Autorius Tema: The Unit (Būrys)  (Skaityta 1783 kartus)

Neprisijungęs Greddy

 • Pilnavertis narys
 • ***
 • Įrašai: 244
 • Volteras
  • Žiūrėti profilį
The Unit (Būrys)
« Įrašytas: Sausio 16, 2014, 10:41:45 pm »

Būrys - amerikiečių veiksmo dramos televizijos serialas, kurio dėmesio centre - visiškai slaptas karinis būrys, sumodeliuotas pagal tikrą JAV Armijos specialiųjų pajėgų vienetą, žinomą kaip "Delta Būrys".

Kaip ir pridera specialiųjų pajėgų nariams, taip ir šio būrio vyrukai nepasižymi aukštu humoro jausmu, nors sarkazmo ir ironijos čia netrūksta. Iš tiesų net sunku įsivaizduoti žmogų su humoru iki padangių, esantį tokioje komandoje. Serialas pilnas ekstremalių situacijų, įtampos, pastangų išlaikyti šaltus nervus ir nesėkmių juos bandant, taktikos ir strategavimo, ir kaip pridera visuose serialuose, asmeninių siužetų. Šios serijos įdomios ne tik savo turiniu, bet ir tipų santykių analizavimo klausimais. Žvelgiant iš tipų perspektyvos, pagrindinė komanda yra sudėliota labai protingai.

Dennis Haysbert, "Gyvačių daktaras". Darvino tipo, mačo vyras, būrio "vedlys", seržantas majoras. Labai įdomus darvino tipo variantas: pakaušis daug mažesnis, negu pas įprastą darviną, kakta taip pat daug mažesnė negu "standarte".
Max Martini, "Purvo nardytojas". Platono tipo, visiškai atitinkantis "piktą platoną", pasižymi akivaizdžiu agresyvumu ir šaltumu, tačiau giliai savyje turi jautrią širdį.Michael Irby, "Mėlynoji betė". Darvino tipo, gan tylus, ramus šturmuotojas, pirmos klasės seržantas.Scott Foley, "Šaltasis vėjelis". Bronsono tipo, kiek karštokas, tarp optimisto ir moderisto, pirmos klasės seržantas. Plaukų augimo linija kiek aukštesnė, todėl kakta suduoda aukštesnės negu yra įspūdį.
Pakaušių skirtumai.

Robert Patrick, "Šuns dėmė". Linkolno tipo, labai valdingas ir nuožmus, atsidavęs savo pareigoms, tikrai sudaro kieto ir moralaus vado įspūdį. Brigados generolas, jam yra pavaldus visas Būrys.

Demore Barnes, "Kūjagalvis". Darvino tipo, ramaus, šaltoko būdo. Pirmos klasės seržantas.Kaip matome, serialo aktorių išsidėstymas pagal tipus yra visai neblogas ir tinkamas. Egzistuoja tiek teigiami, vidutiniai ir pagarbos santykiai.

Teigiamų santykių apsuptyje.


Visa chebra.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 16, 2014, 11:18:32 pm sukūrė Greddy »

Neprisijungęs filosofas

 • Forumo siela
 • *****
 • Įrašai: 1304
  • Žiūrėti profilį
Ats: The Unit (Būrys)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 16, 2014, 11:14:40 pm »
Įdomus pastebejimas  :) Tipai tikrai protingai atrinkti.