Tipų teorija > Tipų santykiai

A. Lukašenko sudirba bronsono tipo amerikiečių žurnalistę

<< < (4/4)

titanas911:
sveikas filosofai ;) esu Vladas is Utenos kas liecia tipo nusistatyma tai is sono ziurint veidas lygus, kad but bronsonu tai kakta kiek per auksta, pakausis ryskiai per mazas ir sunkiai isimenu veidus, o kad platonu - nosikaulis per didelis ir virsugalvis per lygus ir nemoku nei vienos uzsienio kalbos, kazkaip ant to kalbu mokinimosi neuzsikabinau, kazkada mokykloj mokiaus bet tik tiek kad reikejo mokytis ir tai gana sunkiai ejosi... kiti tipai atkrenta nes veidai smailus ir... diskusijos(ne siaip tusti plepalai), ypac temomis kuriose kazka graibausi, va jas tai myliu, dauguma aplinkiniu jau privengia su manim diskutuot kazka nes beveik visada uzverciu argumentu lavina... darbe, per pertraukele, kolegu buryje vienos diskusijos metu gyniau savo nuomone ir pazeriau "biskuti" argumentu ir tada dar vieno kolegos(su juo gerai sutariu ir jis panasus i linkolna) paklausiau: gal turi dar ka pridurt? jis atsako - cia tik spek klausyt :D na apskritai viskas kas vyksta pas mane gyvenime, mano aplinkoj, panasu kad busiu linkolnas. kol kas gan sunkiai einasi su tipu nustatymais, nelabai seniai sia teorija radau ir "uzsikabinau". Tipu teorija - reikalas rimtas.

patycios tai viena is priezasciu ir bene svarbiausia kodel linkolnai neuzmezga rysiu su ramzemis. dar praeita vakara jau kazkurioj temoj pavardinau ir daugiau priezasciu: tai ramziu valia, aukstas mokymosi potencialas, na cia reik i visuma pazvelgt, netgi dar kai kas, tereikia pazvelgt i tai ko nera pas kokias bronsones ar platones modernistes, va pas jas kaip tik patyciu procesai ir neuzimti patyciomis ;)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją