Tipų teorija > Nortono tipas

Kompiuterio pagalba atkurtas Neandartaliečio veido modelis

(1/2) > >>

feniksas:


Tai yra maždaug 2000-2002 metais atkurtas kaip spėjama 36 000 metų senumo neandartaliečio, kuris mirė netoli  St. Cesaire, Prancūzijoje, kaukolės modelis. Kaukolės fragmentuose yra skylė, kuri greičiausiai atsirado šį žmogų nudobus su aštriu smaigaliu.

Atkurtas neandartaliečio veido modelis skirtingai negu daugelis kitų mokslininkų pateikiamų atkurtų neandartaliečių veido modelių yra įtikinamas - veidas nėra specialiai "supabaisintas", primena šiandieninius nortono tipo čiabuvius Pietų Amerikoje ir kitose pasaulio vietose.

Šaltinis: http://www.trussel.com/prehist/news288.htm

Leotaurus:
Neandertaliečiai gyvena tarp mūsų kaip pilnaverčiai žmonės, visuose tautose jų yra.
Mano darbe taip pat yra nortono tipo buhalterė su jos sūnumi platono tipo gerai sutariu. Iš pirmo žvilgsnio atrodo rami ir pakalbėt galima, niekam į galvą nešauna, kad ji kitokia.

Dabartinis mokslas europiečius neandertaliečius kurie dabar gyvena, kilmės lentelėje skaito aukščiau, negu platono tipo afrikiečius
Biologai nesuvokia, kad poluliacijoje naujų tipų yra mažai, seniausių irgi mažai. Tie patys biologiniai dėsniai galioja visiems žinduoliams.

feniksas:
Mokslininkai dogmatiškai nori laikytis savo teoriškos žmogaus kilmės linijos  "pietų arba centrinė Afrika - > Azija - > Europa". Deja dabar vis daugiau požymių rodo, kad dabartinis žmogus kilęs ne iš Afrikos o iš vidurio Azijos (netoli Himalajų) ir iš ten pasklido po įvairius žemynus. Dėl to Negroidinių bruožų žmonių galima rasti tiek Indijoje, tiek Indonezijoje, tiek Afrikoje, tiek Australijoje, bet jie nebūtinai bus vienodų tipų. Kilmės lentelėje pateiktas san arba geriau žinomų kaip bušmėnų genties žmogus laikomas labiau pirmykščiu matyt dėl intelekto koeficiento žemų rezultatų (apie 80 IQ) (bei stereotipiškai dėl to, kad jis iš afrikos), tačiau intelekto koeficientas priklauso labai nuo gyvenamų sąlygų, o ne tik nuo genetikos (geriausiai tai parodė stebėjimas dviejų dvynių užaugusių skirtingose šeimose. Jos abi vienodų genų, bet jų IQ skyrėsi 20 taškų. Tos kuri augo turtingesnėje šeimoje ir turėjo daugiau galimybių į išsilavinimą IQ buvo didesnis)...

O ES diplomatijai paskirta vadovauti Catherine Ashton bei mūsų švietimo ministras Steponavičius akivaizdžiai parodo, kad niekas net per daug neatkreipia dėmesio į šių žmonių tipą ir kaukolės bei intelekto skirtumus ir nortono tipas puikiai gali gyventi šiuolaikinėje visuomenėje.

feniksas:
Beje keista, kad jie neranda panašumų tarp platono tipo bušmėnų genties aukštakakčio žmogelio ir to paties tipo europiečių.

Leotaurus:

Atgamintas neanderrtalietis nieko nesiskiria nuo merginos kuria matote.

Dabartinis mokslas yra pilnas dogmų ir rasizmo. Tipų teorija parodo dabartinio mokslo primityvumą ir aklumą.
IQ testas neapsprendžia intelekto ar kurybinių galių. Nortono tipo Europietis pagal IQ lenktu darviną Bušmeną.
Pikčiausia, kad žmonės mokslu tiki kaip religija. Visa pasakyta informacija kurią pateikia šiuolaikinis mokslas yra priimama be jokios kritikos. Kuo teorija senesnė tuo labiau ja tiki. Norint kurti mokslą reikia pradėti abejoti ir tikrinti senas labai pripažintas teorijas. Tai yra sunkiausia.
Teoretikai kurdami teorijas klysta daugiau negu eilinis žmogus, jie sugeba iš klaidingų begalybės hipotezių atrinkti teisingas hipotezes jas tikrinti ir lipdyti teoriją. Dabartiniai mokslininkai bijo klysti, bijo būti pajuokti. Todėl taip ir gaunasi.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją