Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 129
1
Bronsono tipas / Tomas Matthew Crooks
« Įrašytas: Liepos 14, 2024, 11:58:45 am »


https://www.youtube.com/shorts/8tqZu62tvwo
Sunkios bipolinės depresijos bronsonas, kuris pagal užsakymą ar dėl psichikos sutrikimo ryžosi tokiam beprotiškam sprendimui.


Ateitį nuspėjantis žurnalas žinojo, kad bus kėsintasi į Trumpą. Pasodinti nepavyko, nužudyti nepavyko. Trumpo išrinkimas JAV transnacionalinėms korporacijoms yra tragedija.


JAV Trumpo nekentėjų Holivude ir tarp sisteminių įžymybių  yra labai daug. Feminizmo, statanizmo ir LGBT propoguotoja Madona atvirai nekenčia Trumpo. 
Darvino tipo inovatorius Elonas Muskas palaiko Trumpą.

https://x.com/elonmusk/status/1812256998588662068https://www.delfi.lt/video/uzsienis/bidenas-pasmerke-ispuoli-pries-trumpa-tikisi-greitu-metu-su-juo-pasikalbeti-120036212?jwsource=cl
Silpnos sveikatos Baidenas pasmerkė išpuolį.

https://www.delfi.lt/video/uzsienis/pasikesinimo-i-trumpa-liudininkas-mateme-vyra-su-ginklu-ant-stogo-tarnybos-i-musu-perspejimus-nereagavo-120036209?jwsource=cl
Panašu, kad spec tarnybos sąmoningai nereagavo.


2
Darvino tipas / Akira Endo (遠藤章)
« Įrašytas: Liepos 04, 2024, 10:01:04 pm »

https://www3.nhk.or.jp/news/html/20240611/k10014477081000.html
Tokijo žemės ūkio ir technologijos universiteto profesorius  Akira Endo, atrado statinus – medžiagas, mažinančias cholesterolio kiekį kraujyje, birželio 5 d. Tokijuje dėl ligos mirė. Jam buvo 90 metų.

Gimė Akitos prefektūroje. Jo pasiekimai žinomi visame pasaulyje, 2006-aisiais jis gavo Japonijos tarptautinį prizą, o 2008-aisiais pasauliniu medicinos srities autoritetu laikomose JAV Laskerio premiją. Daugelį metų jis buvo laikomas stipriu kandidatu Nobelio premijai gauti. 2011 m. apdovanotas „Už kultūros nuopelnus“.

1973 m., dirbdamas Sankyo (dabar Daiichi Sankyo ) tyrėju, jis atrado statinų tipą, kuris slopina cholesterolio sintezę iš medžiagos, kurią gamina mėlynasis pelėsis. Farmacijos įmonės statinus išleido kaip terapinius vaistus.

Kai kraujyje kaupiasi cholesterolis, padidėja aterosklerozės rizika, sukelianti miokardo infarktą ir smegenų infarktą. Apskaičiuota, kad dešimtys milijonų žmonių visame pasaulyje vartoja statinus.

Perėjęs į Žemės ūkio ir technologijos universitetą, jis užsiėmė dantų ėduonies profilaktikos gumos ir kosmetikos kūrimu iš mikroorganizmų aptiktų medžiagų. Net ir išėjęs į pensiją, jis toliau energingai atliko tyrimus savo įkurtoje įmonėje.

Statinai naudojami mažinti cholesterolio gamybą kepenyse, jie apnuodija kepenis, dėl to jos nustoja gaminti cholesterolį. 

https://endoakira-kenshokai.com/


3
Tipų nustatymas / Ats: Giedrimas Jeglinskas
« Įrašytas: Gegužės 27, 2024, 08:52:02 pm »

Giedrimas Jeglinskas bronsono tipo

4
Platono tipas / Andrejus Belousovas
« Įrašytas: Gegužės 13, 2024, 06:44:11 pm »


Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį netikėtai pakeitė savo ilgametį gynybos ministrą Sergejų Šoigu niekada reikalų su kariuomene neturėjusiu ekonomistu Andrejumi Belousovu.
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/uzsienis/stai-kas-keicia-12-metu-pareigas-ejusi-soigu-valstybininkas-apsuptas-priesu-n1337624

https://www.lrytas.lt/pasaulis/konfliktai-ir-saugumas/2024/05/13/news/del-v-putino-atleisto-s-soigu-analitiku-zodis-atskleide-tikrasias-priezastis-31857370


5
Tipų nustatymas / Ats: A. Storovoitova
« Įrašytas: Gegužės 13, 2024, 06:15:38 pm »
Linkolno tipo Qna Starovoitova.

https://www.15min.lt/galerija/grizo-europos-bokso-cempionato-bronzos-medalininke-ana-starovoitova-337636#_

Linkolno tipo moteris gali būti psichopate, kaip Platono tipo moteris. Maža regimoji atmintis, kuri nuima jautrumą ir empatiją, ir kairiosios kaktinės srities išsijungimas.
Linkolno tipo moteris nėra silpna moteris, yra labai baisių ir agresyvių moterų, savo žiaurumu viršijančių valdingas Bronsones.

6

Oleksandras Stanislavovyčius Syrskyj (ukr. Олександр Станіславович Сирський; g. 1965 m. liepos 26 d.) yra Ukrainos karinis pareigūnas. Laikydamas generolo pulkininko laipsnį, nuo 2024 m. vasario 8 d. eina Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vado pareigas. Anksčiau, nuo 2019 iki 2024 m., jis buvo Ukrainos Sausumos pajėgų vadas ir Bendrųjų pajėgų operacijos vadas nuo 2019 m. gegužės iki rugpjūčio.

Rusijos invazijos į Ukrainą metu Syrskyj vadovavo Kyjivo gynybai. 2022 m. rugsėjį jis vadovavo Charkivo kontrpuolimui. Vėliau jis vadovavo Bachmuto gynybai įžengus į 2023 m.Su ramzio tipo Ukrainos prezidentu.

7


Aleksandras Vasilevičius Bortnikovas (rusų k.: Алекса́ндр Васи́льевич Бо́ртников; g. 1951 m. lapkričio 15 d.) yra Rusijos žvalgybos pareigūnas, nuo 2008 m. eina Federalinės saugumo tarnybos (FSB) direktoriaus pareigas. Jis yra vienas iš galingiausių prezidento Vladimiro Putino artimiausio rato silovikų frakcijos narių. Nuo 2019 m. yra Rusijos Federacijos Herojus, taip pat laiko Armijos generolo laipsnį, kuris yra antrasis pagal svarbą naudojamas Rusijos kariuomenėje. Kai kurių ekspertų teigimu, tikėtina, kad Bortnikovas atliko pagrindinį vaidmenį Putino sprendime įsiveržti į Ukrainą 2022 m.


8
Darvino tipas / Burrhus Frederic Skinner
« Įrašytas: Kovo 26, 2024, 10:42:12 pm »


https://communities.springernature.com/posts/social-media-as-a-modern-day-skinner-box
https://www.iflscience.com/how-social-media-makes-us-act-like-lab-rats-pressing-buttons-for-rewards-58983

Burrhus Frederic Skinneris (1904 m. kovo 20 d. – 1990 m. rugpjūčio 18 d.) buvo amerikiečių psichologas, elgesio tyrinėtojas, išradėjas ir socialinis filosofas. Jis buvo Edgaro Pierco Psichologijos profesorius Harvardo universitete nuo 1958 m. iki savo atsistatydinimo 1974 m.

Laikydamas laisvą valią iliuzija, Skinneris žmogaus veiksmus matė kaip priklausomus nuo ankstesnių veiksmų pasekmių, teoriją, kurią jis apibūdino kaip stiprinimo principą: jei veiksmo pasekmės yra blogos, didelė tikimybė, kad veiksmas nebus kartojamas; jei pasekmės yra geros, veiksmo kartojimo tikimybė tampa stipresnė.

Skinneris sukūrė elgesio analizę, ypač radikalaus elgesio filosofiją, ir įkūrė eksperimentinės elgesio analizės mokyklą, eksperimentinės tyrimų psichologijos šaką. Jis taip pat naudojo operantinį kondicionavimą elgesiui stiprinti, laikydamas atsako dažnumą efektyviausiu atsako stiprumo matu. Tyrinėdamas operantinį kondicionavimą, jis išrado operantinio kondicionavimo kamerą (žinomą kaip Skinnerio dėžė), o matuodamas dažnumą – sukūrė kumuliacinį įrašytuvą. Naudodamiesi šiais įrankiais, jis ir Charlesas Fersteris sukūrė Skinnerio įtakingiausią eksperimentinį darbą, išdėstytą jų 1957 m. knygoje "Reinforcement Tvarkaraščiai".

Skinneris buvo produktyvus autorius, paskelbęs 21 knygą ir 180 straipsnių. Jis įsivaizdavo savo idėjų taikymą žmonių bendruomenės dizainui savo 1948 m. utopiniame romane „Walden Two“, o jo žmogaus elgesio analizė kulminavo 1958 m. darbe „Verbalinis elgesys“.

Skinneris, Johnas B. Watsonas ir Ivanas Pavlovas laikomi modernaus elgesio mokslo pradininkais. Atitinkamai, 2002 m. birželio apklausoje Skinneris buvo pripažintas įtakingiausiu 20 amžiaus psichologu.

B. F. Skinnerio teorija, dažniausiai vadinama operantinio kondicionavimo teorija, yra elgesio psichologijos šaka, kuri tyrinėja, kaip pasekmės, sekančios po tam tikro elgesio, gali formuoti ir pakeisti šį elgesį ateityje. Pagrindinė šios teorijos idėja yra ta, kad elgesys yra stiprinamas arba silpninamas, priklausomai nuo jo pasekmių.

Operantinis kondicionavimas: Skinnerio teorijoje operantinis kondicionavimas apibrėžiamas kaip procesas, per kurį elgesio dažnumas ar forma keičiasi dėl elgesio sekusių pasekmių. Šis procesas remiasi trimis pagrindiniais elementais:

Stiprindama pasekmė (reinforcer): Teigiamas stiprindamas yra bet koks įvykis, kuris, sekdama tam tikrą elgesį, padidina to elgesio pasikartojimo tikimybę. Pavyzdžiui, vaikui duotas saldainis už gerą elgesį. Neigiamas stiprindamas yra nemalonus stimulas, kurio pašalinimas po tam tikro elgesio taip pat padidina to elgesio pasikartojimo tikimybę. Pavyzdžiui, automobilio signalo garso nutildymas užsidėjus saugos diržą.

Baudos (punishment): Tai pasekmė, kuri mažina tam tikro elgesio pasikartojimo tikimybę. Teigiama bausmė yra nemalonaus stimulo pridėjimas (pvz., atliekant namų ruošos darbus už blogą elgesį), o neigiama bausmė – malonaus stimulo atėmimas (pvz., žaislų konfiskavimas).

Eksperimento dėžutė (Skinner box): Skinner sukūrė specialią eksperimento dėžutę, vadinamą Skinner box, kurioje galima tiksliai kontroliuoti sąlygas ir tirti elgesio keitimąsi atsakant į įvairias pasekmes. Šiose dėžutėse gyvūnams, dažniausiai balandžiams ar žiurkėms, būdavo mokoma atlikti tam tikrus veiksmus, pvz., spausti svirtį arba paspausti diską, kad gautų maisto.

Skinnerio teorija yra svarbi ne tik psichologijoje, bet ir švietime, terapijoje, versle ir kitose srityse, kurios siekia suprasti ir keisti elgesį. Jo darbai padėjo pagrindus elgesio terapijai ir elgesio modifikacijos strategijoms, kurios naudojamos įvairiose praktinėse srityse, įskaitant psichologinę pagalbą, švietimą ir organizacinį elgesį.


B. F. Skinnerio teorijos, ypač operantinio kondicionavimo principai, gali būti taikomi analizuojant elgesį socialiniuose tinkluose, nors Skinneris gyveno laikotarpiu, kai šie technologiniai įrankiai dar nebuvo sukurti. Jo idėjos apie elgesio stiprinimą ir bausmę suteikia įžvalgų, kaip skaitmeninės technologijos ir socialinės medijos veikia žmonių elgesį ir sąveikas. Čia yra keletas pagrindinių būdų, kaip Skinnerio teorijos taikomos šiuolaikiniame socialinių tinklų kontekste:

Teigiamas stiprinimas
Socialiniai tinklai veikia kaip teigiamo stiprinimo šaltiniai, pavyzdžiui, „patiktukai“, komentarai ir pasidalinimai veikia kaip atlygis už tam tikrą elgesį (pvz., įkėlus naują nuotrauką ar įrašą). Šie teigiami stiprinimai skatina vartotojus toliau dalyvauti platformose, kad gautų daugiau patvirtinimo ir dėmesio.

Neigiamas stiprinimas
Neigiamas stiprinimas socialiniuose tinkluose gali pasireikšti per įspėjimus ar pranešimus, kurie dingsta, kai vartotojas atlieka tam tikrą veiksmą. Pavyzdžiui, pranešimas apie neperskaitytą žinutę ar naują sekėją gali sukelti vartotojo veiksmą (atidaryti aplikaciją), kad šis pranešimas dingtų, taip mažinant vartotojo „nepatogumą“ ar smalsumą.

Bausmė
Nors bausmė socialiniuose tinkluose nėra taip akivaizdi kaip kitose Skinnerio teorijos srityse, ji gali pasireikšti mažesniu dėmesiu arba „patiktukų“ skaičiumi, jei turinys nesulaukia norimos reakcijos. Tai gali priversti vartotoją peržiūrėti ar keisti savo elgesį (pvz., keisti turinio tipą ar mažiau dažnai jį paskelbti).

Priklausomybė ir pakartotinis elgesys
Operantinio kondicionavimo teorija taip pat paaiškina, kaip formuojasi elgesio modeliai, kurie gali lemti priklausomybę nuo socialinių tinklų. Teigiami stiprinimai (pvz., socialinio patvirtinimo gavimas) ir neigiami stiprinimai (pvz., nepatogumo mažinimas, pašalinant pranešimo ženklelį) skatina vartotojus kartoti tam tikrus elgesius, pvz., reguliariai tikrinti savo socialinius tinklus.

Žinutės ir turinys kaip kontroliuojamos stimuliacijos
Skinnerio teorija apie diskriminacinę stimuliaciją ir kontekstinius ženklus gali būti pritaikyta suprantant, kaip tam tikri turinio tipai ar pranešimai socialiniuose tinkluose gali skatinti vartotojus veikti tam tikru būdu, pavyzdžiui, dalyvauti apklausose, reaguoti į skubias žinutes arba sekti nuorodas.

Nors Skinnerio teorijos nebuvo sukurtos su šiuolaikinėmis technologijomis mintyje, jos principai suteikia vertingų įžvalgų apie tai, kaip ir kodėl socialinės medijos veikia mūsų elgesį. Prieš tęsiant, verta paminėti, kad socialinių tinklų platformos yra sukuriamos taip, kad maksimaliai išnaudotų Skinnerio aprašytus elgesio stiprinimo principus, skatindamos vartotojus ilgiau išlikti jų aplinkoje ir skatinti tam tikrą elgesį.

Sisteminė paskatų integracija
Socialiniai tinklai integruoja įvairias paskatas (pvz., virtualius apdovanojimus, ženklelius, reitingus), kurie veikia kaip teigiamas stiprinimas už vartotojų įsitraukimą ir aktyvumą. Tai skatina vartotojus toliau dalyvauti ir konkuruoti dėl dėmesio bei pripažinimo, kartojant elgesį, kuris buvo anksčiau sustiprintas.

Pritaikymas ir personalizacija
Skinnerio principai taip pat gali būti matomi socialinių tinklų pritaikymo ir personalizacijos strategijose. Algoritmai mokosi iš vartotojų elgesio ir teikia turinį, kuris yra labiau tinkamas ir įdomus konkrečiam asmeniui, taip veikdami kaip teigiamas stiprinimas, kad vartotojas toliau veiktų norimais būdais.

Socialinis mokymasis ir modeliavimas
Nors tiesiogiai ne Skinnerio teorijos dalis, socialinis mokymasis, kuris vyksta stebint kitų elgesį socialiniuose tinkluose ir jo pasekmes, taip pat susijęs su elgesio psichologija. Matydami, kad tam tikras turinys ar elgesys sulaukia teigiamo stiprinimo (pvz., didelis „patiktukų“ skaičius, teigiami komentarai), vartotojai yra linkę imituoti šį elgesį, tikėdamiesi panašių rezultatų.

Iššūkiai ir problemos
Nors Skinnerio teorijos suteikia supratimą apie tai, kaip veikia socialiniai tinklai, jos taip pat atskleidžia tam tikras problemas. Vartotojai gali tapti pernelyg priklausomi nuo teigiamo stiprinimo, kurį suteikia socialiniai tinklai, o tai gali lemti nuolatinės patvirtinimo paieškas, savivertės problemų atsiradimą ir netgi elgesio priklausomybę. Be to, nuolatinis dėmesio ir paskatinimo siekimas gali turėti neigiamų pasekmių asmenų savijautai ir psichologinei gerovei.
9
Platono tipas / Alicia Brännback
« Įrašytas: Kovo 10, 2024, 05:38:52 pm »


Alicia Brännback (gimusi 2000 m. rugpjūčio 28 d.) yra švedų taekvondo atletė ir 2023 m. Europos Pumsė čempionato bronzos medalistė.


Brännback pradėjo praktikuoti korėjiečių kovos meną taekvondo būdama penkerių metų ir dalyvavo savo pirmose tarptautinėse varžybose 2015 m. Jaunimo grupėje ji varžėsi Europos čempionatuose 2015 m. ir Pasaulio čempionatuose 2016 m. 2017 m. ji užėmė 6-ąją vietą Pasaulio čempionate porų varžybose (vienas berniukas ir viena mergaitė) tradiciniame pumsėje. 2018 m. ji pradėjo varžytis suaugusiųjų grupėje ir dalyvavo Pasaulio čempionate Taipėjuje.

2019 m. ji varžėsi Europos paplūdimio čempionatuose Antalijoje ir laimėjo sidabro medalį moterų tradiciniame pumsės varžybose. Ji dalyvavo 2020 m. Pasaulio čempionate ir 2021 m. Europos čempionatuose.

Brännback 2022 m. laimėjo sidabro medalį pirmajame Taekvondo Pumsės Europos taurės čempionate ir taip kvalifikavosi į 2023 m. Europos čempionatus. 2023 m., pralaimėjusi pusfinalyje Danijos atstovei Evai Sandersen, ji iškovojo bronzos medalį moterų Atskirtoje Pumsėje Europos čempionate Innsbruke.

10
Tipų nustatymas / Ats: Ian Kirkpatrick
« Įrašytas: Kovo 05, 2024, 09:43:46 pm »

Ian Kirkpatrick yra linkolno tipo.

11
Bronsono tipas / Šarūnas Stepukonis
« Įrašytas: Vasario 18, 2024, 09:07:30 pm »

Šarūnas Stepukonis – verslininkas, buvęs „BaltCap Infrastructure Fund“ partneris, kaltinamas lėšų iššvaistymu.
Iš investicijų bendrovės „BaltCap“ infrastruktūros fondo, kuriam vadovavo buvęs jo partneris Šarūnas Stepukonis, galėjo dingti apie 40 mln. eurų, teigia bendrovės advokatas. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/baltcap-advokatas-is-fondo-imoniu-galejo-dingti-apie-40-mln-euru-662-2191152?utm_medium=copied
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1452096354824589&id=263415177026052&_rdr


12
Tipų nustatymas / Ats: Asta Skaisgirytė
« Įrašytas: Vasario 17, 2024, 11:30:50 am »

Ramzio tipo - Asta Skaisgirytė. Šalia bronsono tipo Grybauskaitės, matomas nuolankumas Grybauskaitei.


Asta Skaisgirytė panašu yra Didžiosios Britanijos žmogus, parinktas buvusios Anglijos karalienės ir iki šiol vykdantis savo tiesioginį darbą Lietuvoje. Taip siekiama turėti savo interesus Lietuvoje.


https://www.alamy.com/stock-photo-queen-elizabeth-ii-receives-the-ambassador-of-the-republic-of-lithuania-106970129.html
Į metropoliją atvykę ambasadoriai.


Labai panašu į Theresa May tarnystę. Nortonės ir ramzės emocinis ryšys paremtas aukštinimu ir padlaižiavimu.


Nortono tipo karalienė labai mėgo ramzius. Juos darė pasauliniais lyderiais. Karalienė mėgo iš jų juoktis, todėl humoristai ir nevykėliai tapdavo pasaulinėmis žvaigždėmis.


Ramzio tipo Borisas buvo didžiausias nevykėlis Didžiosios Britanijos istorijoje.

