Kitos temos > Antrosios pusės paieškos, pažintys

Voltero ir platono vyriška partnerystė

<< < (2/4) > >>

Justinas999:
Neišeina man pasirinkt būti gėjum nors tu ką :D

Leotaurus:

--- Citata iš: Justinas999  Kovo 20, 2014, 08:35:43 pm ---Neišeina man pasirinkt būti gėjum nors tu ką :D

--- Baigti citatą ---
Tavo poziuris i priesinga lyti panasus kaip optimisto.
Graziu dalyku yra tavo nurodytoje profilio svetaineje  :D
Net zmonai esu ta mena parodes  8)

Justinas999:
Turbūt todėl, kad galvoje aš vis dar vaikas, o vaikystėje buvau optimistas :)

Leotaurus:
Truputi apie depresija ir seksualinę orientacija.

Žmogaus seksualumas nėra vien susijęs su paveldima fiziologija žmogaus seksualumą valdo psichika, kuri susideda iš vaizduotės.  Žmogaus psichika sukuria žmogui išorinį ir psichologinį lytinį elgesį, manieras, mimiką, eiseną, lytinį suvokimą.  Jei gyvuliui fiziologija yra lyties pagrindas tai žmogui psichika yra lyties pagrindas. Psichika ir biologinė lytis gali skirtis ir nesutapti.

Maža dalis žmonių turintys depresiją pasirenka homoseksualumą.  Psichinė lytis biseksualumas ar homoseksualumas priklauso nuo vaizduotės pusiausvyros.  Žmonės, kurie turi juoko dominavimą vaizduotėje ir pasikrekantys homoseksualines pažiūras bus pasyvūs homoseksualai, nepriklausomai nuo biologinės lyties.   Žmonės, kurie turi ironijos dominavimą vaizduotėje ir pasikrekantys homoseksualines pažiūras bus aktyvūs homoseksualai, nepriklausomai nuo biologinės lyties.

Jei vaizduotėje dominuoja pusiausvyra žmogus negali pasirinkti homoseksualumo, nes sukurta psichinė lytis neturėtų psichinės orientacijos, bet tai negalioja platono tipui.  Homoseksualioji ir biseksualioji lytis yra sudėtingesnė ir daugiau reikalauja psichinių resursų negu tradicinė lytis, kuri remiasi biologiniu ir psichiniu lyties suvokimu.  Homoseksualios ir biseksualios pažiūros palaiko depresiją, nes palaiko arba juoko, arba ironijos vaizduotę.

Norint bronsono, tipui atsisakyti depresijos reikia pakeisti homoseksualią orientaciją į tradicinę orientacija.

 Vienintelis platono tipo žmogus dėl žodinės atminties asmenybės proceso turi pasirenkamą homoseksualumą, kuris nesukelia depresijos, platono tipo žmonės homoseksualūs būna su sveika vaizduote, kurioje nedominuoja nei juokas nei ironija.

 Platono tipo žmonės dėl depresijos įgauna biseksualumą, kuris yra nepasirinktinis, bet įgaunamas.  Depresyvūs platono tipo žmonės yra 100% biseksualus, didelė dauguma biseksualų nėra turėję homoseksualių santykių ir net nežino savo biseksualumo.  Platono tipas vienintelis iš tipų turi žodinę atmintį kaip asmenybės pagrindą, todėl šio tipo elgesys skiriasi nuo vaizduotės ir intuicijos tipų.

filosofas:
Čia voltero ir darvino "vyriška partnerystė"



Abu turi vaizduotės sutrikimą "šizofreniją".

--
"Baleto šokėjas Nerijus Juška nepanašu, kad yra bandęs santykių su vyrais"
Dėja, bet apie jį sklando kiek kitokie "pletkai".

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją