Autorius Tema: Dainius Zubrus  (Skaityta 3716 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Dainius Zubrus
« Įrašytas: Balandžio 15, 2014, 08:26:01 am »

Volterai Dainius Zubrus ir Jonas Valančiunas


Zubrus ir prezidentė.

NHL Naujojo Džersio „Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus patvirtino savo pasiryžimą ginti gimtosios šalies garbę ir ieško bilietų į Lietuvą.

D. Zubrus pranešė, jog klubas neprieštarauja jo žaidimui Lietuvoje vyksiančiame pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre Lietuvos rinktinės sudėtyje ir ledo ritulininkas šią savaitę grįš į Lietuvą bei apsivilks rinktinės marškinėlius.

„Aš esu pasiruošęs ginti Lietuvos rinktinės garbę Vilniuje vyksiančiame turnyre. Tam neprieštaravo ir „Devils“ valdžia, kuri pažymėjo, jog privalu susitvarkyti visus draudimo reikalus. Šią savaitę grįšiu į Lietuvą ir prisijungsiu prie Lietuvos rinktinės“, – portalui hockey.lt sakė D. Zubrus.

Ledo ritulininkas dar pernai po apdovanojimo prezidentūroje ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu tvirtino, jog „kaip aš galiu atsisakyti padėti Lietuvai, kuri man teikia apdovanojimus“.

Čempionatą vykdanti Nacionalinė ledo ritulio lyga D.Zubraus draudimo reikalus ruošė jau porą mėnesių ir dabar beliko sutartį suderinti su D. Zubraus klubu.

http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/oficialu-d-zubrus-gins-lietuvos-ledo-ritulio-rinktines-garbe-vilniuje.d?id=64535684#ixzz2yvgvr1bS


Dainius Zubrus kartu su voltero tipo  Artūru Karnišovu stebėjo grandų mūšį