Autorius Tema: Neimantas Šarkauskas  (Skaityta 4552 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Neimantas Šarkauskas
« Įrašytas: Birželio 10, 2016, 03:14:11 pm »

Vieni darvino tipo žmonės kovoja su alkoholiu (Aurelijus Veryga) kiti jo paveikti daro kraupius nusikaltimus.
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/nesuvokiamas-marijampoliecio-ziaurumas-del-masinos-nuzude-du-zmones.d?id=71514150

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neimantas Šarkauskas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 10, 2016, 04:50:06 pm »
Man rodos kovotojas prieš alkoholizmą yra dešinėje  :D

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Neimantas Šarkauskas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 15, 2016, 10:56:28 am »

Išsiblaškymas yra nepagydomas. Dėkoju už pastebėjimus.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neimantas Šarkauskas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 16, 2016, 04:57:48 pm »
Man teko analizuoti įvairius skirtingų tipų asmenys, jų elgsena motyvacijas, asmenybės, mentalitetus, charakterisu ir t.t. Taigi visi žmonės, nepriklausomai nuo tipo, kurie yra linkę į kontempliatyvų, protinį gyvenimo bųdą, dažnai turi problemų su praktiniais dalykais, yra išsiblaške, kartais atrodo it apduję ir t.t. Tipas čia nepriklaauso, gali būti nortonai, ramziai, platonai ir t.t. Gal tik voltero, darvino atvėju, dėl sudėtingesnės biologiški vaizduotės ya didesnės galimybės sukūrti sudėtingesnes teorijas.

Asmenys kurie gerai susigaudo detalėse, yra pastabūs, jiems sekasi sportas, įvairūs amatai, tačiau turi problemų su abstrakčių mąstymų, intelektualumų. Jie geriau išžaidžia ant buitinių situacijų, bet yra silpnesni protiniuose reikaluose ir atvirkščiai.

« Paskutinį kartą keitė: Birželio 16, 2016, 05:06:12 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Cukinija

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris
  • DGP
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neimantas Šarkauskas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 17, 2016, 11:42:25 pm »
Man teko analizuoti įvairius skirtingų tipų asmenys, jų elgsena motyvacijas, asmenybės, mentalitetus, charakterisu ir t.t. Taigi visi žmonės, nepriklausomai nuo tipo, kurie yra linkę į kontempliatyvų, protinį gyvenimo bųdą, dažnai turi problemų su praktiniais dalykais, yra išsiblaške, kartais atrodo it apduję ir t.t. Tipas čia nepriklaauso, gali būti nortonai, ramziai, platonai ir t.t. Gal tik voltero, darvino atvėju, dėl sudėtingesnės biologiški vaizduotės ya didesnės galimybės sukūrti sudėtingesnes teorijas.

Asmenys kurie gerai susigaudo detalėse, yra pastabūs, jiems sekasi sportas, įvairūs amatai, tačiau turi problemų su abstrakčių mąstymų, intelektualumų. Jie geriau išžaidžia ant buitinių situacijų, bet yra silpnesni protiniuose reikaluose ir atvirkščiai.
Taip. Aš prie tų kontempliatyvių. Tikrai kaip apdujus kartais būnu, kartą tranzuojant paklausė manęs, ar nesu pavartojus alkoholio, narkotikų, nors to nedarau visai. + Dėl didelio jautrumo sunku bendraut su žmonėm, greit įsiskaudinu, jaučiuos pažeista kažkokia, nors to šilto, draugiško ryšio norisi, norisi bendravimo, nes esu ekstravertė. Nesigauna - tada depresija, atsitraukimas, liūdesys... Ir šiaip kartais tokia neviltis apima, nes ta praktinė gyvenimo dalis sukelia stresą. Ir pasakau sau, kad va, reik baigt su tais plaukiojimais, imtis ko nors praktiško, konkretaus ir viskas. Bet tai būna savęs laužymas. Bet balanso visgi noriu, nes nesijaučiu gerai tokia plaukiojanti. Et.