Kitos temos > Antrosios pusės paieškos, pažintys

Paanalizuokime: Volteras + Linkolnė

<< < (2/17) > >>

feniksas:
geriausias dalykas tarp tokių santykių yra tai, kad volterai ir linkolnės supranta vienas kito tą savotišką "instinktyvių santykių" kaitą, kuri kitiems gali atrodyti kiek neįprasta, t.y. pyst... vieną dieną maksimaliai tave mėgsta, myli, o kitą dieną atrodo stipri antipatija, ar visiška apatija ir dėmesio nekreipimas

Greddy:
Hm.. O kaip vaizduotės, neutralu ar yra kažkokių "sąlyčio taškų"? Kaip voltero moralė, yra rezonasas su kažkuriais linkolnės procesais, ar irgi neutralumas?

filosofas:

--- Citata iš: feniksas  Rugsėjo 14, 2013, 09:43:51 pm ---geriausias dalykas tarp tokių santykių yra tai, kad volterai ir linkolnės supranta vienas kito tą savotišką "instinktyvių santykių" kaitą, kuri kitiems gali atrodyti kiek neįprasta, t.y. pyst... vieną dieną maksimaliai tave mėgsta, myli, o kitą dieną atrodo stipri antipatija, ar visiška apatija ir dėmesio nekreipimas

--- Baigti citatą ---
Čia apie ką tu, truputi plačiau išdėstyk mintį  ;D

feniksas:
Na, yra vidutiniai santykiai. Čia tas pats kaip platonai ir darvinai. Platonų ir darvinų taip pat darbo asmenybės elementas sutampa, bet jo nepakanka, kad būtų pagarbos ar teigiami santykiai. Tačiau platonų santykių sistemą aš idealiai suprantu kaip darvinas (idealaus santykio nėra, yra tik vidutinis, bet gerai jaučiu jų "emocinį lygmenį"), nes mano yra tokia pati santykių kūrimo ir suvokimo sistema. Kitų diatipų tarpasmeninių santykių procesus (bendravimo instinktus, regimąsias emocijas) man sunkiau suprasti. Tokia pati situacija yra su volterais ir linkolnėmis. Jie vienas kito bendravimą, emocinį lygmenį gerai supranta, o pats susikalbėjimas ir suderinamumas asmenybės lygmenyje yra vidutinis.

Praktikoje tokių porų ir šeimų dažnas buvimas (bei ilgaamžiškumas) rodo, kad toks derinys vis dėl to veikia.

Porų pavyzdžiai:

Linkolnė Leelee Sobieski ir jos volteras vyras Adam Kimmel:




Linkolnė mokslininkė Marie Curie (Maria Sklodowska) ir jos volteras vyras Pierre Curie:



Voltero diatipo režisierius Rimas Tuminas su pirmąja linkolne žmona (antroji jo žmona taip pat linkolnė):

Greddy:
Aha, kiek aiškesnė situacija..

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją