Autorius Tema: Paul Leonard Newman  (Skaityta 4949 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Paul Leonard Newman
« Įrašytas: Rugsėjo 27, 2013, 08:36:01 am »
Linkolno tipo aktorius režisierius prodiuseris  kurio akys turėjo labai mėlyną spalvą.
Dešimt kartų gavo Oskarą už geriausią vyro vaidmenį.







Su platono tipo žmona Joanne Woodward


Kaip aktoriams nebūdinga ilga meilė išsilaikė iki pat mirties.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%8C%D1%8E%D0%BC%D0%B0%D0%BD,_%D0%9F%D0%BE%D0%BB
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Newman

Nėra gražesnio jausmo ir būsenos kaip meilė tarp vyro ir moters.



Paul Leonard Newman draugas buvo linkolnas A.E. Hotchner.



O A.E. Hotchner ir Fidelis Kastro


Gan istoriška Paul Leonard Newman nuotrauka palyginkim su Charlie Chaplin.  Šioje nuotraukoje dar panašus į estrados princą  Ryti Riciną.


Panašus į buvusį mano šefą alaus ir alkoholio mėgėją plepų diktatorišką  liberalą linkolną.  Šio žmogaus seksualinės pažiūros buvo neaiškios. Nes jis niekuomet nesijuokdavo kai visi juokaudavo apie gėjus. Viena sykį po mano pasisakymo apie gėjų paradą pašlijo mūsų draugiški santykiai. Jis mane išvadino homofobu nors niekada juo nebuvau.  Tuo metu negalvojau, kad linkolnai gali turėti biseksualumą ar homoseksualumą. 
Gyvenimas man parodė, kad negalima kritiškai kalbėti apie homoseksualumą, nes galima susilaukti keršto. Vėliau šis žmogus pasinaudojęs  depresyvia buvuse personalo direktore panaudojus mobingą privertė mane ieškotis kito darbo.  Bet tai davė psichologinės naudos psichologijai nes pamačiau, kas yra mobingas iš profesionalo pusės  8)
Šis idomus žmogus dirba tarp bronsonų ir net juos valdo dėl savo stiprios valios kuri priduoda diktatoriško elgesio.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 27, 2013, 11:02:34 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Paul Leonard Newman
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2013, 06:41:37 pm »
Dešimt kartų gavo Oskarą už geriausią vyro vaidmenį.
Newman'as buvo nominuotas 9 kartus kaip aktorius ir 1 kaip prodiuseris, tačiau oskaro jis niekada nelaimėjo  :)



O A.E. Hotchner ir Fidelis Kastro

Čia Fidelis su Ernestų Hemingvėjumi  :), ne su A.E Hotchner'įų



Gan istoriška Paul Leonard Newman nuotrauka palyginkim su Charlie Chaplin.  Šioje nuotraukoje dar panašus į estrados princą  Ryti Riciną.
Tose istoriškose foto ūsuotas vyras yra britų aktorius Peter'is Seller'sas(kuris taipogi linkolno tipo)

Panašus į buvusį mano šefą alaus ir alkoholio mėgėją plepų diktatorišką  liberalą linkolną. Šio žmogaus seksualinės pažiūros buvo neaiškios. Nes jis niekuomet nesijuokdavo kai visi juokaudavo apie gėjus. Viena sykį po mano pasisakymo apie gėjų paradą pašlijo mūsų draugiški santykiai. Jis mane išvadino homofobu nors niekada juo nebuvau.  Tuo metu negalvojau, kad linkolnai gali turėti biseksualumą ar homoseksualumą. 
Gyvenimas man parodė, kad negalima kritiškai kalbėti apie homoseksualumą, nes galima susilaukti keršto. Vėliau šis žmogus pasinaudojęs  depresyvia buvuse personalo direktore panaudojus mobingą privertė mane ieškotis kito darbo.  Bet tai davė psichologinės naudos psichologijai nes pamačiau, kas yra mobingas iš profesionalo pusės  8)

Patarčiau pamiršti ši "liberąlą linkolną" ir kitus mober'ius, kurie vienaip ar kitaip padarė kažkokių skriaudu ir nebelaikyti pykčio ar pagiežos :) Praeities įvykius reikia palykti praeičiai  :)
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 27, 2013, 06:46:04 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Paul Leonard Newman
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 27, 2013, 07:36:35 pm »
Paul Leonard Newman 9 kartus buvo pasiūlytas Oskarui, o ne gavo ji. Tikrai suklydau.
Dėl šefo buvusio jis man vienoje nuotraukoje priminė  Paul  Newman.
Del buvusio šefo tai jei butu kitas mano vietoje tai butu panaši situacija. Mes tuo metu dažnai vartodavome darbo metu alkoholi, girti važinėjomės. Įsivaizduok ikalam vyno su šampanu ir važinėjame mašinomis. Tai visa laime niekas mūsų nepagavo ir nepadarėm eismo įvykių. Neblaivus aš nebijodavau pasakyti savo nuomonę, kuri buvo racionalesnė už jo. Tai jam nepatikdavo. Jeigu nebūtame vartoje kiekvieną savaitę alkoholio nebūtų buvę trinties. Pykčio jam nei kiek neturiu, bet kritiškai vertinų praeitį. Dabar nebevartoju alkoholio nes pamačiau, kad jis man daro žalą.
Visokie išgerinėjimai atneša didžiuliu nuostolius http://www.lrytas.lt/-13801822071379560654-kai%C5%A1iadori%C5%B3-rajone-%C5%BEiauriai-nu%C5%BEudytas-taksistas-dar-papildyta.htm?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

Buvo toks atvejis atvažiuoja Šarūnas Kliokys  vieną savaitę mato pilną stiklinę vyno kamštelių, atvažiuoja po kitos savaitės mato ją vos nepadvigubėjusią, žmogus pasibaisi, bet tuo metu gerdavo pasislėpę, nes savininko sūnus buvo alaus ir alkoholio mėgėjas, o mano šefas linkolnas buvo labai vartojantis ir besigiriantis savo nuotykiais.

Paskui aš pradėjau nebegert darbo metu nors siūlymų buvo. Padariau išvadas ši patirtis man davė naudos.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 27, 2013, 07:57:32 pm sukūrė Leotaurus »