Psichologija > Psichika

Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.

<< < (2/4) > >>

Mąstytojas:
Pirmuoju atveju gal dėl to, kad, jie įsivaizduoja, kad ten kaukė. Nes pati pradžia atsisukimo ir vaizduoja įdubą, kuri matyt suteikia tokią tolesnę viziją. Antruoju atveju, tai to tu nepamatysi niekaip.

filosofas:
Sveikas, mąstytojau būtu neblogai jei prisistatytum, matau esi naktinėtojas, nes reiškiesi tarp 00.00 ir 02.00h. (gan įdomus-keistas elgėsys). Taipogi jei turi kažkokių klausimų dėl teorijos ir pnš, tada sukurk atskirą, naują temą arba kažkurioje kitoje, jau ankščiau kitų sukūrtoje temoje - klausk ir rašyk, tačiau stenkis be reikalo neflood'int ir pnš.

Mąstytojas:

--- Citata iš: filosofas  Spalio 20, 2014, 01:25:00 pm ---Sveikas, mąstytojau būtu neblogai jei prisistatytum, matau esi naktinėtojas, nes reiškiesi tarp 00.00 ir 02.00h. (gan įdomus-keistas elgėsys). Taipogi jei turi kažkokių klausimų dėl teorijos ir pnš, tada sukurk atskirą, naują temą arba kažkurioje kitoje, jau ankščiau kitų sukūrtoje temoje - klausk ir rašyk, tačiau stenkis be reikalo neflood'int ir pnš.

--- Baigti citatą ---

O mano žinutės primena floodinimą? :) Jos kaip ir į temą.
Kodėl keista, kad naktimis rašau? Pirmą kartą tokį klausimą girdžiu, kas atrodo daug keisčiau. Apskritai dar niekad jokiame forume manes niekas nėra taip tardes. Taip, parašau po vidurnakčio, nes tik tada turiu laisvo laiko, dirbu daug ir ne nuo ankstyvo ryto.
Prisistatyti galėčiau kaip tiesiog besidomintis psichologija. Tikiuosi paso kopijos čia nereiks įkelti :)

filosofas:
Kai rašiau, jog " būtu neblogai jei prisistatytum", turėjau omenyje, kad parašytum kokį preliminarų tipą sau nusistatei, nes tiesiog įdomu kokie skirtingų tipų atstovai atrandą teoriją, naudojasi ja ir dalyvauja diskusijuose. Kitiem toks prašymas niekad didesnių problemų nesukėlė.
Kas dėl tavo rašinėjimo naktimis, tai šiaip man pasirodė keistoka ir tiek, plius šiame forume jau būta asmenų su dvasinėm problemom, tad mano reakcija gan labai pamatuota.
Kas dėl floodinimo tai čia šiaip priminimas ir tiek.

Mąstytojas:
Mano tipas tikriausiai Voltero. Fiziologiškai padariau išvadą pagal nosikaulį, smakrą bei kaktą. Linkęs daug mąstyti, traukia visuomeninės organizacijos. Mėgstų viską įsivaizduoti, net ir neįsivaizduojamus dalykus. Moralė labai stipri. Garsinė atmintis tikrai nėra gera.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją