Autorius Tema: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - Lietuvos menininkas  (Skaityta 5645 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - Lietuvos menininkas
« Įrašytas: Birželio 02, 2011, 10:36:52 pm »
Žymiausias lietuvių tautybės menininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis yra linkolno tipo. Baigė kompozicijos studijas ir yra sukūręs nemažai vertingų muzikos kūrinių, bet labiausiai išgarsėjo savo paveikslais, kurių stilius savo metu buvo novatoriškas ir sulaukė didelio susidomėjimo ne tik tėvynėje, bet ir už jos ribų. Buvo labai produktyvus. Taip pat pasak kai kurių biografų turėjo gausybę moteriškų simpatijų. Mirė būdamas vos 36 metų amžiaus.




Su bronsono tipo žmona Sofija Kymantaite


Pradžioje dar dvejojau, kad vis dėl to Čiurlionis voltero tipo, bet jo tėvų nuotrauka išduoda, kad Čiurlionis iš savo tėvo paveldėjo tikrai linkolno tipą  :) Beje motina atrodo taip pat linkolno tipo. Vargonininko Konstantino Čiurlionio ir Adelės Marijos Magdalenos Radmanaitės-Čiurlionienės šeima išugdė savo vaikams meilę muzikai. Mikalojus buvo vyriausiasis sūnus iš devynių vaikų.



Muzikos pavyzdžiai:
Žymiausias jo muzikinis kūrinys - Jūra
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n0av7HfAP00[/youtube]

Simfoninė poema - Miške
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x7S8JYslFMM[/youtube]

Preliudas b-moll fortefijonui.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gOWAWIJfNzk[/youtube]

Paveikslų pavyzdžiai:

jūros sonata. finale

Rex

Šaulys
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 25, 2013, 09:25:01 am sukūrė feniksas »

Neprisijungęs Minas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 167
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Re: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - linkolno tipo menininkas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 17, 2011, 04:26:12 pm »
Iš pirmos nuotraukos sakyčiau, kad volteras, gaila kad toji kartu su žmona yra neryški.

Nelabai gaudausi tipų paveldėjime, bet kaip suprantu įmanomas variantas, kad vaiko tipas neatitiks nei tėvo nei motinos. Tik kaip bus tuo atveju jei motina yra platonė darvino genotipo? Kokio tipo būtų sūnus jei paveldėtų iš motinos? Vėlgi jei mergaitė tipą paveldėtų iš tėvo darvino, išeina, kad ji bus platonė darvino genotipo? Ar lygiai taip pat yra ir su linkolnu-voltero genotipu?

Pvz. Aš esu volteras, mano motina linkolnė, o tėvas platonas. Tai išeitų, kad mano mama voltero genotipo arba tipą paveldėjau iš savo senelių?   :D
Gal kas paaiškintų išsamiau   ;D
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 07:55:01 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Re: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - linkolno tipo menininkas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 17, 2011, 06:09:53 pm »
Paveldimas ne tipas, bet genotipas, tad darvino genotipo moteris perduoda darvino genotipą, tad jai yra galimybė susilaukti darvino tipo sūnaus, net jeigu tėvas yra tarkim koks linkolnas, platonas, volteras ir t.t.

Galbūt neteisingai nusistatei savo tėvų tipus. Kartais būna galima volterą sumaišyt su platonu arba voltero genotipo moterį su linkolno genotipo moterimi. Šiaip mano viena sesė atrodo yra grynojo platono tipo, nors mano tėvas darvinas, o motina bronsonė. Tačiau jų abiejų giminėje yra platono tipo, tad logiškai mastant panašiai kaip juodaodžiai, kurie turėjo baltaodžių tėvų ar senelių ir pan. giminėje, turi mažą bet vistiek egzistuojantį šansą susilaukti baltaodės dukros ar sūnaus (neseniai Anglijoje taip ir įvyko), taip matyt įmanoma ir su genotipu paveldėjimu (nu maždaug kaip ten pagal tas Mendelio paveldėjimo schemas).
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 07:55:50 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - linkolno tipo menininkas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 19, 2012, 07:56:28 pm »
Ciurlionis grynakraujis volteras, jo tevas taip pat.