, 2014, 11:57:26 am »
Klebonas praėjęs mokslus ir mokantis valdyti Dievo avelių daugumą turi turėti atsakomybę.
Jeigu kokia jauna davatkėlė lengvai įkaušus pasiūlys lovą tai jis taip pat neatsisakys?! 
Pagal bažnyčios kanonus tai didelė nuodėme. Todėl, kunigas turi būti visur atsakingas ir nepasiduoti velnio sukurtoms pagundoms  :D

Velnio pagundos yra moterys ,
velnio lašai išskyrus Dievo kraują , materializmas išskyrus pinigus, auksą ir bažnyčios turtą.

« Paskutinį kartą keitė: Kovo 07, 2014, 02:14:47 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Kunigas Jonas Morkvėnas - velnio lašai vairuojant
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 07, 2014, 04:59:54 pm »
Antra foto Leotaurus :)

>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<