Psichologija > Psichika

Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.

<< < (4/4)

Leotaurus:
Tavo puiki nuojauta, tai vartotojas blyksnis.

78.56.99.159    ugnis    Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.    Šiandien 02:24:27 am
78.56.99.159    ugnis    Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.    Lapkričio 09, 2014, 01:53:52 pm
78.56.99.159    ugnis    Ats: Vatikano egzorcistas    Lapkričio 09, 2014, 11:08:43 am
78.56.99.159    Blyksns    Budizmas ir Intuicija    Kovo 30, 2014, 03:14:21 pm
78.56.99.159    Blyksns    Letargo miegas.    Kovo 24, 2014, 03:39:03 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Putinas.    Kovo 06, 2014, 07:49:25 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Fenomenologija ir intuicijos tipai    Kovo 06, 2014, 10:20:17 am
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Fenomenologija ir intuicijos tipai    Kovo 05, 2014, 06:47:48 pm
78.56.99.159    Blyksns    Putinas.    Kovo 03, 2014, 06:15:09 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Depresija    Kovo 01, 2014, 11:38:23 am


--- Citata iš: filosofas  Lapkričio 09, 2014, 11:03:32 pm ---Nežinau kodėl, bet nuojauta man kužda, jog ugnis = blyksnis  :-[  Nors žinoma, tai tik mano spėjimas.
Na bet kokiu atvėju, manau Leotaurus išspręs šį reikalą ....  8)

--- Baigti citatą ---

Leotaurus:

--- Citata iš: ugnis  Lapkričio 10, 2014, 04:24:27 am ---atsirado mat karaliai, as jums kartoju graziai arba nustojate mulkinti zmones arba sprogdinu puslapi. jau tokie susireiksmine visaziniai kad eina na..., viska neige, dvasia, dieva, siela. turi savo juoda katila internete tai ir skleidzia tamsia visiems, as ispeju nes tikrai nusprogdinsiu puslapi.

--- Baigti citatą ---
Ponas blyksni! Jei nesiliausi mums grasinęs bus užblokuotas tavo vartotojas ir IP.
Kito perspėjimo nebus.

Leotaurus:
Jei tikėjimas darvino ir bronsono tipui yra toks gėris tai kodėl popiežių nėra šių tipų atstovų?
Kodėl religijoje įžvalgieji ignoruojami?
Mulkinimas yra melavimas, teorija rodo nepatogius reiškinius. Tau jie nepatinka.

Akimirka:
Atleiskit,kažkaip man nesigauna cituoti,tai kito autoriaus mintis tiesiog parašysiu kabutėse.

,,Akimirka, kam kurti teorija, jeigu yra Tiesa?"

Man įdomios įvairios teorijos bei visokios filosofinės kryptys, bet nereiškia,kad pametu savo galvą. Tiesiog jei man tinka, gilinuosi toliau ir pasiimu gabaliuką. Intuicija visada su manimi. Jei jos neklausyčiau, tai irgi nusigrybaučiau. Kiek iš patirties,tai negerai vien bristi į proto dalykus,ar į kokius dvasinius, visame kame svarbi pusiausvyra.

,,Akimirka beje, as "teorija" geriau suprantu negu patys autoriai, todel jiems ir patariu nedaryti nusikaltimo. Bet jie kaip visada."

Ugni, bet koks gi nusikaltimas yra mokslu pagrįsta teorija,kuri niekam neprimetama? Juk su dvasiniais dalykais, visokiomis meditacijomis tai tikrai galima pridirbti ir privelti,jei žmogus užlūžęs ir nesupranta,kas su juo daroma. Aš neabejoju žmogumi,jei jis sako,kad supranta, ką sako, bet mano smalsumas,o gal žingeidumas varo į priekį nors tu ką :).


vygimau5:
Esmė, ta, kad normalus žmonės nelabai suvokia realybę.

Aš pats šizofrenikas ir po savo pirmos psichozės su pratau tik tiek, kad realybė yra ne tai, kas man atrodė iki ankščiau.

Mano kaip šizofreniko matymas yra labai gilus, na kiek leidžia mano sensoriai.

Aš pavyzdžiui jaučiu kaip mano mintis kontroliuoja išoriniai stimulai, ir esu visiškai deterministiniam mastyme.

Pasaulis tiesiog veikia savaime, aš tarkim nežinau, ką galvosiu po minutės, nežinau ką rytoj veiksiu prie kompo.

Gali paskambint draugas, gali nepaskambint, gali lyt lietus, gali nelyt – visa tai kontroliuoja žmogaus  subjektyvią "realybę"

Aš iš tikro džiaugiuosi savo psichozėm, nes tai man atvėrė akis. Pastebėjau yra dviejų tipu psichiniai ligoniai, vieniems kuriems smegenys užsiveria, o kitiems atsiveria. Tai man galima sakyt atsivėrė.

Vienas dalykas būna blogai man, susisuka mintys. pastovus idėju generavimas, bajeriu generavimas. pastovus abstraktus mastymas, pastoviai smegenis kažką generuoja, aš tiek daug mastau, kad mano fizinis gyvenimas išvis apleistas. Gyvenu savo galvoj.

Apie mane rašė mokslini darba studentai psichuškėj, skaitė mano blogą knysos ten 2 dienas.

Jei kas moka rusiskai, tai aš radau intike susapnaves sita filmuka



čia ne mano kanalas, bet sitas filmukas grynai apie mane... ir mano gyvenimą.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją