Autorius Tema: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija  (Skaityta 9557 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Įrašytas: Spalio 17, 2013, 02:26:56 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sUdQLHeQ22A&feature=player_embedded[/youtube]

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 12:18:04 pm »
Šeip beskaitydamas delfyje taip ir pamaniau kad jis bus darvino tipas, kokia gėda, jei Jūsų teorija išpopulerės, tai tokie tipeliai darys gėdą visam genomotipui, kaip ir negrų tautos. Ir nevadinkit manęs HomoFobu(aš žmonių nebijau), supuvę vakariečiai mane pavadintų homofobu, sveiką protą išsaugoję rytiečiai(Rusai ir kt. tautos) normaliu žmogumi, tad kodėl viskas turi būti pagal vakarus?
Prieš 20 metų lietuviai net košmare nesusapnuotų tai kas dabar dedasi Lietuvoje(ir likusiame pasaulyje).

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 01:37:16 pm »
O man yra nesuprantama kaip galima nemėgti gėjų ::)
Šeip man jie visiškai vienodai, bet apginti juos visada esu pasiruošęs.
Visų pirma tai jie tokie gimė ir tik nereikia pasakų, kad tai yra pasirinkimas, o kad ir tarkim tai yra pasirinkimas, so the fuck what? >:(
Niekada neprilipo man tas gėjų nekentimas, daugmaž pradinukas būdamas sužinojau, kad yra toks dalykas kaip homoseksualumas ir, kad visuomenė tai smerkia, bet man pačiam tai problemų nekėlė ir man nenormalūs atrodė žmonės kurie nekentė gėjų, nors dar net ir nežinojau, kad tai yra įgimta.
Čia tas pats kaip moterų smerkimas už jų seksualinį elgesį, "ji tokia ji anokia" . . . just fuck of, žmonių pasirinkimai kurie nežeidžia niekieno teisės į gyvybę, laisvę ir nuosavybę yra jų pačių reikalas.
Ateizmas irgi buvo stipriai smerkiamas dalykas visuomenėje, bet po truputi tai keičiasi.

Juk tikėėėjimas ir dievobaimingumas yra tokia vertyyybė!!! Tai gal Leksai pradėk užsiiminėti religija ir įtikėk į dievą, tau tiktai į naudą :-\

p.s. aš nei homeseksualus nei biseksualus, man patinka moterys, ir dar ir kaip patinka 8)
HomoSexy  :D
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 02:08:47 pm »
Reikia laikytis gamtos pozicijos. Šizofrenija sergantį žmogų reikia toleruoti bet negalima toleruoti elgesio kuris sukuria šizofrenija kitiems žmonėms.
Ši propaganda kaip ir mokslo griovimo reformos yra globali ir gerai organizuota. Platonai gėjai jei nėra homoseksualūs yra psichiškai sveiki, bet kiti tipai tai sutrikusios vaizduotės. Tipų teorija nepatiks globalioms homoseksualizmą ginančioms organizacijoms.

Homoseksualai imsis provokacijų susijusių su Rusijos sportu, o tai yra populizmas.


Tokia Rusija kurioje siautėja homoseksualizmo ideologijos draudimai ir kova su homofobais būtų ideali vakarams.

Tam tikrų žmonių svajonė turėti vadovus kurie galėti būti šantažuojami dėl homoseksualumo. Mes žinome kaip yra šantažuojami tradicinės orientacijos žmonės dėl sekso su meilužėmis.



http://www.pinknews.co.uk/2013/06/30/russia-putin-signs-anti-gay-propaganda-bill-into-law/
Putinas kaip senas KGB atstovas žino kas ir kas naudoja homoseksualizmą kaip psiaudo laisvės išraišką, atrodo šalys kurios šnipinėja visus, turi kankinimo lagerius užsienyje, naudoja nepilotuojamą žmonių naikinimo  įrangą gina homoseksualus, abortus ir kovoja prieš mirties bausmę.
Panašiai kaip "augalų" teisių gynėjai gintų abortus. Tai paslėpta demokratija.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 18, 2013, 02:19:13 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 02:18:50 pm »
Pačių homoseksualų visais laikasi buvo, yra ir būs, tai tiesiog tokią jų realybė ir tiek. Jausti jiems neapykantos, diskriminuoti  ir t.t  nereikia, tačiau visas tas reikalas kuris susijęs su globalių homoseksualumo piršimų tikrai yra "kreivas reikalas", jei išplis tipų teorija ir paaiškės tikrosios priežastys dėl ko kyla homoseksualumas tai manau tai bus stiprus argumentas prieš masines propogandas ir t.t

O, šis vaikinukas darvinas, kur viešai prisipažysta dėl orientacijos tai teigia, kad toksai yra nuo pat mažens tai arba jis labai ansktyvame amžiuje perėjo į atitinkąmą psichologinę būseną arba tiesiog toks gime  :-\
Vėlgi kaip, kad leksas teigia, kad jis "neša gėdą" yra kvailą, nes tai tiesiog to vaikinuko realybė ir tiek  :-\

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 02:33:34 pm »
Homoseksualus reikia gerbti, bet negalima gerbti jokių seksualinių reklamų sklindančiu net iš homofobų lūpų.
Didžiausi homoseksualizmo ideologai yra homofobai, jų tikslas yra destruktyvus, priešo matymas kaip gėjaus, pedofilo t.t. Gėjų politikų šantažas ir patraukimas savo pusėn per šantažo mechanizmus.
Ar nenorėtumėte, kad jūsų priešas būtų gėjus iš kurio būtų malonu pasijuokti?  Ar norėtumėte, kad priešo šalys kentėtų nuo alkoholizmo narkomanijos? Šalys būtų ekonomiškai silpnos ir turėtų silpnus kvailus vadovus.  Aišku dauguma politikų to norėtų.
Ateina laikas kai priešais tampa tie kurie mato netinkamą valdymą, korupciją, besaikį skolinimasį iš privačių bankų, žmonių sekimą, slaptus lagerius t.t. Tokiems priešams reikia sukurti  laisvės  idėjas. Kaip demokratinė šalis kuri gynė žmogaus laisves bet jų neteko nori sukurti laisvės iliuzijas? Kaip reikia kurti laisvę kuri būtų kaip tikra laisvė suvaržytoje šalyje kurioje priimti viską ribojantys antiteroristiniai įstatymai?
Tam tinka vaikų apsaugos įstatymai ir įstatymai leidžiantys homoseksualų asmenų  paradus.
Tai gerai organizuotas laikinas triukas iš kurio norima gauti naudos.


http://www.thejournal.ie/putin-signs-anti-gay-propaganda-law-russia-972588-Jun2013/
Sumuštas bronsonas, kokia šalis nedemokratiška ji nepriima tarptautinių vertybių.

Tokią pat metodiką naudoja Rusija norėdama pažeminti JAV. Žmonių kiršinimas yra vienas efektyviausių valdymo metodų homoseksualizmas tam labai tinka. Nuteik kitų šalių ir savo žmones prieš valstybę jos teisines institucijas, įvairiai veik juos, turėsi naudos kuri ateityje leis pasiekti rezultatus.


Taip pat yra gerai turėti seksualiniu pagrindu vienijančią jėgą kuri ateityje gali nulemti politinius balsus prieš tam tikrus nepageidaujamus ir nepaklusnius politikus.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 18, 2013, 02:52:41 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 18, 2013, 09:56:20 pm »
Pasižiūrėjęs į viršuje pateiktas nuotraukas dar labiau įsitikinau kad jie yra psichiškai nesveiki. Šios puikios teorijos autorius gerai pastebėjo kad psichinių sutrikimų(šizofrenijos) kėlimas kitiems asmenims turi būti netuoleruotinas. Vadinasi, netoleruotinais tampa gėjų paradai ir akcijos. Taip, šiai teorijai gali būti labai sunku prasiskinti kelią, nes mokslo sluoksniuose pilna mokslo daktarų- degradų, mokslo populiarinimo žurnalų, kurie toliau savo interesų nežiūri. Žinoma, kaip tikras mokslininkas pasakytų kad aš galbūt klystu tai teigdamas, bet galiu lyg ir patvirti kad ši teorija lyg pasitvirtina(gyvus veidus nustatinėju žymiai geriau nei iš nuotraukos): mano mama yra linkolno tipo, tėvas- darvinas, tėvo motina- tiksliai tipo negaliu pasakyti, bronsone arba darvine, tėvo tėvas- grynas platonas, mamos motina- nežinau tipo, mamos tėvas ko gero linkolnas arba volteras(nosis ryškiai pakrypusi, tik neatsimenu į kurią pusę). Mano brolis ir sesė taip pat darvino tipo.
O man yra nesuprantama kaip galima nemėgti gėjų ::)
O aš nesuprantu kaip juos galima mėgti? Aš, pvz, psichinių ligonių nemėgstu(kaip suprantu, platonas išskirtinis). Jei homoseksualų paradus ir lobizmą sudarytų tiktais homoseksualūs platonai, tai jie būtų gerokai nuosaikesni ir ne tokie agresyvūs, ir žinoma, ne tokie šlykštūs.
Šeip man jie visiškai vienodai, bet apginti juos visada esu pasiruošęs.
Šaunu jei nori ginti silpnesnius, bet vistiek, tam tikra riba egzituoja juk, negi pradėsi ginti kokį, tarkim, girtą svetimą provokatorių bare, manau kad ne. Gėjus gina policija, to ir užtenka, manau.
Visų pirma tai jie tokie gimė ir tik nereikia pasakų, kad tai yra pasirinkimas, o kad ir tarkim tai yra pasirinkimas, so the fuck what? >:(
Genetinio nuokrypio tikimybė galima, bet būtent tokio geno mutacija, kuris lemia žmogaus orentaciją, yra labai reta, vienas iš milijonų kartų, vadinasi, nebūtų iš ko susidaryti tikrų gėjų paradams. Visi kiti gėjai tik apsimetinėja, arba yra patyrę kokią nors psichologinę traumą.(platonams, kaip minėjo leotaurus, nebūtinai galioja)
Niekada neprilipo man tas gėjų nekentimas, daugmaž pradinukas būdamas sužinojau, kad yra toks dalykas kaip homoseksualumas ir, kad visuomenė tai smerkia, bet man pačiam tai problemų nekėlė ir man nenormalūs atrodė žmonės kurie nekentė gėjų, nors dar net ir nežinojau, kad tai yra įgimta.
Žmonės ne tokie kvaili kaip tau atrodo, matyt yra kažkokių rimtų priežasčių jų nekesti, kurių čia nevardinsiu.
Čia tas pats kaip moterų smerkimas už jų seksualinį elgesį, "ji tokia ji anokia" . . . just fuck of, žmonių pasirinkimai kurie nežeidžia niekieno teisės į gyvybę, laisvę ir nuosavybę yra jų pačių reikalas.
Reikėtų moterį sugėdinti už palaidą elgesį vien iš pagarbos moterų giminei, juk ji gali būti kažkieno motina, ir aplamai, tiek moterys tiek vyrai girtokliaudami, "narkašindamiesi", švaistydami pinigus nebutiniems dalykams, valkataudami patys sau kenkia. Tik dėl ko dažniau pabrėžiamos palaidos moterys nei vyrai? Nes moteris, skirtingai nei vyras, gali būti atsakinga ne tik už savo gyvybę ir gerovę, bet ir už galimo vaisiaus gyvybę.
Ateizmas irgi buvo stipriai smerkiamas dalykas visuomenėje, bet po truputi tai keičiasi.
Stiprus argumentas, neturiu ką pasakyti, bet, nelaimei, argumentus jau pasakė leo:
Citata
Žmonių kiršinimas yra vienas efektyviausių valdymo metodų homoseksualizmas tam labai tinka. Nuteik kitų šalių ir savo žmones prieš valstybę jos teisines institucijas, įvairiai veik juos, turėsi naudos kuri ateityje leis pasiekti rezultatus. Taip pat yra gerai turėti seksualiniu pagrindu vienijančią jėgą kuri ateityje gali nulemti politinius balsus prieš tam tikrus nepageidaujamus ir nepaklusnius politikus.

Citata
Putinas kaip senas KGB atstovas žino kas ir kas naudoja homoseksualizmą kaip psiaudo laisvės išraišką...
///
Juk tikėėėjimas ir dievobaimingumas yra tokia vertyyybė!!! Tai gal Leksai pradėk užsiiminėti religija ir įtikėk į dievą, tau tiktai į naudą :-\
Neprikolink čia.
p.s. aš nei homeseksualus nei biseksualus, man patinka moterys, ir dar ir kaip patinka 8)
Tavo asmeninis pasirinkimas, bet kodėl tokie kaip mes nerengiame viešų paradų ir nereikalaujame išskirtinių arbą lygesnių nei lygių teisių? Būtent tai ir skatina heteroseksualų pašaipas jeims.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 18, 2013, 10:21:27 pm sukūrė Leksas »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalio 20, 2013, 01:22:08 pm »
Čia tas pats kaip moterų smerkimas už jų seksualinį elgesį, "ji tokia ji anokia" . . . just fuck of, žmonių pasirinkimai kurie nežeidžia niekieno teisės į gyvybę, laisvę ir nuosavybę yra jų pačių reikalas.
Reikėtų moterį sugėdinti už palaidą elgesį vien iš pagarbos moterų giminei, juk ji gali būti kažkieno motina, ir aplamai, tiek moterys tiek vyrai girtokliaudami, "narkašindamiesi", švaistydami pinigus nebutiniems dalykams, valkataudami patys sau kenkia. Tik dėl ko dažniau pabrėžiamos palaidos moterys nei vyrai? Nes moteris, skirtingai nei vyras, gali būti atsakinga ne tik už savo gyvybę ir gerovę, bet ir už galimo vaisiaus gyvybę.
Nežinau iš kokio amžiaus tu nužengęs, bet yra toks dalykas kaip kontracepcija...
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 20, 2013, 07:31:15 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalio 20, 2013, 01:47:53 pm »
Leksui nuo "idealistinių tiesų" - intuicija šaibom išsilakstys  :'(  :D

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalio 20, 2013, 04:28:38 pm »
O gal tas procesas jau ir vyksta  :-\

"Idealistinės tiesos" - geras terminas ;)
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 20, 2013, 04:32:25 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalio 20, 2013, 06:17:01 pm »
O gal tas procesas jau ir vyksta  :-\
http://forumas.tiputeorija.lt/index.php?topic=3764.msg6235#msg6235 - Blyksnio temoje "klausimas", Leksas apie tai užsimena....

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 03:19:23 pm »
Globaliniai pezalai, aplamai, intuicijos neveikia į neigiamą pusę.
šaibos laksto, šaibos ir surenkamos. Įdedamos atgal iš kur iškrito. Jei intuicija pas mane neiveiktų, tai tokių komentarų nerašyčiau, visi mano komentarai apie žmogaus nuokrypius, išsigimimus yra paremti daugiau intuicija, ne info. šaltiniais, nesu psichiatras, nepriklausomų mokslininkų darbų šia tema nėra arba jie yra cenzūruojami(taip pat intuicinė išvada), tad nėra kuo remtis, remiuosi intuicija. Jūsų komentarai yra visiškai nesąmoningi.
Nežinau iš kokio amžiaus tu nužengęs, bet yra toks dalykas kaip kontracepcija...
Tai kam kišti ten kur nereikia? Tai apie kokią kontra tu šneki bičiuk? 8)
O gal tas procesas jau ir vyksta  :-\
http://forumas.tiputeorija.lt/index.php?topic=3764.msg6235#msg6235 - Blyksnio temoje "klausimas", Leksas apie tai užsimena....
Jei labai su šyza būtų blogai, leksas forume neužsimintų. Augau blogomis sąlygomis, ko pasekoje išsivystė depresija. Nepaisant to, aš vistiek išaugau žmogus ir dabar tebesu sąmoningas žmogus, kuris intuicijos pagalba iškart demaskuoja propagandą ir supranta kokiais tikslais ji skleidžiama.
Ir dar: idealistinėmis pažiūromis laikoma tikėjimas neįtikėtinais faktais ir viskas. Save patį, savo charakterį, prigimtį turite tyrinėti patys, nesvarbu ar tu esi intuicinis tipas, ar koks nors moralinis. Joks mokslas, jokia religija(kai kurie tipai gali interpretuoti religiją ir taikyti ją asmenybės tobulėjimui, kiti ne) nepasakys kas Tu esi per asmenybė, kas yra dora, kas nedora (voltero pranašumas- moralė, bet nereiškia kad kiti tipai jos nesuvokia, aš galiu tai laisvai paneigti)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 23, 2013, 03:48:58 pm »
Gal nereikia šiame forume beprasmių ginčų.  Nepakeisime mes gamtos dėsnių todėl elkimės kaip pridera.
Darvino tipas ne išimtis, turime mąstyti istoriškai protingai.

Neprisijungęs darvinas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 34
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 23, 2017, 10:57:03 pm »
Pačių homoseksualų visais laikasi buvo, yra ir būs, tai tiesiog tokią jų realybė ir tiek. Jausti jiems neapykantos, diskriminuoti  ir t.t  nereikia, tačiau visas tas reikalas kuris susijęs su globalių homoseksualumo piršimų tikrai yra "kreivas reikalas", jei išplis tipų teorija ir paaiškės tikrosios priežastys dėl ko kyla homoseksualumas tai manau tai bus stiprus argumentas prieš masines propogandas ir t.t

O, šis vaikinukas darvinas, kur viešai prisipažysta dėl orientacijos tai teigia, kad toksai yra nuo pat mažens tai arba jis labai ansktyvame amžiuje perėjo į atitinkąmą psichologinę būseną arba tiesiog toks gime  :-\
Vėlgi kaip, kad leksas teigia, kad jis "neša gėdą" yra kvailą, nes tai tiesiog to vaikinuko realybė ir tiek  :-\

 Kaip galima pasirinkti nejausti Fizinio potraukio priesingai lyciai?  :)


« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 23, 2017, 10:59:39 pm sukūrė darvinas »

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Lietuvoje gejai darvinai megsta atskleisti savo orientacija
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodžio 29, 2017, 02:28:28 pm »
Čia daug labai niaunsų apžaidžia. Žmogus gali būti tiek įgimtas homoseksualas, tiek pasirinkti homoseksualuma dėl depresijos ir šizofrenijos įtakos. Psichologinės, išvaizdos problemos, įvairios psichoseksualinės traumos, didelis estrogeno ar testosterono kiekis organizme atitinkamai vyrams ir moterims gali turėti įtakos dėl seksualinės kokybės. Asmuo kuris nesukūrę seksualinio patrauklumo priešingai lyčiai, gali pradėti domėtis savo lytimi. Izoliuotose vienuoliškuose praktikuose dažnai pasitaiko homoseksualių praktiku ir pnš.