Autorius Tema: Dovile Bubniene  (Skaityta 2966 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Dovile Bubniene
« Įrašytas: Vasario 17, 2015, 08:06:44 pm »

Psichologė Dovilė Bubnienė daug jėgų atiduoda padėdama vyrams ir jų šeimoms. Prieš šešerius metus įkurto Kauno apskrities vyrų krizių centro direktorė ir viena jo steigėjų neretai darbuojasi be jokio atlygio.

„Siekiame paslaugas vyrams ir jų šeimų nariams teikti nemokamai, taip didindami psichologinės pagalbos prieinamumą.

Prieš įsteigiant šį centrą, ji daugybę metų dirbo Kauno apskrities moterų krizių centro psichologe. „Supratau, kad vyrams tokia pagalba taip pat reikalinga, bet nėra tam skirtos vietos. Norą suteikti pagalbą tiems, kuriems jos reikia, padidino ir man labai artimo žmogaus netektis“, – pasakojo D.Bubnienė.

Pagrindinė centre teikiama pagalba – psichologo, teisininko individualios konsultacijos vyrams ir jų šeimų nariams bei grupės užsiėmimai (tėvystės įgūdžių, smurtinio elgesio keitimo ir įvairias krizes išgyvenantiems vyrams).

Taip pat atlieka specializuoto pagalbos centro funkcijas nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems vyrams Kauno mieste ir apskrityje. „Esame toks vienintelis centras Lietuvoje, teikiantis šią funkciją išimtinai tik vyrams“, – pastebėjo D.Bubnienė.

Praktika parodė, kad centras tikrai yra reikalingas. Per metus čia kreipiasi apie 150 vyrų, kai kurie iš jų su savo šeimos nariais. Daugiausia kreipiasi vyrai, išgyvenantys šeimos tarpusavio santykių krizes.

„Esu psichologė ir grupių vadovė. Per pastaruosius porą metų aplankėme apie penkiolika Lietuvos miestų, kuriuose dalijomės savo patirtimi, skatinome vietinius žmones sekti mūsų pavyzdžiu. 2013 m. mūsų ir Moterų krizių centro iniciatyva buvo įsteigti vyrų krizių centrai Utenoje, Marijampolėje ir Šiauliuose. Esu viena iš steigėjų“, – pasakojo kaunietė.

Be šios veiklos, ji dar yra Kauno apygardos Probacijos tarnybos savanorė, taip pat visuomeniniais pagrindais veikiančios Kauno miesto šeimos tarybos narė.
http://kauno.diena.lt/metu-kauniete/dovile-bubniene-2/
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2015, 08:10:52 am sukūrė Leotaurus »