Sportas > Lenktyniavimo sporto šakos

Bėgimas SAULĖS MŪŠIS – 2013 -2014

<< < (2/3) > >>

Greddy:
Sportus sportui nelygu, fizinė veikla fizinei veiklai nelygu. Aišku tik viena, sportas/fizinė veikla neturi žaloti. Ar maratonas nedaro žalos? Labai stipriai(argumentuotai) abejoju.

Leotaurus:
Suderinu sveika mitybą su 12- 20km bėgimais. Didesni tai priduoda žalos. Nevartoju jokio dopingo, sportuoju savo malonumui ir savo sveikatai.
Visą vasarą rytais gėriau žaliuosius kokteilius taip gerindamas hemoglobiną kiekį, vakare užkasdavau kaip visi žmonės.
Sportas sukuria organizmę visokių šalutinių produktų kurie druskų ar organiniais pavidalais gali kauptis sąnariuose, kraujagyslėse, kepenyse t.t.  bet žalias maistas šias medžiagas neutralizuoja pašalina  iš organizmo.
Mano tikslas yra stiprus kraujas kurio valgant vien mėsą neturėsime, žali produktai pilni vitaminų ir chlorofilo magnis jaunystės elementas daro stebuklus.
Iš sporto gaunu daug endorfinų, esu žalus kaip niekad  ;)

Va kur paslaptis:
Sportas stiprina ne tik kūną, bet ir smegenis
http://www.delfi.lt/news/daily/health/sportas-stiprina-ne-tik-kuna-bet-ir-smegenis.d?id=50034002#ixzz2foPV7nHd


Greddy:
Tai aš ir kalbu apie bėgiojimą ir "sportą" apskritai. Žmonės galvoja, kad "saikingas" bėgiojimas labai skiriasi nuo prof. sporto, savo žala ir rezultatu, tačiau ar tikrovė tikrai tokia? Ar būtina bėgiot tokius ilgus nuotolius, kad ir tuos 5km, kad būtum stiprus ir sveikas? Be abejo, kad nuolatos treniruodamasis įveiksi trasą greičiau, organizmo adaptacijos sąskaita, bet juk tai nereiškia, kad bendras sveikatos stovis nuo to gerėja. Jeigu žmogus nuolatos sportuoja, ir be jo negali, reiškia, kad jis jau labai rimtai sėdi "ant adatos". Ką tai reiškia? O gi tai, kad organizme biocheminės reakcijos jau pakankamai nesisuka, ir reikalingas kažkoks valingas stimulas, kad būtų tas "žvalumas". Ir šis stimulas niekuo nesiskiria nuo kavos, arbatos, cigarečių ar stipraus skonio maisto.

filosofas:
Bėgimas stiprina širdį, didina raumenų ištvermę, stiprina plaučius, keičia viso organizmo veikla, kondiciją. Tie 5km yra joks ne narkotikas, tai tiesiog parodo žmogaus bendra fizinės kondicijos būklę. Fizinins pasiruošimas, ištvermė leidžia mums atlikti "darbą" bei įtakoja kiek ilgai atitinkamu pajėgumų galėsime atlikti kažkoki "darbą". Duok tuos 5 km nubėgt kokiam ofiso dručkiui ir vyrukui kuris saikingai, bet pastoviai ritmingai bėgioja ir ugdo ištvermę. Dručkis gaus pompa po 30 sek ar 1 min bėgimo, sportuojantysis visa tai kitaip "perneš"  ;)

Justinas999:
Sportuojantis ne tai, kad "perneš" 5km, jis tiesiog juos nubėgs ir pamirš po 5 minučuų.
Bet tai dar nereiškia, kad palaikau maratonus:
Aš esu už raumenų auginimą, CNS treniravimą(pliometrika, sprogtamoji jėga ir t.t.) , sprintus, jėgos ugdymą, mobilumo ir flexibility ugdymą. HIIT - aukšto intensyvumo intervalinis treniravimasis.
O dėl maisto tai taip, palaikau žalias ir ypač kryžmalapes daržoves, laukines uogas ir vaisius ir žinoma žolę ėdančių gyvūnų mėsą(pieną ir ypač fermentuotą), raugintos grietinės sviestą, natūraliai laikomų vištų, kalakutų, putpelių kiaušinius.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją