Tipų teorija > Įvairenybės

Iranas - pasaulinė nosies plastinių operacijų sostinė

<< < (2/6) > >>

Justinas999:
Didesnė nosis lygu daugiau raumenų masės  :D :D :D Tyrimas atliktas su 38 žmonėmis ::)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uMwqPgwS7u4[/youtube]

Leotaurus:
Daugybę mitų yra prigalvota apie nosies dydį ir vyrišką pasididžiavimą ir pan.
Čia vienas iš jų  :D

Justinas999:
Mano nosis ir vyriškas pasididžiavimas visai nesutampa 8) :D

Leotaurus:
Afrika kur žmogaus genitalijos yra ypatingai išsivysčiusios rodo, kad ne nosyje yra reikalas. Korėja garsėja mažomis nosimis ir trumpomis genitalijomis.  Kultūra gamta lemia šiuos dėsnius. Kam kultūringoje šaltoje visuomenėje reikalingi galingi reprodukciniai organai?

Brazilai ir afrikiečiai dievina moterų sėdmenis  :D Bronsonės gali nurungti kito tipo moteris nes jos turi išties gražiausius ir didžiausius sėdmenis.

Dai Macedo

Semitinio sudėjimo  rankos yra labai stiprios tą rodo rankų lenkimo varžybos.

Justinas999:
Pas arabus rankos stiprios, kad pagal Koraną galėtų moterims kaulus velėt :D - čia mano juodas humoras

Pas afrikiečius ilgos kojos, kad ką nors pavogę galėtų greitai pabėgti ??? - aš šitaip nejuokauju, bet čia daugmaž KKK taip juokautų.

O jei rimtai dėl varpos dydžio kalbant tai kiek žinau DHT dydį nulemia. Nes pvz miniatiūrinių pimpaliukų ligai (neatsimenu tikro pavadinimo :D) gydyti naudojama paprasčiausia DHT terapija, nežinau per kiek laiko, bet naudojant DHT vyrai sugeba pasididinti varpas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją