Autorius Tema: Depresija  (Skaityta 26050 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Depresija
« Įrašytas: Vasario 27, 2014, 01:26:31 pm »
Šiuo metu rašau straipsnį apie depresiją, labai norėčiau, kad prisidėtumėte mintimis ar pastebėtumėte nelogiškumus ir klaidas. Šis straipsnis turi būti topinis. O tie kurie prisidės paminėsiu tiputeorija.lt puslapyje straipsnio apačioje.

Depresija kas tai? Mes matome tik ligos simptomus, bet nematome tikrų ligos priežasčių ir jos kilmės.
Klasikinės depresijos simptomai :
1)   Bloga prislėgta nuotaika, kuri kartojasi diena iš dienos.
2)   Gyvenimo veikla, kuri džiugino nebeteikia malonumo.
3)   Spartūs kūno pokyčiai, besaikis valgymas arba maisto atsisakymas, staigūs svorio pokyčiai.
4)   Sunku užmigti, kamuoja pastovi nemiga, jaučiamas pastovus mieguistumas .
5)   Emocinis nuovargis, emocinis dirglumas, emocinis nepastovumas.
6)   Kaltės jausmas su savivertės praradimu.
7)   Dėmesio nebūvimas kuris pasireiškia nesugebėjimu susikaupti.
8 )   Blogos mintys, kurios veda prie savižudybės ir savęs žalojimo.
9)   Visiškas jėgų nebuvimas veikloje, nerimo epizodai susiję su užslopinta nuotaika.
10)   Pesimistinis ateities vaizdavimas.
11)   Bendravimo pasikeitimai, nenoras bendrauti.
12)   Neaiškūs nemalonūs pokyčiai kūne.
13)   Poreikis narkotinėms medžiagos, vaistams, kurie veikia raminančiai, slopinamai ir skatinamai.
Bipolinės depresijos simptomai:
1)   Savęs ir savo jėgų pervertinimas.
2)   Poilsio ir miego poreikio sumažėjimas.
3)   Plepėjimas beperstojo.
4)   Greitai besikeičiančios padrikos mintys.
5)   Dėmesio koncentracijos nebūvimas.
6)   Nepamatuoti tikslai pervertinant savo galimybes.
7)   Rizika neįvertinant pasekmių.
8 )   Manijos periodui praėjus atsiranda klasikinės depresijos simptomai.
Atsiranda taip vadinamas psichinės pusiausvyros nestabilumas, kuris laikui bėgant bando save „kompensuoti“. Nestabilumas turi savo dėsnius, kuriuos galima nuspėti ir kurie palaipsniui ateina esant tam tikroms išorinėms aplinkybėms.
Klasikinei medicinai to ir užtenka norint pasiūlyti depresijos simptomus naikinančius ar užslopinamus vaistus. Skiriami antidepresantai kurie stimuliuoja serotino, dopamino,  noradrenalino veiklą (vadinamieji narkotikai be šalutinių požymių, kurie 100 kartų yra sveikesni už alkoholį ). Naudojama elektros traukulių ir šviesos terapija. Pacientas gydomas psichoterapija.  Vaistais suvaldžius stiprią depresiją žmogus iš gydymo įstaigos grįžta į visuomenę ir jo bėdos vėl pasikartoja ir tai pavirsta užburtu ratu, kuris dažnai stiprėja. Todėl, kad nėra pašalinamos depresiją keliančios priežastys.


Kaip depresiją mato Tipų teorija?

Ne visų tipų ir būsenų žmonės serga depresija. Vienus tipus ši liga kamuoja labai stipriai kitų ji nepaliečia?
Kodėl? Kodėl gamta nevienodai sukūrė žmogų?
Depresija yra viena iš seniausių žmonijos ligų kuri neaplenkė mūsų protėvių, kurie gyveno prieš dabartinį žmogų. Tokie žmonių priešistoriniai tipai kaip homo erektus, homo heidelbergensis,  homo helmei kurie gyveno prieš ir prie  tarpinio žmogaus nortono tipo (homo neanderthal) turėjo įgimtą depresiją.
Tuometinio prieš istorinio protėvio ką tik susiformavusi psichika negalėjo būti stabili dėl socialinio, techninio ir gyvybės saugumo nestabilumo. Tuo metu nebuvo nei saugi, nei kultūringa, nei suvokianti visuomenė. Agresyvus depresyvus elgesys buvo reikalingas norint išgyventi bendruomenėje. Nei žinios nei asmenybė negalėjo būti visavertė. Stabiliai psichikai pasiekti reikėjo labai aukštos kultūros, kuri buvo galima prie bronsono tipo daugumos. 
Žmogus kaip vienintelė gyvūnų rūšis turi psichiką, pas vienus žmones ji nestabili pas kitus ji kintanti, dar pas kitus ji nekintanti. Psichika formuojasi visuomenėje. 
Kas sudaro psichika ir kas ji yra?
Žmogus vienintelis turi vaizduotę, kuri yra įvairių kokybių, kurios formuojasi ir yra įgimtos. Vaizduotė turi humorą ir ironiją arba mechanizmą adoruojanti duomenis, kurie nelogiški prieštarauja vieni kitiems ir yra nesuderinami. Taip pat psichika yra nuotaikos ir intelekto stabilizatorius. Priešistorinė vaizduotė turėjo naują bendravimo savybę tai bendravimo patyčias, kurios užima ketvirtadalį grynosios vaizduotės. Neandertalietis matydamas žmogų jį susilpnindavo ar vizualiai modifikuodavo teigiamai ir neigiamai sumenkindavo. Patyčios yra puiki ekstraverto bendravimo savybė leidžianti linksmiau suvokti draugą ir sumenkinti priešą. 
Konkrečiai patyčių sutrikimas vaizduotėje yra Depresija. Kuo didesnės patyčios tuo labiau pasikreipia humoras ar ironija. Pats humoro ar ironijos dominavimas sustiprina patyčias.
Depresija turintis žmogus turi didesnį už vidutinį humorą ir stiprias patyčias. 
Jei dominuoja vaizduotėje juokas tai žmogus turi klasikinę depresiją, tipų teorijoje  ji vadinama pasyviąja depresiją.
Jei vaizduotėje dominuoja ironija tai žmogus turi bipolinę depresiją (maniakinę depresiją), tipų teorijoje  ji vadinama aktyviąja depresiją.
Didėjant patyčioms ir humoro ar ironijos dominavimui didėja depresija.
Depresija yra skirstoma į lengvą, vidutinę ir stiprią.
Lengvos formos depresija yra skaitoma visai ne liga, bet žmogaus elgesiu. Pats žmogus turintis tokią formą save skaito sveiku.
Vidutinė depresija yra skaitoma liga. Pats žmogus mato savo problemą. Nors priepuoliai būna ne dažni, bet akivaizdūs.
Stipri depresija yra labai sunki liga kartais prilygstanti stipriai šizofrenijai. Toks žmogus sunkiai kontroliuoja arba išvis nekontroliuoja savo elgesio. Tuomet liga pradeda valdyti žmogų. Patyčių ir humoro lygis būna aukščiausias.  Priepuoliai tampa gyvenimo būdu, juos reikia išmokti maskuoti.
Ramzio tipo žmonės platonų visuomenėse turi sunkią depresiją.  Kaip pavyzdys sunkio depresijos yra  aktorius Rowan‘as  Atkinson‘as liaudyje vadinamas ponu Bynu.

Šis aktorius sugeba išnaudoti savo patyčias ir didelį humorą, kaip sportininkas sugeba panaudoti savo ištreniruotų raumenų jėgą.

http://psychcentral.com/images/bipolar_severity.gif
sunki mania
vidutinė mania
hipomanija
normali psichika
lengva depresija
vidutinė depresija
sunki depresija
http://psychcentral.com/disorders/bipolar/
Kuriant tipų teorija buvo nustatyta žmogaus humoro ir psichikos ryšys. Stabili psichika turi arba mažą, arba vidutinį humoro lygį. Nestabilioje psichikoje, kuri yra sudaryta iš didesnio už vidutinį humorą pradeda dominuoti viena iš humoro savybių t.y. juokas ir ironija. Didesnė už vidutinę psichiką yra nestabili ir neproporcinga humoro pusiausvyra. 
Žmogus vienintelis iš visų gyvūnų šioje žemėje turi psichinius sutrikimais. Kiti gyvūnai turi tik tam tikras neurozes formas, kurios yra susijusios tik su nuotaikos ir dėmesio sutrikimais.  Nuotaikos sutrikimai nėra psichiniai sutrikimai nors jie sutrikdo elgesį ir sukuria tam tikras intelekto neurozes tokias kaip neadekvati reakcija, padidinta baimė, agresija ar kokios intelekto savybės slopinimas. 
Todėl nereikia maišyti dėmesio sutrikimų su depresija, kuri yra sutrikusios pusiausvyros sutrikimas.
Sutrinkant dėmesiui sutrinka nuotaika ir padidėja jautrumas, susirgus depresija padidėja patyčios ir sutrinka vaizduotė pusiausvira. Sunkėjant depresijai pusiausvyra tarp vaizduotės juoko ir vaizduotės ironijos didėja. Depresija paveikia nuotaiką ir žmogaus fiziologiją. Stiprėjant  depresijai  sutrinka miegas, nuotaika, apetitas t.t. Bet daugiausiai pasikeičia pati asmenybė ir jos bendravimas.

Dabar pažiūrėkime kaip šį visame pasaulyje išplitusį sutrikimą supranta tipų teorija. Jeigu dabartinė psichologija depresiją supranta kaip nuotaikos sutrikimą tai tipų teorija ją supranta kaip vaizduotės sutrikimą. Depresija ir šizofrenija yra vaizduotės sutrikimai pritaikantys prie blogų sąlygų.
Pažvelkime kaip depresijos sunkumo paveikslėlis atrodytų pagal tipų teoriją.

sunki mania – hyper ironija ir labai didelis juokas su hyper patyčiomis
vidutinė mania – labai didelė ironija ir didelis juokas su labai sunkiomis patyčiomis
hipomanija – didelė ironija ir šiek tiek didesnis juokas už vidutinį su didelėmis patyčiomis
normali psichika – mažas juokas lygus mažai ironijai arba vidutinis juokas lygus vidutiniai ironijai.
lengva depresija – didelis juokas ir šiek tiek didesnė ironija už vidutinę su didelėmis patyčiomis
vidutinė depresija – labai didelis juokas ir didelė ironija su labai sunkiomis patyčiomis
sunki depresija - hyper juokas ir labai didelė ironija su hyper patyčiomis

