Autorius Tema: Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis  (Skaityta 4912 kartus)

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis
« Įrašytas: Sausio 11, 2011, 01:42:36 pm »
Šandoras LaVėjis yra kontraversiška asmenybė, kuri savo maištavimo prieš religiją metu sugalvojo įkurti satanistinę Šėtono bažnyčią. Šandoro LaVėjo satanizmas nuo įprasto satanizmo skiriasi tuom, kad čia dievybės yra išjuokiamos, o velnias nėra tiesiogiai garbinamas, bet naudojamas kaip tamsiosios žmogaus pusės metafora, o kartais tiesiog kaip gamtos dėsnių sinonimas. LaVėjo satanizmas gali būti traktuojamas kaip mistinis ateizmas, nes tiesiogiai šėtono bažnyčios satanistai netiki nei dievu nei velniu. Vienas iš pagrindinių satanizmo principų - „Aš esu pats sau dievas“. Taip pat LaVėjo satanizmo esmę gerai atspindi teiginys " jei kas tau smogė per vieną žandą, TRENK savo skriaudėjui per jo kitą!". Individualizmas, žmogiškų aistrų ir prigimtinių malonumų troškimas bei tenkinimas yra viena sudėtinių LaVėjo satanistinio mokymo dalis. Iškeliamas gyvulizmas ir prigimtiniai instinktai kaip vieninteliai tikri neišgalvoti ir vertingi dalykai žemėje. Šandoras LaVėjis parašė daugelyje šalių uždraustą "Šėtono Bibliją". Šandoras LaVėjis labai prisidėjo prie satanizmo ideologijos įtvirtinimo ir išpopuliarinimo XX amžiuje. Prie bažnyčios prisijungė daugybė žymių žmonių.



Su ramziu satanistų bažnyčios dvasininku Merlinu Mensonu

Satanistinės ceremonijos metu.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 06:47:47 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3854
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Re: Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 13, 2011, 08:57:30 am »
Tai greičiau parodija iš religijos. Vakar aš savo 4 metų vaikui pasakiau, kad kiekvienas žmogus pasensta ir numiršta. Vaikas susigraudino ir pradėjo verkti. Pasirodo religija naudojasi žmonių mirties baimėmis.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 01, 1970, 03:00:00 am sukūrė Guest »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Re: Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 13, 2011, 02:33:55 pm »
Mirties baimė nesusijusi su religija. Aš buvau auklėtas visai be jokių "religinių prieskonių" vaikystėje (net nekrikštytas :D), bet kai buvau tokių metų kaip jūsų sūnus, mirtis tai mane gąsdino ir apskritai buvo liūdna apie tai pagalvoti, kad visi (įskaitant artimus žmones) vieną dieną mirsim..
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 01, 1970, 03:00:00 am sukūrė Guest »

Neprisijungęs B612

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 60
  • Karma: +0/-0
  • Platonė
    • Žiūrėti profilį
Re: Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 13, 2011, 08:40:45 pm »
aš bijau mirties, bet kartais, kai nuvažiuoju kur į gamtą, į kalnus, pažiūriu į žvaigždes naktį, tada tokia ramuma apima, ir atrodo, kad nebaisi ta mirtis. po šito filmuko ypač. visiška ramuma.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=17jymDn0W6U[/youtube]
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 06:49:05 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs feniksas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 997
  • Karma: +0/-0
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
Re: Šėtono bažnyčios įkurėjas - Šandoras LaVėjis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 14, 2011, 12:02:49 am »
relaxas toks...

Man labai raminančiai veikia Sakamoto muzika, nuneša į kažkokią kitą "erdvę":
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jQEAQS1GVRI[/youtube]
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 19, 2012, 06:49:37 pm sukūrė Leotaurus »