Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Ramzio tipas / Antanas Monkeliūnas - Vyrai geriau negu Moterys
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 14, 2019, 10:44:02 am »

Lietuvos centro partijos kandidatas Antanas Monkeliūnas. Ne veltui šalyse kur dominuoja ramzio tipas mažiausia moterų valdžioje. Gruzija, Italija Saudo Arabija, Armėnija.
Dideliais nosikauliais žmonės mažiausiai supranta moteris valdžioje, dėl masyvios vyriškosios savybės vaizduotės.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/alytaus-r-kandidatas-apie-moteris-politikoje-geriau-gal-vyrai.d?id=80360885

2
Smegenys / Žmogaus ir dirbtinio intelekto varžytuves – IBM Project Debater
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 14, 2019, 12:55:02 am »
IBM diskusijoms sukurtas dirbtinis intelektas diskutavo su žmogumi. Laimėjo žmogus kuris su DI kalbėjosi apie 25 minutes.
Vienintelis dalykas ko pritrūko DI tai vaizduotės intuicijos ir emocijų. Su tekstu jis susitvarkė puikiai.


Darvino tipo Noamas Slonimas prie „Project Debater“

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/surenge-zmogaus-ir-dirbtinio-intelekto-varzytuves-spekite-kas-nugalejo.d?id=80352831
Dabartinis IBM direktorius yra linkolno tipo Dario Gil.

3
Nortono tipas / Lija Achedžakova (Лия Ахеджакова)
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 02, 2019, 11:46:04 pm »

Lija Achedžakova yra Rusijoje gerai žinoma aktorė pasisakanti politikos kausimais.


http://fedpress.ru/news/russia/society/2184958
4
Psichika / Ats: įžvalgos- psichologinės žmogaus būsenos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Vasario 02, 2019, 11:31:11 pm »
Kiekvienas žmogus renkasi draugus pagal save ir iš draugų galima pasakyti apie žmogų.  Normalu, kad panašumai bendrauja su panašumais ir yra prieštaravimų su nepanašumais.
5
Psichika / įžvalgos- psichologinės žmogaus būsenos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leksas Įrašytas Vasario 02, 2019, 12:00:33 pm »
1. Platonų moderistų kova prieš depresyviuosius/šizofrenikus.

Platono tipo moderistai yra linkę kurti platono tipo moderistų grupuotes. Taip yra todėl kad jie saugo savo tipo psichologinę būseną ir į savo būrį neįsileidžia depresyviųjų/šizofrenikų ir juos, aplamai, eliminuoja, taip visuomenė apsaugoma nuo "džeko skerdiko" ir kitokių padugnių. Iš dalies.

Platono tipo moderistas iš savo prigimties negali pakęsti depresyvių/šizofreniškų žmonių, ar turinčių polinkį į tai.

Linkolno tipas taip pat įeina į šias platonų moderistų grupuotes, kadangi šis tipas natūraliai neturi depresijos/šizofrenijos būsenos, kontaktuojantys asmenybės elementai, taigi platono tipo moderistai yra labai linkę šiuos žmones priimti kaip savus.

Voltero tipo vyras taip pat turi savo šansus, jei jis yra virilistas/puritistas, ir ypač jei jo moralinėje sistemoje darbas yra kaip didžiausia vertybė, tai turėtų kontaktuoti su platono darbo asmenybės elementu. Darbštus volteras, tipų santykių atžvilgiu, labai daug ką išlošia.

Darvino tipo virilistai, kaip ir platono tipo moderistai, veikiausiai taip pat yra linkę formuoti savo psichologinės būsenos grupuotes? Su tuo pačiu tikslu- apsaugoti savo tipą nuo šizofrenijos būsenos? Tik šis reiškinys galimai nėra pastebėtas dėl darvino tipo virilisto retumo?

Nacionalizmas yra niekas kita kaip platonų moderistų psichologinės būsenos išraiška, skirta apsaugoti/atflirtuoti savo tipą ir visuomenę nuo depresijos/šizofrenijos. Paradoksalu?

Darvino tipo virilistų masė turėtų panašią idealogiją? Bet joje nebūtų idealizmo?

Tik reikėtų paminėti kad „globalistai“ taip gerai išmano psichologiją kad šias idealogijas panaudojo prieš mus pačius. Kad žmogus yra sveiko proto, tai nereiškia kad jo neįmanoma smarkiai apgauti ir panaudoti jo idealogijos prieš jį patį(šį darbą labai palengvina istorijos falsifikavimas- labai galingas ginklas)

Taip pat reikėtų paminėti kad ir darvino ir kitų tipų depresyvūs šizofrenikai taip yra linkę kurti savos išsigimusios psichologijos grupuotes, taip miestuose atsiranda įvairūs getai, taborai.

Pasaulyje tarpusavyje santykiauja ne tik skirtingi žmogaus tipai, bet ir skirtingos jų psichologinės būsenos.

Depresija/šizofrenija yra pavergto žmogaus būsena. Šiems žmoniems netgi patinka būti vergais ir būti išnaudojamiems.

2. Darvino tipo prakeiksmas.

Darvino tipo šizofrenikas yra pats atspariausias žmogaus tipas iš visų. Tarp tam tikrų tautų, kurios buvo pavargtos daugybę amžių, atstovų išlikę praktiškai tik darvino tipo šizofrenikai, kitų žmogaus tipų ir psichologinių būsenų neišlikę. Šią išvadą paremia stebėjimai.

Kodėl tai yra savotiškas prakeiksmas? Nes šie žmonės diskredituoja patį darvino tipą prieš kitus žmogaus tipus. Aš kalbu apie įvairių odos atspalvių žmones.

Bet kaip minėjau anksčiau, platonai moderistai, linkolnai ir galimai darvinai virilistai/puritistai, tokių žmonių kaip savų nepriima, nepaisant to kad šie žmonės yra to paties tipo kaip ir jie patys ir/ar turi gerus tarptipinius santykius. Tai yra gerai.

3. Bronsono ir voltero tipo grupuotės

Nepaminėjau bronsono tipo, trumpai apie jį galiu parašyti tik tai kad jis linkęs kurti grupuotes ne su tikslu išsaugoti optimalią savo tipo psichologinę būseną, o aplamai išsaugoti savo tipą kaip tokį- nukonkuruoti kitus tipus, kai tuo tarpu platono tipo visuomenėse gali išgyventi visi tipai kurie neturi akivaizdžios depresijos/šizofrenijos būsenos.

Voltero tipo žmogus kuria savo tipo grupuotes taip pat su tikslu išlikti tarp bronsonų ir ne tik. Bet jis tai daro remdamasis savo bendravimo instinktais o ne simpatijomis-antipatijomis.

4. Paskutinė išvalga

Reikia kovoti ne su rasizmu, homofobija ar patyčiomis. Reikia kovoti su vergove- žmonių paverginėjimu, depresija ir šizofrenija.
6
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Paskutinis įrašas sukūrė Minas Įrašytas Sausio 30, 2019, 10:33:56 pm »
išvaizda gal ir panašesnė į bronsono, bet kaip asmenybė ir elgesys grynai darvino man atrodo
7
Voltero tipas / Jeffas Bezosas Amazon ikurėjas
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 30, 2019, 09:41:01 am »

Džefas Bezosas – JAV verslo magnatas, filantropas, elektroninės komercinės bendrovės „Amazon“ įkūrėjas, „The Washington Post“ laikraščio savininkas, turtingiausias pasaulio žmogus, kurio turtas 2018 m. Sausį vertintas 105 mlrd. JAV dolerių.Buvusi žmona yra ramzio tipo.

„Amazon“ vadovo Jeffo Bezoso skyrybos: paaiškėjo, koks bus milžiniško turto likimas

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/uzsienio-zvaigzdes/2019/01/20/news/-amazon-vadovo-jeffo-bezoso-skyrybos-paaiskejo-koks-bus-milzinisko-turto-likimas-8936326/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy


Neištikimas buvo su bronsono tipo moterimi.
8
Smegenys / Smegenų kraujotaka ir traumos
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 29, 2019, 11:59:05 pm »

Smegenų traumos ir žmogaus elgesys yra susijęs. Gydytojai be reikalo vengia smegenų skanavimo.


RU

9
Pasiekimų sporto šakos / Nia Dennis bronono tipo gimnastė
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 29, 2019, 01:45:56 pm »

Nia Dennis JAV gimnastė


Pusiausvyros sporte nemažai bronsono tipo atstovų.
10
Nortono tipas / Tian Ying
« Paskutinis įrašas sukūrė Leotaurus Įrašytas Sausio 27, 2019, 04:59:20 pm »
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10