Autorius Tema: Ferid Murad L-Arginas naturalios viagros atradėjas  (Skaityta 3800 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ferid Murad L-Arginas naturalios viagros atradėjas
« Įrašytas: Gruodžio 06, 2013, 03:04:40 pm »

Ferid Murad




Erekcijos ir lytinės funckcijos problemos? Sprendimo būdas – L–argininas!

L-arginino molekulėMokslininkai L–argininą vadina stebuklingąja molekule – iš tiesų, ši natūrali aminorūgštis yra kertinis mūsų organizme esančių baltymų, sudarančių hormonus, akmuo. Įprastai L–arginino gauname su maistu, tačiau patiriant stresą, valgant nesistemingai ir ne itin sveikai beveik kiekvieno vakariečio organizmas šios medžiagos stokoja.



L–argininą taip pat vadina ir gamtine Viagra, kadangi šios medžiagos dėka normalizuojasi prostatos veikla, pagerėja spermos kokybė ir kiekybė, atsistato hormonų balansas ir kraujo cirkuliacija erektinių audinių kraujagyslėse, to dėka sustiprėja ir pailgėja lytinių organų užpildymas krauju, tad erekcija tampa stabilesne ir ilgesne. Stebimas ir lytinio akto ilgėjimas, L–arginino dėka vyrai jaučia gilesnį ir ilgiau trunkantį orgazmą.

Arginino savybes lemia jo pagrindinė funkcija – tai natūralus azoto donoras ir pernešėjas, o azoto molekulės mūsų organizmui yra itin svarbios dėl daugelio dalykų – tai statybinė visų baltymų, sudarančių mūsų ląsteles ir hormonus medžiaga, azotinės grupės mūsų organizme itin svarbios kraujotakai, jų dėka palaikomas kraujagyslių tonusas. Ši medžiaga taip pat daro tiesioginę įtaką augimo hormono somatotropino gamybai, pastarasis duoda impulsus, skatinančius ląstelių dalijimąsi. Besidalijančios sveikos ląstelės išstumia mutavusias ar sergančias, todėl moterims išnyksta cistos, momios, fibromos, mastopatija, o vyrams – nenatūralūs prostatos liaukos dariniai, turintys įtakos tiek erekcijai, tiek vaisingumui, plačiąja prasme. L–argininas vyrų organizme taip pat skatina spermatogenezę – sperma gaminami intensyviau, o susidarantys spermatozoidai ženkliai judresni, atsparesni aplinkos poveikiui, jų koncentracija didesnė.

Šiandien azoto oksido (medžiagos, kuria mūsų organizmus natūraliai turėtų aprūpinti L–argininas) terapija yra itin plačiai taikoma – jis sėkmingai naudojamas kardiologijoje, ginekologijoje, onkologijoje, stomatologijoje, gydant sudėtingus lūžius, o taip pat ir sprendžiant vyrų nevaisingumo problemas, tačiau didelė dalis azoto oksido terapijos būdų reikalauja papildomos įrangos, kvalifikuotų specialistų, kurie ja mokėtų naudotis, o taip pat ir didžiulių finansinių išlaidų. Pavyzdžiui, skysto D – arginino (sintetinio L–arginino atitikmens) injekcijų kursas JAV kainuoja apie 40 000 JAV dolerių, Europoje šis gydymas mažiau populiarus, tad jo kaina viršija 72 000 eurų.

Vyrai, neišgalintys sau leisti tokios prabangos, dažniausiai renkasi pigesnius atitikmenis – erekciją gerinančias populiariąsias tabletes, kurios, dažnai yra sudarytos iš organizmui svetimų cheminių medžiagų, tad, be daugelio pašalinių poveikių, jos sukelia priklausomybę. Ilgainiui lytinė funkcija ne gerėja, o atvirkščiai – be papildomos cheminės stimuliacijos tampa beveik negalima.

Norintiems palaikyti gerą savo lytinę funkciją, erekciją, pagerinti spermos kokybę ir sėkmingiau susilaukti vaikų vyrams, reikėtų rinktis preparatus, kurių sudėtyje yra natūralaus L–arginino.
http://www.sveikuoliuklubas.lt/straipsniai/74_erekcijos-ir-lytines-funckcijos-problemos-sprendimo-budas-largininas.aspx


Matosi, kad žmogus vartoja savo atrastą medžiagą  :D

L-argino šaltiniai

Augalų  kilmės šaltiniai

Nors L-arginino galima rasti gyvūnų ir augalų kilmės maisto, pastarieji yra turtingiausi šios amino rūgštymi ,   L-argininas gramo 100 g maisto produkto, Ispanijos žemės riešutų pirmauja 3.13 g L-arginino kiekiu, pasak svetainėje DietaryFiberFood.com arti  žemės riešutų yra, 3.09 g; migdolai, kurį sudaro 2,47 g; džiovinti saulėgrąžomis ir branduoliai, 2,40 g; Anglų graikinių riešutų, 2.28 g; lazdyno riešutai, 2.21 g; žali lęšiai, 2.17 g; Braziliniai riešutai, 2.15 g; anakardžiai, 2.12 g; ir pistacijų, 2.03 g.

Kitų augalų rūšių L-argininas yra linų sėmenų, 1.93 g; žalios pupelės, visų veislių, 1.46 g; pekano riešutai, 1.18 g; žalias prancūzų pupelės, 1.17 g; žalios sojų pupelės, 1.04 g; Tofu, labai kietos, 0,66 g; viso grūdo kvietiniai miltai, 0.64 g; žalio česnako, 0,63 g; mėlynių keksas, 0,30 g; žalio svogūno, 0,10 g; ir šokolado sirupas, 0,09 g.

Gyvūnų kilmės šaltiniai

 L-argininas turi 1.74 g / 100 g, šviesūs tuno koncervai, pagal DietaryFiberFood svetainėje. , L-argininas yra žalių broilerių arba vištienos  vidaus organuose, 1,19 g; žalioje Atlanto lašišoje, 1,19 g; žaliavinio krevečių, 1.18 g; žalio kiaušinio trynys, 1.10 g; žalio kiaušinio baltymas, 0,65 g; žalia kiauliena, 0,56.

Read more: http://www.livestrong.com/article/212073-natural-sources-of-l-arginine/#ixzz2mha3AscN


« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 06, 2013, 03:48:22 pm sukūrė Leotaurus »