Žmonės kurie pritraukia dideles patyčias sau, interneto laikais gali iš jų gyventi. Daugiausia tyčiojamasi yra iš žmonių kurie yra juokingi, psichiškai sutrikę. Visuomenėje patyčių poreikis auga vis daugiau kino, muzikos klipų, teatro scenų rodo sutrikusias juokingas asmenybes. Patyčios yra vaizduotės savybė būdinga tik žmogui. Todėl natūraliai žmonės nori tyčiotis ir teigiamai ir neigiamai menkinti žmones, juoktis iš žmonių nesąmonių.
Silpnas žmogus kuris pamato stiprų žmogų įjungia patyčias ir taip mintyse vizualiai sumenkina kitą žmogų, staiga silpnas žmogus pasijaučia stiprus.
Kaip jau minėjau daugiausia tyčiojamasi iš sunkę depresija, šizofrenija turinčių žmonių. Žmonės nori sekti jų gyvenimą ir iš tokių žmonių tyčiotis. Visame pasaulyje psichinę negalią turintys žmonės tapo socialinių tinklų žvaigždėmis, jie rodo savo keistenybes ir neadekvatų elgesį pritraukdami šimtus tūkstančių interneto gerbėjų kurie nori iš jų kaskart pasijuokti ir pasityčioti.
Visame pasaulyje suklestėjo patyčių kultūrą, o žmonės kurie turi psichinių negalavimų tapo labai turtingi ir dideli pavydžiai jaunam žmogui.
Žmonės kurie tyčiojasi greitai suserga depresija, nes patyčios tampa malonumu ir priklausomybės forma ardančia žmogaus psichiką.
Laurynas Maybach
Kadangi apie 6 mėnesius abejotinomis aplinkybėmis esu gulėjęs psichiatrijos ligoninėje, kur man, nė žodžiu apie tai neužsiminus, buvo diagnozuota paranoidinė šizofrenija, buvau pripažintas neįgaliu ir šiandien jau treti metai, kuomet gaunu valstybinę pašalpą.
https://www.delfi.lt/veidai/zmones/feisbuko-izymybe-laurynas-maybach-delfi-isklojo-sokiruojancius-savo-gyvenimo-faktus-narkotikai-psichiatrine-ir-linkejimai-mirti.d?id=80015003Naglis Bierancas
Sunkiausia Nagliui buvo susitaikyti su savimi. „Blogiausia, kad nežinai, kas tau darosi. Atrodo, kad taip negali būti, kad tai nenatūralu, mokykloje aiškino ne taip. Graužiesi ir galvoji, kad tai yra tragedija. Vyksta vidinė kova. Gerai, kad vėliau internete susipažinau su tokiais pat žmonėmis, supratau, kad esu ne vienas. Nežinau, kas yra depresija, bet būdavo, kad verkdavau“, – kalbėjo N.Bierancas.
https://www.lrytas.lt/zmones/uzsienio-zvaigzdes/2019/01/07/news/isdalyti-auksiniai-gaubliai-bohemijos-rapsodija-skyne-laurus-8782663/Monika Šalčiūtė
Normalus gyvenimas Monikos žodyne turi kiek kitą reikšmę. Nuo 15 metų Monika serga depresija ir neslepia – su klastinga liga ji kovoja kaip su banguojančia jūra, simptomai tai pastiprėja, tai vėl sušvelnėja.
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/viesumo-vengusi-monika-salciute-apie-sunkia-liga-del-kurios-nenorejo-iseiti-is-namu-1050-1043590