Kitos temos > Asmenybės tobulinimas

Kaip tobulinti Darvino tipą?

<< < (3/3)

liukpetris:

--- Citata iš: Leotaurus  Sausio 03, 2014, 02:10:51 pm ---
Apie dvasines vertybes pasisakė 437 merginos. Štai ką jos pasakė:

Pasitikėjimas savimi - raktas į sėkmę. Už jį prabalsavo 42%.
Merginos mano, kad ramybė ir dosnumas vienodai svarbūs - abu atsakymai gavo po 18%.


--- Baigti citatą ---

Įdomu, kaip pasitikėjimas savimi susijęs su dvasinėmis vertybėmis :DDD

Domantas:
Taip pilnai ir nesupratau, kaip geriausiai, konkrečiai galėtų būti tobilinamas Darvino tipas.
Kiek skaičiau, tai šis tipas turi sunkų mokymasi procesą, prisitaikymą prie naujos aplinkos.., ar įmanoma kaip nors tai patobulinti? Ar tobulinti tik ir galima besimokinant bei nuolat išeinant iš komforto zonos? Įdomu, kaip garsiausi bei labiausiai pripažinti mokslininkai(pvz kaip Einšteinas) buvo Darvino tipo su sunkiu žinių įsisavinimu?
Taip pat aišku įeina sportas, bet klausimas ar komandinis ar individualus geriau?
Muzika, knygų skaitymas, poezija, piešimas ir kitas menas suderinami dalykai?

Leotaurus:
Intuicijos ir darbo stiprinimas pirmoje vietoje. Toliau valios sunkumai ir pozityvus bendravimas. Knygos yra intelekto stiprinimo priemonė ypatingai jos yra efektyvios iki 18 metų. Svarbu skaityti mokslines knygas, knygomis galima numušti intelektą jeigu tai primityvios. Skaitant religines knygas intelektas nukris.

rikas:
Sveiki,

neseniai sužinojau, kad esu Darvino tipo. Man pasidarė įdomu, kaip galėčiau tobulinti savo asmenybę per mokymosi procesą? Ar galima kažkaip sujungti skirtingus dalykus, pavyzdžiui, grojimą pianinu, su asmenybės tobulinimu? Ar visgi reikėtų pradėti nuo gilinimosi į save? Man ganėtinai sunku susikaupti, bet turiu didelį norą studijuoti psichologiją universitete.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją