Autorius Tema: Rachael Farrokh  (Skaityta 3243 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Rachael Farrokh
« Įrašytas: Lapkričio 09, 2015, 10:25:54 am »


http://stilius.lrytas.lt/atvirai/18-kg-sverusi-aktore-tapo-vilties-svyturiu-anoreksikams.htm
Dar šiemet amerikiečių aktorė Rachael Farrokh buvo ties mirties riba. Anoreksija serganti 170 cm ūgio moteris tuo metu svėrė vos 18 kilogramų. Dabar ji greitai sveiksta ir dėkoja visiems, jai padėjusiems.

Rachael gelbėjimo „operacija“ prasidėjo gegužę, kai jauna moteris pradėjo šauktis pagalbos socialiniuose tinkluose. Tuomet R.Farrokh paprašė išgelbėti jos gyvybę, pervedant pinigus į specialią aukojimo sistemą. Žmonės jai paaukojo beveik 200 tūkst. JAV dolerių. Visas aukas Rachael panaudojo gydymui.

Pirmiausiai R.Farrokh buvo gydoma namuose. Kiek vėliau ji perkelta į ligoninę San Diege, kur moteriai suteiktas tiek medikamentinis gydymas, tiek psichiatro pagalba.

Pastaruosius mėnesius Rachael praleido sveikdama gydymo centre Portugalijoje. Iki tol visi gydymo metodai neteikė naudos. Moteris įsitikinus, kad taip buvo todėl, jog medikai jos tiesiog negerbė.

Nepaisant to, kad moteris iki šiol yra gležna ir jai vis dar sunku vaikščioti pačiai, Rachael pamažu atsigauna. Ji priaugo svorio ir atrodo daug tvirtesnė.

„Aš džiaugiuosi gyvenimu, nes tris mėnesius mane palaikiusi viltis gyventi pagaliau virto tvirtu įsitikinimu, kad gyvensiu. Mano protas dabar aiškus ir skvarbus“, – sakė R.Farrokh.

Moteris tapo aktyviste, nušviečiančia visuomenę apie mitybos sutrikimų grėsmės. Ji pasakoja žmonėms, kokį pragarą turėjo pereiti tiek ji, tiek jos šeima. R.Farrokh vyras turėjo mesti darbą, kad galėtų pasirūpinti sunkiai susirgusia žmona.

„Anksčiau jaučiausi nepakankamai gera, nenusipelniusi geresnio likimo. Tačiau šiandien aš turiu didžiulę šeimą – ji vadinasi pasaulis. Visi žmonės padrąsino mane vienu dideliu apkabinimu!“ – kalbėjo R.Farrokh.
http://stilius.lrytas.lt/atvirai/18-kg-sverusi-aktore-tapo-vilties-svyturiu-anoreksikams.htm


« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 09, 2015, 10:28:19 am sukūrė Leotaurus »