Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - filosofas

Puslapiai: [1] 2 3 ... 44
1
Platono tipas / Ats: Gunaras Kakaras - astronomas
« Įrašytas: Gegužės 19, 2018, 04:56:12 pm »
Esmė, kad atstumai be proto didžiuliai, žmonijai nukakti į tą pačia Kentauro Alfa yra kol kas neįmanoma misija. Gal kada nors ir pavyks keliems išrinktiesiems.
Galaktikų skaičius Visatoje ir juose esančių žvaigždžių yra sunkiai protų suvokiamas, nekalbant apie atstumus. O dar keliamas teoriją apie multivisatas.Kakaras teisus, kad gamtoje esti nežinomybė kuri kelia pagarbią baimę.

2
Veidas / Ats: Vaisiaus alkoholio sindromas (VAS)
« Įrašytas: Gegužės 19, 2018, 12:38:23 pm »
Dažniausiai vaikai su VAS turi protinį atsilikimą ar rimtų intelekto problemu.
Kas dėl veido formų įvairovės, tai čia daug niuansu, pas šiaurės korėjiečius nosikauliai dažnai būna itin maži kaip VAS ar dauno sindromo atvėju. Skandinavam būdingi neišsivystę bruožai. Klimatas turi įtakos veido fenotipui.
Na, o Reese Whiterspoon tai manau platonės idealas, jai VAS tikrai nėra  :D Jos tėvas karininkas, motina mokslu daktarė.
Kad Nettai netvarkoje tai sutinku  :)


3
Darvino tipas / Albert Einstein - fizikas.
« Įrašytas: Gegužės 18, 2018, 05:54:55 pm »
Albertas Einšteinas (vok. Albert Einstein; 1879 m. kovo 14 d. Ulme, Vokietijoje – 1955 m. balandžio 18 d. Prinstone, JAV) – vokiečių fizikas, suformulavęs specialiąją reliatyvumo teoriją, o vėliau ir bendrąją reliatyvumo teoriją.

Jis taip pat nemažai nuveikė kvantinės mechanikos, statistinės mechanikos ir kosmologijos srityse. 1921 metais gavo Nobelio premiją fizikos srityje už fotoelektrinio efekto išaiškinimą.


--
apie jį plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein
--

Einšteinas buvo skeptiškas kvantų teorija, nes jis pats norėjo paaiškinti visatą logiškai, tačiau kvantų teorijai paprasti paaiškinimai neegzistuoja. Jo realiatyvumo teorija yra taikoma GPS ir kitur.
https://www.livescience.com/58245-theory-of-relativity-in-real-life.html

Teiginiai, kad teorijas jam kūrė žmona, panašu į blefą, pagal tipų teoriją tai teoriškas darvino tipo genijus, gebėjas sisteminti turimas žinias ir sudėti pagrindus XX.a ir XXI.a fizikai.

4
Platono tipas / Gunaras Kakaras - astronomas
« Įrašytas: Gegužės 18, 2018, 05:42:11 pm »
Gunaras Imantas Kakaras (g. 1939 m. sausio 8 d. Padaičiuose, Pabiržės valsčius, Biržų apskritis) – Lietuvos astronomas, muziejininkas.
--
apie jį plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Gunaras_Kakaras
--

intelektualus žmogus, ramaus logiško elgesio. Tiksliai pastebėta, kad atstumai yra beribiai, ir skirtingas gyvybes formas gali skirti laiko ir erdvės "bedugnės".


Platono tipo žmonėms patinka futurizmas, kosmoso idėjos ir kiti panašaus pobūdžio dalykai.

stiprus fantastas buvo A.Clarke

5
Voltero tipas / Ats: Gintaras Lunskis - "Gintaro pokalbių" autorius
« Įrašytas: Gegužės 18, 2018, 12:06:41 pm »
Turi jis panašumu į Šiaulių mafijos tėvą. Kaukolė tokia ribinė nosikaulis vidutinis, o veido plokštum vidutinė. Žmogus daug bendraujantis, bet depresija jo tai stipri, kurios pagrindą sudaro agresyvi ironiją. Iš akių jis panašus į Remigijų Morkevičių.

Idealistų tarp platonu yra be galo daug.

Mathieu Ricard yra taip pat platono tipo, kadaisę buvau sumaišęs su volteru.


Platono tipo aktorius R.Goslingas turi vidutinio smailumo veidą, didesnį nosikaulį ir nemažą pakaušį.austrų aktorius Ch.Waltz'as turi smailoką veidą ir vidutinį nosikaulį, bet tai platono tipo atstovas.
https://www.google.lt/search?q=christopher+waltz&hl=lt&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ3oqM9Y7bAhWHFZoKHay9C28Q_AUICigB&biw=1680&bih=944

6
Veidas / Ats: Interneto teorijos
« Įrašytas: Gegužės 13, 2018, 06:13:09 pm »

Angelo ir raganos teorija

Angelo kaukolė, tai švelniu bruožu bronsono tipas, o raganos kaukolė, žinoma kad ramzė, bet tinka ir linkolnėm.

7
Veidas / Interneto teorijos
« Įrašytas: Gegužės 13, 2018, 06:03:52 pm »

Teorija apie kario ir skystablauzdžio kaukoles.
 
Kario veidas vaizduojamas kaip bronsono tipo su testosterono perteklium ir aktyvia psichika, o nevykėliai vaizduojami kaip smailaveidžiai su įkritusiais smakrais, stačiom kaktom ir lenktom nosim, kaip komentaruose pastebėjo.; žydiška išvaizda. Nesportiški ir pasyvoki darvinai, ramziai, volterai ir nortonai, įkrenta į šią kategoriją.


Darvino tipo aktorius Veslis Snaipsas pagal šią teorija turėtu vaidinti lūzerius, bet realybėje vaidina supermenus.kieto riešutėlio platono Briuso Viliso kakta aukšta ir lenkta nosis, bet jis vaidina supermenus8
Darvino tipas / Ats: Elonas Muskas
« Įrašytas: Gegužės 13, 2018, 05:49:37 pm »
Nortonai ir darvinai tam tikrais atvėjais gali turėti itin mažus smakrus, kurie estetiškai gadina asmens išvaizdą.
Buvusiam Kauno merui buvo atlikta smakro operacija:

prieš
poveidas vizualiai labai pasikeitė, po operaciju. Kartais ramzio ar linkolno tipams, ypač moterims gali nosis susiformuoti perdaug didelė, tuomet estetiškai tikrai atrodo nepatraukliai ir korekcijos yra reikalingos. Įvairių tipų atstovams, gali tam tikros veido sritis išsivystyti perdėm didelės. Visgi nesant dideliai deviacijai nuo standarto, geriau kuomet išvaizda nekeičiama operacijomis ir veidas išlieka ūnikalus, pagal įgimtą genotipą.

9
Bronsono tipas / Ieva Zasimauskaitė
« Įrašytas: Gegužės 09, 2018, 08:52:03 pm »
Šio meto Lietuvos "Eurovizijos" atstovė.


--
plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Ieva_Zasimauskait%C4%97

--
Asmenybė pilna juoko ir akivaizdžiai išreikštu pasyvumu, bet ji išmokus imituoti optimistės elgseną ir bendravimą. Depresiją jai yra dėl idealistinių pažiūrų.


10
Platono tipas / Linas Pernavas
« Įrašytas: Gegužės 08, 2018, 06:28:59 pm »
Manau, kad tai platono tipo moderistas, veide atsispindi žemas humoras ir išreikštas pesimizas. Iškilo tarp savu.
--
plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Linas_Pernavas

kaip priklauso platono tipui mėgsta darbą sportą.
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/kita/policijos-generalinis-komisaras-linas-pernavas-parode-raumenis-sudalyvavo-kulturistu-cempionate-26-967462

Manau, kad A.Pauliukevičius taip pat platono tipo moderistas arba optimistas, jo humoras nėra didelis, jis nekrečia nesąmoniu.

11
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 02:28:33 pm »
ramzio Kafkos tėvas bronsonas ar platonas?
12
Voltero tipas / Ats: Emmanuelis Macronas
« Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 02:26:35 pm »
Makronas prisitaiko, jis siekia karjeros, politinio pripažinimo, elgiasi populistiškai, Trampas kiek gali demonstruoja JAV visagalystę ir nieko nepaisymą. kaip pastebi komikai, abu siekia vienas iš kito naudos.

Instinktyvus tipai neretai atrodo, tarsi jų viduje būtų garo variklis, jie arba įsivažiavę arba užsisklendžia.
Voltero tipas yra svarbesnis ramzio visuomenėse (Italija, Italija, Prancūzija t.t.), tarp ramziu, nortoniu ir linkolniu pasiekti virilizmą yra lengviau negu tarp platono ir bronsono tipo. Išvaizda, visuomeninis statusas ir jos požiūris, asmeninis pasitikėjimas, tipų santykiai, finansinė padėtis vaidiną vaidmenį renkantis antras puses. Futbolininkai , garsenybės volterai turi gražias moterys, bet užsisklendę, neišvaizdus ir kitų panašaus pobūdžio problemų kamuojami volterai gauna prastesnes moterys. Tuo tarpu negražus ir nevykę platonai, bronsonai neretai turi gražias moterys pvz, Houmerio Simpsono archetipas.
Kuo daugiau bronsono tuo volteram bus blogiau, pavyzdys Azijos visuomenės ar rytų Europa, tarp platonų kaip pavyksta prisiderinti, bet tai vistiek nėra geri santykiai.
Palanki visuomenė leidžia lengviau judėti, reikštis ir įsitvirtinti.

13
Darvino tipas / Isaiah Berlin - filosofas
« Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 02:12:16 pm »
darvino tipo liberalų teoretikas.


--
apie jį plačiau:
https://en.wikipedia.org/wiki/Isaiah_Berlin

14
Platono tipas / Džotas - viduramžių tapytojas
« Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 02:09:47 pm »
Džotas di Bondonė (Giotto di Bondone, apie 1267–1337 m. sausio 8 d.) – italų viduramžių tapytojas ir architektas. Reikšmingiausia asmenybė Vakarų mene pereinant nuo stilizuotų viduramžių dailės formų į renesanso natūralizmą. Dėl savo vietos dailės istorijoje Džotas vadinamas „Europos tapybos tėvu“. Geriausiai išsilaikiusiu ir reikšmingiausiu jo kūriniu įvardijamas Arenos koplyčios freskų ciklas Padujoje (1302−1306 m.).
--
apie jį plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Giotto_di_Bondone
--

vaizduojamas kaip platono tipo žmogus


15
Kūno sudėjimai / kovinis sportas ir...
« Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 03:03:49 pm »
Šioje temoje  aptariami skirtingų sudėjimų pasiekimai, koviniame sporte, jų pliusai, minusai ir panašaus pobūdžio temos.

Pastebėjau, kad bronsono tipo smakras dažniau yra silpnesnis ir greičiau patiria nokautus, blogiau laiko smūgius. Išvaizda grėsminga, bet smakrai stikliniai. Kas liečia nokauto jėga, silnesnių ranku teorija taip pat tvirtinasi, nes išskyrus sunkiasvorius, bronsono atstovai nepasižymi "sunkiom rankom".


Didžiausius pasiekimus MMA ar kikboske pasiekia atletiški afrikinio sudėjimo atstovai. Afrikiniame sudėjime dera fizinė jėga, didelis sprogstamumas, dėka stiprių kojų ir stiprus rankų smugiai. Bronsono tipo plastiškumas pagelbėja braziliškame džiudžitsu arba kitaip greplinge, imtynėse, kur rekia jėgos, bet smugiavime didesnį pranašumą turi afrikinis sudėjimas.

Demetrious Johnson - platono tipo.


George st.Pierre - darvino tipas.


Anderson Silva - platono tipo.


Jon Jones - platono tipo.

16
Platono tipas / Richard Feynman - žymus JAV fizikas
« Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 02:49:30 pm »
Richard Phillips Feynman (liet. Ričardas Fainmanas, 1918 m. gegužės 11 d. – 1988 m. vasario 15 d.) – vienas iškiliausių dvidešimtojo amžiaus fizikų, gavęs Nobelio premiją už tyrimus kvantinės elektrodinamikos srityje.

Žymus JAV, nes dalyvavo atominės bombos kūrime ir Challenger erdvėlaivio katastrofos tyrime.
--
plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Richard_Feynman
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Feynman
--

Žmogus buvo hyperaktyvus ekstravertas, didelis humoristas, psichologinis manipuliatorius, bet tuo pačių tikrai išskirtinis mąstytojas.17
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 02:37:23 pm »
Teoriškai taip, bet platono tipo yra be galo daug mokslo įstaigose, taikomajame moksle jie praktiškai dominuoja pvz.: statyba, inžinerija, aviacija t.t. Apie mediciną, teisę, IT ar ekonomiką aš jau nekalbu. Tiek Lietuvos KTU,VGTU yra platonų rojus, tiek JAV institutuose jų labai daug.
Tarp  mokslinių fantastų dominavo platonai ir kaip bebūtų jie nemaža ką numatė teisingai. Keista tipas ne teorinis, ne vizualus, bet šiuo atveju jie lenkia kokį bronsoną ar ramzį. Atrodo, kad po darvino tipo platonas dominuoja tarp nobelio lauretu. 
Tarp įvairių mąstytojų, humanitarų, rašytojų, filosofų platono tipo labai daug, išmonės ir kūrybingumo jiems netrūksta, nepaisant, kad teoriškai tai beveik vien audialus darbo tipas. Kad vakarų Europa kultūriškai ir technologiškai aplenkė kitus žemynus, sakyčiau taip pat platono nuopelnas. Šio tipo žmonės ir savo elgsena gana skirtingi, užtai 20 platonų atlikę įvairius testus gauna skirtingus rezultatus. Kai to tarpo kokie bronsonai, volterai vieni į kitus iš elgsenos yra žymiai labiau panašesni.
Čia tiesiog šiaip pastebėjimai...

18
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Balandžio 13, 2018, 08:16:23 pm »
manau, jog Rainer Weiss yra platono tipo. Kitu du fizikai sutinku, kad darvino tipo.

19
Darvino tipas / Ats: Olegas Šurajevas
« Įrašytas: Kovo 20, 2018, 10:14:22 am »
http://forumas.tiputeorija.lt/index.php?topic=4866.0 - buvo apie jį.

Jo juokavimuose jaučiasi psichologinis gudrumas ir įžvalgumas, bet bendra prasme tai jo psichinė būklė yra tragiška, nesąmonės ir kliedesiai stipriai užvaldė jo vaizduotę.

Surajevas pats pasakoja, kad gulėjo psichiatrinėje.

20
Bronsono tipas / Albert Michelson - fizikas
« Įrašytas: Kovo 14, 2018, 12:04:58 pm »
Albertas Abrahamas Maikelsonas (angl. Albert Abraham Michelson; 1852 m. gruodžio 19 d. – 1931 m. gegužės 9 d.) – JAV fizikas, žinomas dėl savo darbo šviesos greičio nustatyme, labiausiai dėl Maikelsono-Morlio eksperimento. 1907 m. jis gavo Nobelio fizikos premiją ir tapo pirmuoju amerikiečiu, kuris gavo Nobelio premiją mokslų srityje.
--
apie jį plačiau:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Albert_Michelson
https://lt.wikipedia.org/wiki/Maikelsono-Morlio_eksperimentas
--
Michelson


Morley buvo platonas

21
Bronsono tipas / Ats: Aušra Maldeikienė
« Įrašytas: Kovo 12, 2018, 02:54:43 pm »
Kad Maldeikienė turi problemų su depresija, tai matosi iš pirmo žvilgsnio, savo aktyvumą jį nukreipia į visuomeninius reiškinius, stengdamasi būti teisuole. Populizmą gal palikime Tapinui ar dešiniesiems  :)
Esmė, kad mesti tokius teiginius "va hitleris taip mane.." arba "jei darai taip atsitiks taip" atrodo labai nerimtai. https://lt.wikipedia.org/wiki/Privedimas_iki_Hitlerio

Teiginys/argumentas turi būti paruoštas aštriai ir turi eiti kiaurai, kad nepaliktų dviprasmybių ar neatrodytų kaip kvaziteiginiai

--
Geriausiai yra numesti nuorodą ir pakomentuoti, kad  mokslas atrado ryšį tarp psichinių sutrikimų ir aukšto humoro. Tas pats ir dėl žodinės-garsinės atminties pirma mokslinis argumentas, tada apibendrinimas. Rusiškų šaltinių geriau vengti, nes Rusijoje gana plačiai paplitę pseudomokslai :)

vakaruose prasta popkultūra, MTV karta, visokios Kardashian susilaukia gana daug kritikos, dėl žemos kultūros, kvailo elgesio.  Nekokybiška muzika yra kritikuojama dėl primityvaus skambesio ir beprasmių tekstų. 

daug nesupratimo sukėlė "protavimas kvapais". cheminė intuicija yra mažai kam žinoma, todėl su teiginiais apie kvapais reikia atsargiai  :) žmogus ne šuo.
Cheminė intuicija veikia indukciškai, ji atsakinga už empiriškai pagrįsto priežasties-pasekmės sąryšio atskleidimo. Propaganda yra konstruojama pasitelkiant ideologijas, kurios konstruojamas idealizmo pagrindu: religija, dešinumas, patriotizmas t.t. Todėl intuityvus pirmiausiai ir "užuodžia" kad propagandiniai teiginiai yra klaidingi ir žalingi.

22
Bronsono tipas / Ats: Aušra Maldeikienė
« Įrašytas: Kovo 11, 2018, 01:47:16 pm »
  Tipų teorija (toliau - "tt") nėra viešai pripažinta neoromokslo šaka, psichologijos sritis, todėl nėra protinga socialiniuose tinkluose ir viešuose vietose pasitelkti argumentacijai "tt" teiginius, kurie praktiškai yra nežinomi ir negirdėti didžiajai visuomenės daliai, nebuvo jie pripažinti ir oficialaus mokslo. Negalima apie teoriją rašyti, tarsi ji yra iš mokykliniu vadovėliu, nes taip nėra. Čia nekalbama apie teiginio logikos teisingumą, gamtamoksliškai grįstą verifikaciją. Tiesiog žmonės apie "tt" nežino, nebuvo apie ją informuoti, supažindinti, nėra jį oficialaus mokslo dalis, jie neturi žalio supratimo apie ką yra šnekama, užtai iš šono pasauliečiui žvelgiant, viskas atrodo tarsi psichiatriniai kliedesiai, nepaisant to kad "tt" specialistai iš pusės žodžio suvokia teiginių reikšmes, jų teisingumą ir pnš.
Čia situacija kaip darvino tipo autoriaus Stanislaw Lemo knygoje "Soliaris", kuomet žemės mokslininkai negalėjo perprasti planetos, vandenyno komunikacijos, elgėsio modelių, jų motyvacijos ir t.t. tiesiog suvokimo problema, kurios žmonių protas dar negali peržengti.
  Šiandieninėje psichologijoje, jos išmokymo teorijoje yra vartojamos vizualinės ir girdimosios atmintis, bet dažnai apie jas yra rašoma prabėgom ir pnš. Antropologiškai girdimosios atminties didžių skirtumai, pas skirtingus individus, "tipus", nėra ištirti ir sukvalifikuoti, visiems žmonėms yra taikomi vienodi standartai, arba tiesiog parašoma, jog pas vienus stipresnis audialinis aparatas, kitus vizualinis ir pnš. Be stipresnės antropologinės analizės, kurios atskleistų ryškius girdimųjų didžių skirtumus. Dėl šios priežasties jei viešoje erdvėje yra skelbiami itin didelį, ligšiolinį žinojimą keičiantis teiginiai, tam reikalinga labai stipri, gerai apgalvota ir paruošta argumentacija, kuri būtų pagrįsta moksline medžiaga. bet ir tai sukeltų daug diskusijų, ginčų, disputų ir t.t. Nes tipų teorijos teiginiai apie žmogaus smakrą, jo didžio skirtumus, įtaka psichikai, bei muzikos įtaką intelektui yra tiek pat viską apverčiantys kaip ir naujų laikų mokslo atradimai.
 Todėl leotaurui reikia būti itin atsargiam ir gerai apgalvoti kas yra rašoma viešoje erdvėje, nes "Tipų teorija" ir jos autorius gali būti labai greitai ir nesunkiai diskredituoti, dėka neatsargaus elgesio, o ypač šiai dienai, kuomet soc.tinkluose dominuoja patyčios, humoras ir depresyvios įžymybės, kurios viską mato pro ironijos ir patyčių prizmę.

--
čia pavyzdys, kaip ir logiškai teisingi teiginiai, gali būti humoro pagalba neteisingai perinterpretuojami.
 https://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0iaudin%C4%97_baidykl%C4%97

23
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Kovo 05, 2018, 04:26:50 pm »
Virgilijus Noreika buvo darvino tipo?

matosi nuo 3:13 mažas smakras


smakras šiaip jo visuose foto nedidelis, veidas smailas, pakaušis ir ne mažas.
noreikos tevai


sūnaus kaukolė darviniška
https://www.delfi.lt/fotogalerijos/gerbejai-ir-scenos-kolegos-atsisveikina-su-maestro-virgilijumi-noreika.d?id=268615#!dgs=dgslt-268615:7940590

24
Bronsono tipas / Vasily Chuikov
« Įrašytas: Kovo 04, 2018, 02:31:13 pm »
Buvo vienas pagrindinių rusų generolu per Antrajį pasaulinį karą.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vasily_Chuikov25
Darvino tipas / Subrahmanyan Chandrasekhar - fizikas
« Įrašytas: Kovo 03, 2018, 05:34:56 pm »
Subramanjanas Čandrasekaras (angl. Subrahmanyan Chandrasekhar, tamil. சுப்பிரமணியன் சந்திரசேகர், 1910 m. spalio 19 d. Lahoras – 1995 m. rugpjūčio 21 d. Čikaga) – JAV astrofizikas, Nobelio fizikos premijos laureatas.--
plačiau: https://lt.wikipedia.org/wiki/Subrahmanyan_Chandrasekhar

26
Nortono tipas / Olivia Thirlby
« Įrašytas: Kovo 03, 2018, 05:29:52 pm »
Fenotipiškai veido bruožai pas įvairių tipų atstovus gali atrodyti skirtingi. Veidas gali atrodyti smulkesni kaip platono ir pnš. Kaukolės kaulų didis turi savo įgimtas variacijas ar pakitimus pvz, dėl testosterono ir kitų hormonų pertekliaus. Tarpusavyje tipai paveldi fenotipinius išorės bruožus, todėl nustatant tipus reikia mokėti išskaityti smakro didį, veido plokštumą ir t.t.
--
plačiau: https://en.wikipedia.org/wiki/Olivia_Thirlby
--

čis primena platono tipąČia matosi nortonės bruožao


27
Kovos menai / kaukazo mma
« Įrašytas: Kovo 03, 2018, 05:12:50 pm »
spartos mentalitetas yra kultūrinis reiškinys, kaukaze populiarų imtynės ir kovų sportas. Kol nebuvo sukurta Izraelio valstybė žydai nebuvo kovotojų tauta, o XX a. tapo labai karingi. Prancūzų ramziai labai domisi vizualiniais dalykais ir užsiima į pasyvumą vedančių snobizmu, kaukaziečiai emocijas nukreipia į agresiją.

UFC ramziai
Rustam Khabilov


Zabit Magomedsharipov


ruslan magomedov


magomed mustafaev


yra darvino, bronsono, platono. voltero tipo atstovų, kovingumas yra ir kultūrinis reiškinys.

taisumov marbek - darvino


K.Nurmamegodov - bronsono.


R.Magomedov - voltero

28
Tipų nustatymas / Ats: Nustatymas
« Įrašytas: Kovo 03, 2018, 04:56:12 pm »

29
Linkolno tipas / Kestutis Strupas
« Įrašytas: Vasario 24, 2018, 06:21:33 pm »

30
Linkolno tipas / Milorad Pavić
« Įrašytas: Sausio 30, 2018, 01:06:16 pm »

Serbų rašytojas, intelektualas fiktyvios istorinės knygos "Chazarų žodyno" autorius.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/-/40853
https://en.wikipedia.org/wiki/Milorad_Pavi%C4%87

--

Tolkienas irgi pypkė rūkė. Kūrybingi linkolnai, pasižymi gera išmone, Tolkienas pats išmąstė savo kalbu  :D https://lt.wikipedia.org/wiki/J._R._R._Tolkino_sukurtos_kalbos

Puslapiai: [1] 2 3 ... 44