13
Tipų nustatymas / Ats: Natashka
« Įrašytas: Vasario 14, 2024, 10:40:28 pm »

Lana Medkova "Nataška" yra bronsonė norinti dėmesio ir aukštinimo.

https://youtube.com/shorts/I10s2F-Qo9Y?si=SrVcIHpaNpNxakn2

https://www.kwai.com/@efsfa536/video/5243747444026566868
Čia su kita bronsone, kaktinė sritis Lanos vidutinė, atitinkanti bronsono tipo.

14
Ramzio tipas / Ats: Karolina Shiino
« Įrašytas: Vasario 07, 2024, 02:41:11 pm »
Graži ir karšta moteris  :D Kaip Ukrainietė su vyrais nėra drovi  8)

15
Ramzio tipas / Karolina Shiino
« Įrašytas: Vasario 07, 2024, 06:03:26 am »

Ukrainoje gimusi grožio konkurso „Mis Japonija 2024“ nugalėtoja Karolina Shiino atsisakė karūnos po to, kai bulvarinis laikraštis atskleidė jos romaną su vedusiu vyru.
Tačiau vasario 5-ąją organizatoriai teigė, kad Karolina prisipažino žinojusi apie vyro santuoką ir šeimą. Tituluota gražuolė atsiprašė už tai, kad suklaidino, o organizatoriai priėmė jos prašymą atsisakyti titulo, teigė grožio konkurso organizatoriai. K. Shiino taip pat atsiprašė savo gerbėjų ir visuomenės. „Nuoširdžiai atsiprašau už didžiulius nemalonumus, kuriuos sukėliau, ir už tai, kad išdaviau tuos, kurie mane palaikė“, – sakė ji.
Karolina gimė Ukrainoje, o kai jai buvo penkeri, kartu su motina persikėlė į Japoniją ir perėmė savo patėvio japonišką pavardę. Jauna moteris laisvai kalba ir rašo japoniškai, o 2022 m. tapo Japonijos piliete. Apgynusi gražiausios moters šalyje titulą, K. Shiino nugalėtojos kalboje sakė: „Daug kartų nebuvau pripažinta kaip japonė, tačiau esu kupina dėkingumo, kad šiandien buvau pripažinta kaip japonė.“ Dabar „Mis Japonija“ titulas iki metų pabaigos liks be savininkės, nors antrąją vietą konkurse užėmė kelios konkurso dalyvės.
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/zmones/ukrainoje-gimusi-mis-japonija-2024-atsisake-titulo-melavo-apie-romana-su-vedusiu-vyru-n1288422

@cnn

 

16
Nortono tipas / Dongria Kondh gentis
« Įrašytas: Sausio 31, 2024, 07:50:38 pm »

Dongria Kondh yra viena iš Kondh genties grupių, gyvenančių Indijos Odishos valstijoje, ypač Niyamgiri kalnuose. Ši gentis yra žinoma dėl savo glaudžių ryšių su Niyamgiri miškais, kurie yra jų gyvenimo ir kultūros šaltinis. Dongria Kondh išsiskiria savo unikalia gyvensena, kuri apima sodininkystę ir kintamąją žemdirbystę - jie auginasi maistą, pasitelkdami miško išteklius ir išlaikydami ekologinę pusiausvyrą su aplinka.

Dongria Kondh bendruomenė taip pat garsėja savo kova prieš tarptautines kasybos kompanijas, kurios siekė išnaudoti Niyamgiri kalnų boksitų išteklius, būtinus aliuminio gamybai. Ši kova iškėlė Dongria Kondh ir jų teises į savo žemes ir išteklius kaip svarbią žmogaus teisių ir aplinkosaugos problemą tarptautiniu mastu.

Dongria Kondh kultūra, papročiai ir tradicijos yra glaudžiai susiję su jų aplinka. Jie puoselėja gilią dvasinę sąsają su gamta, kurią laiko šventa ir gyvybinga. Jų tradicinės žinios apie augaliją, gyvūniją ir natūralias ekosistemas yra nepaprastai svarbios jų išlikimui ir tapatybei.
17
Voltero tipas / Jon Stewart
« Įrašytas: Sausio 25, 2024, 11:38:16 am »

Jonas Stewartas yra amerikiečių komikas, rašytojas, prodiuseris, režisierius, politikos apžvalgininkas, aktorius ir televizijos laidų vedėjas. 1999–2015 m. jis vedė satyrinę naujienų programą „The Daily Show“ per „Comedy Central“ ir „Apple TV+“ laidą „The Problem with Jon Stewart“

Su žmona Tracey McShane

18
Tipų nustatymas / Ats: Wim Hof
« Įrašytas: Sausio 17, 2024, 10:51:32 pm »
https://www.flickr.com/photos/hennyboogert/6243218767
Jeigu šitas tai platono. Nosis labai liguistos būsenos patinus. Pakaušis ir kakta kaip platono.

19
Bronsono tipas / Oliver Mulherin
« Įrašytas: Sausio 15, 2024, 10:03:27 pm »


Samo Altmano sutuoktinis programuotojas Oliver Mulherin.

Gėjiškas Samo Atmano elgesys gerai matosi video. Jis aktyvus ir iš musės darantis dramblį žmogus.


20
Tipų nustatymas / Ats: Michael Knowles
« Įrašytas: Sausio 05, 2024, 08:26:46 pm »
Panašu į Voltero tipą.
21
Ramzio tipas / Džesika Šyvokaitė
« Įrašytas: Gruodžio 25, 2023, 10:28:13 pm »

Džesika Šyvokaitė (sceninis vardas Jessica Shy; g. 1996 m. gegužės 6 d. Birštone) – Lietuvos atlikėja, dainų autorė.

Matosi, kad gerai supranti tipų santykius bendrauja su ramzio tipo žmonėmis.

Jessica Shy – apie išsiskyrimą su britu, savęs paieškas ir ar jos širdis užimta: visiems reikia meilės
| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/video/jessica-shy-apie-issiskyrima-su-britu-saves-paieskas-ir-ar-jos-sirdis-uzimta-visiems-reikia-meiles-n1135318


22
Kovos menai / Ats: Platono tipo Artur Waluś Walczak mirė dėl smegenų traumos
« Įrašytas: Gruodžio 22, 2023, 06:48:31 pm »
Konkretus kvailių sportas https://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Walczak

23
Voltero tipas / Ats: Artūras Milaknis
« Įrašytas: Gruodžio 17, 2023, 04:39:37 pm »
Kaip supratau Artūras Milaknis labai paprastas žmogus?

24
Voltero tipas / Ats: Kastis Torrau
« Įrašytas: Gruodžio 17, 2023, 04:38:36 pm »
Leo užsiimi muzikine veikla?

25
Nortono tipas / Evgenija Saženceva
« Įrašytas: Gruodžio 16, 2023, 10:52:31 pm »

26
Nortono tipas / Kelly Jane Caron
« Įrašytas: Gruodžio 16, 2023, 10:00:02 pm »

Nortono tipo gražuolė socialinių tinklų žvaigždė.
https://www.instagram.com/kjanecaron/

27
Tipų nustatymas / Ats: Ignas Vėgėlė
« Įrašytas: Gruodžio 06, 2023, 11:24:16 pm »
Ignas Vėgėlė yra bronsono tipo.

29
Platono tipas / Richard Sackler
« Įrašytas: Lapkričio 05, 2023, 09:35:06 pm »

JAV BigFarma nusikaltėlis kuris už medicininių narkotikų analgetinių opioidų pardavimą kasmet uždirbdavo po milijardą dolerių. 250 000 mirčių ir tūkstančiai padaryti narkomanais.
https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Sackler

30
Nortono tipas / Li shangfu
« Įrašytas: Spalio 19, 2023, 08:21:37 am »


Li Shangfu (kin. 李尚福; pinyin: Lǐ Shàngfú; g. 1958 m. vasario mėn.) yra Kinijos aviacijos ir kosmoso inžinierius ir Liaudies išlaisvinimo armijos generolas, eina Kinijos valstybės tarybos nario ir krašto apsaugos ministro pareigas nuo 2023 m. kovo mėn. Centrinės karinės komisijos narys nuo 2022 m.


Iš kairės darvino tipo, iš dešinės platono.


https://www.ndtv.com/world-news/li-shangfu-5-points-on-missing-chinese-defence-minister-who-was-once-sanctioned-by-us-4394763

Neilgai jis buvo ministru buvo nuimtas.
https://youtu.be/cmlUv8nx-cE?si=MJz5aHVQxxuKaMD-

Puslapiai: [1] 2 3 ... 129