Visi mes turime asimetriškus veidus ir asimetriškas veido puses, akis, pakrypusią nosį, didesnį vienoje pusėje žandikaulį, asimetrišką kaktą. Vieniems tipams asimetrija yra dėsnis. Darvino tipas turi didesnį žandikaulį dešinėje pusėje, voltero tipas nosį pasisukusią dešinę pusę.
Dauguma žmonių viena akis būna mažesnė. Nematau didelių problemų dėl asimetrijos, dėl jos mūsų veidas tampa pilnesnis ir gražesnis.
Bet kartais nagrinėjant žmogaus psichika užkliūna asimetriška mimika. Tokia mimika patingai matosi regimąsias emocijas turintiems tipams.
Dažnai depresiją turintys žmonės šypsodamiesi būna liūdni su kairiąja veido puse, nes emocinė veido pusė būna tobulai valdoma, bet regimoji kuri priklausoma nuo vaizduotės ir dėmesio rodo liūdesį.
http://www.balsas.lt/naujiena/553837/vaikyste-uzrasyta-veideIš tikro, jei yra didelis veido asimetriškumas tai galimos problemos su psichika. Depresyviam bronsonui šypsantis dešinė vaido pusė būna tobula, kairė būna šiek tiek sumišus, tai išduoda stiprią depresiją.
Šios ramzės mimika labai asimetriška uždengus vieną ar kitą veido pusę.
Galima pamatyti ir emocijų požiūrį į žmogų, kairė veido pusė nuotaikinga dešinė rodo nepasitenkinimą.
Jei pamatote asimetrišką mimiką uždenkite viena veido pusę ranka, pamatysite mimikos skirtumus. Tuomet žiūrėkite, kam tos emocijos skirtos ir kurie smegenų pusrutuliai dirba. Nustatytas žmogaus tipas dar geriau parodo žmogaus dėsnius.
Iš tikro reikia užmiršti ir neatgaminti skaudulių ir vaikystės prisiminimų, kuo daugiau mes juos prisimename tuo daugiau jie mus įtakoja. Blogus dalykus reikia užmiršti juos transformuojant į pozityvų elgesį, kuris neleidžia įvykti blogiems dalykams. Būna kartais kvailas mūsų elgesys dėl kurio gailimės mus kankina visą gyvenimą, nors tas elgesys jau senai užmirštas, todėl reikia sau liepti užmiršti tą faktą ir jo neatgaminti, negalvojant ar nutraukiant mintį.
Reikia nenaudoti gyrimosi dėl savo skaudžios praeities. Vaikystėje daug „iškentėjau ir išgyvenau ir jaučiuosi kietas“. Reikia užmišti tokiu save pateisinančius dalykus. Išgyvenimai, kurie teršia ateitį yra nereikalingi.
Jei įsipjovei pirštą ir pirštas sugijo neprisimink skausmo ir siaubo, nes susiformuos baimė, kuo daugiau prisiminsime ir atgaminsime šį išgyvenimą tuo daugiau sukursime ryšių ir baimių kurie jungsis su kitomis pjautinėmis traumomis. Kartais vaikai bijo gydytojų, nes prisiminė kaip skaudžiai dūrė į pirštą, jie skleidžia tokias baimes ir isterijas, kurios išsekina jiems visą nervų sistemą. Suaugusieji tai daro viduje.
Žmogus prisimindamas savo skaudžią patirtį pradeda naudoti humorą, kuris taip pat yra nereikalingas. Todėl keičiasi veido mimika ir patiriama tai kas skaudino ir buvo skaudu.
Nereikia savęs kankinti praeities skausmu ir tai didžiuotis. Kiekvieną blogą patirtį galime paversti pozityvu.
Kai pavyzdį : jei įdūrė į pirštą reikia prisiminti, kad aš neverkiau, bet kiti verkė. Aš esu nejautrus ir stiprus žmogus skausmui.