Autorius Tema: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.  (Skaityta 9595 kartus)

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs Minas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 167
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 09:02:03 pm »
manau volteras ir dar su šizofrenija






Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 09:05:41 pm »
zvilgsnis Algi Ramanauska-Greitai primena, tokios stiklines, tuscios akys.

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 09:08:40 pm »
Jam žiauri šizofrenija. Filosofai, žiauriai pjauni volterus su darvinais.

Šizofreniškas juokas.



"In July 2012, Bezos and his wife personally donated $2.5 million to pass a same-sex marriage referendum in Washington" Dar ir su homoseksualais susijęs.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 10:57:50 pm »
Čia tu pjauni, nes darvinus su vidutiniais smakrais ir nosikauliais nori matyti, kaip volterus. Apart B.Stillerio(kurio atvėjis reikalauja dar stipresnės analizės) visi mano nustatyti darvinai yra teisingi.
--
tavo dažnai daroma klaida nustatant tipus Greddy:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Tik%C4%97jimas_i%C5%A1_tro%C5%A1kimo
--

Bezosas turi panašią kaukolę į D.Steinbergo ir to pačio Openheimerio.


Darvino ir voltero skirtumai: Iš kairės darvinas, dešinėje volteras.







--
Eišteinas iš šono atrodė "volteriškesnis".

Ponas Minas praeitoje temoje jau minėtą Openheimerį matė kaip 'linkolną", na galop tuo atvėjų leotaurus sudėjo visus ataškus ant "į".
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 24, 2014, 11:01:48 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 11:16:42 pm »
Nu tu ir priskaldai, kad net nesinori atsiverst tipų teorijos forumo.  :)

Citata
Čia tu pjauni, nes darvinus su vidutiniais smakrais ir nosikauliais nori matyti, kaip volterus. Apart B.Stillerio(kurio atvėjis reikalauja dar stipresnės analizės) visi mano nustatyti darvinai yra teisingi.


Nieko sau titulų darymasis, sakyčiau gyvenime kuklumo tau netrūksta.  ;) Tai teisingi tau, nes tau taip atrodė, ir tavo teikti argumentai atrodė tau teisingi, visas fyntas tik tame. Jeigu kiekvienas registruotas forume narys, ties kiekvienu įmestu variantu pradėtų diskutuoti, koks čia tipas, kiekvienas rašytų argumentus, akivaizdžiai pasimatytų nuomonių dauguma ir išnyktų visas tas "teisuoliškumas". Ir ne man vienam čia atrodydavo volteras ar linkolnas, kur tau darvinas. Šiek tiek nusileisk ant žemės. Su Nathicana apie tai diskutavom, bet kaip ir nieko nesugebėjai tinkamai atsakyt, koks galutinis vertinimo kriterijus ties "švankuojančiais"( :D) dydžiais. Kur nosikaulis didesnis, o smakras mažesnis - kaip užprogramuotas renkiesi darviną. Genialu.  :) Tiesiog keistas toks įsikalimas..

Leotauras jokių taškų nesudėjo, jis tik parašė, kad jam panašu į darviną, ir tiek. Tai čia nieko visiškai nepasako.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 24, 2014, 11:35:24 pm sukūrė Greddy »

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 11:22:15 pm »
Reikia prie neaiškaus tipo įdėti balsavimą, nes dažnai žmonės tiesiog tingi rašyti nuomonę dėl tipo. Tada ir pasimatys bendri bruožai. Nematau jokios perspektyvos tokių abstrakcijų, kaip "kaukolė panaši į darvino" (jeigu darvinas gali turėti smarkius nukrypimus, tai..), arba "su tokiu ir tokiu dydžiu vistiek gali būti vis dar tas tipas". Tiesiog lėkšta.  :)

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 11:34:04 pm »





Mažas pakaušis


Nematau jokios žandikaulio asimetrijos

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 11:39:50 pm »
Nathicana yra naujokė kuri dar susipažinėja su teorija, tie jos nustatinėjimai yra daugiau "spėjimai", o ne įgudusęs ir "sistematiškas" tipo determinavimas. Mano tikslas yra ne būt teisuolių, man tas visai neaktualu, mano tikslas objektyvumas ir kuo geresnis tipo nustatymas. Tu beprasmių smailų čia nemėtyk, nes  prisidengęs humorų, teisingesnių netapsi.

--
"švankuojančiais"( :D)
--
tau dar pernai feniksas rašė apie kaukolės proporcijų galima variacijų kitoniškumą. Kiek kartu buvo kalbėta, kad pasitaiko atveju, kada kaukolės proporcijos gali būti mažesnės ar didesnės per padalą. Tai tiesiog objektyvus, evoliuciškai susiformavęs reiškinys, o ne tyčinis "būrimas" ar "pritempinėjimas".

Suvokiu, kad "instinktyviai" norisi tipus matyti kaip savus, tačiau reikia išmokti būt nešališkų, objektyvesnių.

--
Jeigu kiekvienas registruotas forume narys, ties kiekvienu įmestu variantu pradėtų diskutuoti, koks čia tipas, kiekvienas rašytų argumentus, akivaizdžiai pasimatytų nuomonių dauguma ir išnyktų visas tas "teisuoliškumas"
"Varai" it vadovėlinių atvėjų.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Apeliavimas_%C4%AF_mases

Apie kokius "narių argumentus" tu čia rašinėji, kai nuolatinė TT bendruomenę nesudaro, nei 10 asmenų. O ir daugumą jų užima stebėtojų, arba supporterių" vaidmenį, kai reikia nustatyti tipus. Per pastarosius 2 metus, virš 90% tipų tenustatinėjo  3 asmenys. Vieno iš tų asmenų dėl mums visiems žinomų aplinkybių, bent kol kas aktyviame forumo gyvenime nėra.

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 24, 2014, 11:55:54 pm »
Atrodo viską pakankamai aiškiai rašiau, bet kažkaip vistiek tau neprieina....

Citata
Nathicana yra naujokė kuri dar susipažinėja su teorija, tie jos nustatinėjimai yra daugiau "spėjimai", o ne įgudusęs ir "sistematiškas" tipo determinavimas. Mano tikslas yra ne būt teisuolių, man tas visai neaktualu, mano tikslas objektyvumas ir kuo geresnis tipo nustatymas. Tu beprasmių smailų čia nemėtyk, nes  prisidengęs humorų, teisingesnių netapsi.

Jeigu pradedam šaudytis loginėm falacijom, tai tavo šis
Citata
Nathicana yra naujokė kuri dar susipažinėja su teorija
yra argumentum ad hominem. Visų pirma, kad ji dar susipažinėja su teorija, nereiškia, kad ji negali pasakyt tikslios ir vertos dėmesio pastabos. Kitas dalykas, aš visiškai nekalbėjau apie
Citata
nustatinėjimai yra daugiau "spėjimai", o ne įgudusęs ir "sistematiškas" tipo determinavimas.
Čia kalba ėjo ne apie nustatymą, o apie tam tikrų dydžių klausimą.
Citata
Mano tikslas yra ne būt teisuolių, man tas visai neaktualu, mano tikslas objektyvumas ir kuo geresnis tipo nustatymas.
Būtent tu juo ir netapsi, nes viską grindi įsitikinimu, niekuo daugiau, ir čia to objektyvumo..

Citata
Tu beprasmių smailų čia nemėtyk, nes  prisidengęs humorų, teisingesnių netapsi.
Mėtysiu ką norėsiu, tau nurodinėt netinka :)

Citata
tau dar pernai feniksas rašė apie kaukolės proporcijų galima variacijų kitoniškumą. Kiek kartu buvo kalbėta, kad pasitaiko atveju, kada kaukolės proporcijos gali būti mažesnės ar didesnės per padalą. Tai tiesiog objektyvus, evoliuciškai susiformavęs reiškinys, o ne tyčinis "būrimas" ar "pritempinėjimas".

Taigi aš to neneigiu. :D Viskas su tuo tvarkoj, tik problema ta, kad tu prie kiekvieno nustatymo dedi kaip esminį argumentą, ir kiek kartų buvo šnekėta, kodėl su tam tikru nukrypimu turi būti būtent tas tipas, o ne kitas, jeigu yra tarp dviejų panašių, ar daugiau.

Citata
Suvokiu, kad "instinktyviai" norisi tipus matyti kaip savus, tačiau reikia išmokti būt nešališkų, objektyvesnių.
Tvarkoj, kad tu suvoki, bet prie ko čia dabar mums/man tai reikia žinot?

Citata
"Varai" it vadovėlinių atvėjų.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Apeliavimas_%C4%AF_mases


Ir vėl neskaitai, ir vėl nesigilini... Neveltui tokios diskusijos niekur ir nenueina. Čia jokio apeliavimo nėra, tiesiog sakau, kad kuo daugiau žmonių nustato, tuo naudingiau visiems, atsiranda daugiau perspektyvų. Gi nesakiau, kad "kaip dauguma nustatys - taip ir bus teisinga". Nepriskirk to, ko nesakau.

Citata
Apie kokius "narių argumentus" tu čia rašinėji, kai nuolatinė TT bendruomenę nesudaro, nei 10 asmenų. O ir daugumą jų užima stebėtojų, arba supporterių" vaidmenį, kai reikia nustatyti tipus. Per pastarosius 2 metus, virš 90% tipų tenustatinėjo  3 asmenys. Vieno iš tų asmenų dėl mums visiems žinomų aplinkybių, bent kol kas aktyviame forumo gyvenime nėra.

Apie tuos pačius narius ir kalbu. Nariai - tai nereiškia, kad jų turi būti 5000. Užtenka ir tų 7 ar 8, kad pareikštų savo nuomonę. Visa kita praeitam komentare.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 25, 2014, 12:14:46 am »
Gražią "teplionę" prikerzavojai, tačiau, kaip ir buvo galima tikėtis, nieko konkretaus naparašei. Į beprasmes  su J.Bezos tipo nustatymų nesusijusias "OT" nesąmones nesivelsiu.
--
Grįžtant prie tipo nustatymo, tai kaip ir buvo ankščiau paminėti atvėjai, dėl darvino smakro ar to tiek išgvildento "kaukolės formų švankavimo", tai kaip dar vieną pavyzdį įmetu dabartinį Izraelio premjerą darviną B.Netanyahu.
--




--
Žmogus turi kiek didesnį smakrą, pakaušis atitiktu platono standartą.
--
Jo sūnaus kaukolė darviniška, kaip standarto atvėjų.




--
gerai man metas, diskusiją pratesim ryt (jei dar bs, poreikis ją testi...  :-\)
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 25, 2014, 12:18:12 am sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Minas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 167
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 25, 2014, 12:45:21 am »
Dėl Bezos nelabai yra ką ir diskutuot. Semitinis kūno sudėjimas.



palyginimas su S. Jobs, beveik identiškos proporcijos



Beje vis dar manau, kad Openheimeris linkolnas, jo žvilgsnis nepanašus į darvino.

 



Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 25, 2014, 10:18:43 am »
"kodėl su tam tikru nukrypimu turi būti būtent tas tipas, o ne kitas, jeigu yra tarp dviejų panašių, ar daugiau"
Nustatinėjant tipą aš viską susumuoju į visumą, kitaip tariant "iš daug į vieną", veido-žandikaulio asimetrija, pakaušis, smakras, veido plokštuma-smailumas, nosikaulis ir .t.t. Stengiuosi į žmogaus tipą žvelgt kaip į "bendrą paveikslą".
"
"Nematau jokios perspektyvos tokių abstrakcijų, kaip "kaukolė panaši į darvino" "
Bet ta "abstrakti" kaukolės forma ir įeina į vizualinį nustatymą, kuriuo būtent besiremdami, mes ir nustatinėjame tipus. Tai tokia pati abstrakcija kaip ir "man panašu į volterą", ar kažkas tokio. Esmė, kad darvino genotipas turi, kaip beje jau buta kalbėta "n" kartų, itin "klastingą" kaukolę. Tai nėra itin dažnas reiškinys, bet jis pasitaiko, neįgudusi akis, nepajegia susumuoti,apimti visų veido-kaukolės bruožų į visumą ir paskseta tarp pavienių proporcijų.

yra argumentum ad hominem. Visų pirma, kad ji dar susipažinėja su teorija, nereiškia, kad ji negali pasakyt tikslios ir vertos dėmesio pastabos. Kitas dalykas, aš visiškai nekalbėjau apie
Žinoma, kad ji gali įnešyti įnašą nustatinėjant ir t.t Esmė, jog esant itin kėbliom situacijom, reikia itin didelės patirites tipų nustatyme. Čia panašiai, kaip besipraktikuojančiam med.studentui duot operuoti kitą asmenį. Žinoma gali įvykti "stebukas", bet egzistuoja itin didelė tikimybė, kad vyskas susiklostis ne taip palankiai. Taip ir šiuo atvėju, kiek reikėjo kartu klysti, dalyvaut tipų nustatyme, peržiūrėti šimtus ar daugiau skirtingų kaukolių, kad pamatyti, tą taip jau minėta darvino kaukolės "klastingumą". Būtent todėl aš ir pradėjau taip perdėm "grieščiau" elgtis ties šiuo atvėju, nes pastebėjau, kad su darvinų galima greit susiklaidint. Užtai pradėjau šį "kvestionavimą", platesnį analizavima ir t.t Platono, bronsono atvėju didelio gimdymo "beveik " niekad neprisirikia, tipo proporcijos 80-90% atvėju, būna itin "aiškios". O, štai su darvinų ir galima lengvai pasimaut ant kabliuko, t.y Būta nemažai klaidingų atvėjų kai darvinas buvo sumaišytas su linkolnų ar volterų ar net kitais tipais, ir tik vėliau po platesniš sutikrinimu, klaidos buvo ištaisytos.
--
bendram reziume, paskutiniai atvėjai su darvinų, tai nėra tyčiniai pritempinėjimai ar kažkas tokio. Esmė tikslumas. Kartais pavienės proporcijos, nosis, smakras klaidina, sumaišo, bet bendras "paveikslas", kaukolės proorcijų "visuma" rodo ką kitą, o sutikrinus, tėvu, atžalų ir pnš. atvėjus parodo, kad toksai pastebėjimas buvo visgi teisingas.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 25, 2014, 10:22:48 am sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 25, 2014, 12:55:53 pm »
Mes visi tobulėjame su tais tipų nustatymais, formos kartais būna sudėtingos ir labai panašios. Voltero tipas gali turėti labai artimas formas su darvino tipu. Voltero nosies kaulas vidutinis.
Net mano brolis kuris gerai valdė ir kūrė teoriją pridarė nustatymo klaidų nors jis gerai galėdavo pamatyti formas.
Klaidų darau ir aš kartais būna, kad nuo nustatymo dažnumo ar pervargimo jų pasitaiko daugiau, vėliau žiūri ir matai klaidas.
Džefas Bezosas mano manymu yra volteras dėl Džordžo Bušo vyresniojo dar kyla nemažai abejonių.

Keista bet labai daug žmonių turi labai aiškias vienam ir kitam tipui būdingas nuotraukas, bet dalis yra kurių sritys yra labai painios ribinės.

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Džefas Bezosas - Amazon įkūrėjas.
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 28, 2014, 01:38:27 pm »
Matau, kad iki galo nesupranti ką noriu pasakyt, tad manau, kad neverta daugiau tęsti šios temos.