Kaip matome, kad didėjant humoro savybėms ir pakintant jų pusiausvyrai didėja depresija ir patyčios. Todėl žmogus įgauna geresnį prisitaikymą prie blogų psichologinių sąlygų. Didelis humoras kompensuoja prieštaravimus, didelės patyčios padaro žmogų labiau bendraujantį ir geriau apsiginantį.
Bipolinė depresija arba ironijos dominavimo prieš juoką sukuria aktyvią psichiką, o juoko dominavimas sukuria pasyvią psichiką kitaip vadinamą tradicine depresija.
Pasyvios psichikos žmonės priklausomai nuo depresijos laipsnio daug juokiasi, aktyvios psichikos žmonės ironizuoja. Pasyvios psichikos žmonės daro labai dideles nuolaidas ir ignoruoja situaciją, aktyvios psichikos aštrina situaciją.
Pasyvi ir aktyvi psichika yra pagrindas biseksualumo ir homoseksualumo seksualiniai orientacijai. Bet dauguma depresija turinčių žmonių turi tradicinę orientaciją nulemtą biologinės lyties.
Patyčios pasąmonėje kuria kito žmogaus teigiamą ir neigiamą sumenkinimą priklausomai nuo tarp asmeninių santykių su tuo žmogumi. Sumenkinimas vyksta iškraipant žmogaus veidą sukuriant žmogaus vizualinį personažą panašų į šaržo. Vaizduotės patyčios reikalingos pasitikėjimui ir žmogaus stiprumui prieš kitą žmogų sukūrimui.
Didele depresija veikia žmogaus tarp asmeninius santykius žmogus tampa priešiškesnis aplinkiniams žmonėms.  Esant labai didelei depresijai nebematomi blogi tipų santykiai.  Žmogus nebevengia priešiškos aplinkos, nebijo konfliktų, nevengia bendravimo su blogais tipų ir tarpasmeniniais santykiais.  Depresiją turintis žmogus nebijo nesisusipratimų ir pats juos kuria, tai priklauso nuo depresijos aštrumo.
Atsiranda bipolinis valdingumas, ypatingai šio valdingumo forma išryškėja bronsono tipo moteris. Žemesnio intelekto bronsono tipo moteris tampa vadovė, kuri mato kitų žmonių trūkumus, juos ne tik pastebi, bet ir eskaluoja, išnyksta savo pačios trūkumų ir intelekto galimybių vertinimas. Bipolinis pasitikėjimas bronsono tipo moteriai atveria valdžios ir dominavimo galimybes.
Maža bronsono tipo mergaite užgaulioja kitus vaikus, tyčiojasi iš jų, mato jų trūkumus. Todėl grupėje tokia mergaitė turi privalumų, kurių neturi kiti vaikai. Panaudojus regimąsias emocijas ir depresija su patyčiomis galima įbauginti žmones juos paveikti. Savo trūkumų nematymas kuria pasitikėjimo savo jėgomis.
 Bipolinė vieno tipo lyderystė tarp moterų padaro bronsono tipą dominuojančių tarp moterų.  Depresija tampa ginklu ir privalumu tarp valdžios ir lyderystės dominavimo.

Tipai ir depresija.

Polinkis į depresiją yra paveldimas. Todėl tipai, kurie turi paveldėtą polinkį šizofrenija depresija neserga.
Žmogaus psichika yra labai stabili, todėl norint pereiti į depresiją reikia turėti tam tikras sąlygas.
Iš Septynių genotipų į depresiją polinkį turi tik penki genotipai:
Nortono genotipas
Bronsono genotipas
Ramzio genotipas
Platono genotipas
Darvino genotipo moteriškoji pusė.
Nortono ir ramzio tipui silpna depresija yra įgimta.
Platono ir bronsono tipams depresija pasireiškia prie blogų asmenybės formavimosi sąlygų. Bronsono ir Platono tipams depresija išnyksta, jeigu išnyksta veiksniai sukeliantys depresiją, šių tipų žmonės iš lengvos depresijos pereina į optimizmą.
Platono tipo visuomenėje ramzio tipas turi labai sunkią depresiją, išimtiniais atvejais galima vidutinė depresija.  Ramzio visuomenėje galioje tie patys dėsniai. Blogi tipų santykiai galioja, jeigu yra du nesuderinami tipai. Tai matosi humoro šou sferoje. Lietuvoje ramzio tipo įžymybės yra vieni humoristai.
Kodėl tipas, kuris turi blogiausius tipų santykius turi didžiausią juoką arba ironiją?
Kodėl didėjant depresijai didėja tokia vertinama visuomenėje savybė juokas?
Šie klausimai atsako į depresijos ir juoko su ironiją klausimą, taip pat parodo, kad depresija stiprėja blogomis intelekto ir bendravimo sąlygomis.  Blogėjant santykiams ir blogėjant susišnekėjimui tarp žmonių didėja depresija.
Žmogus, kuris turi stiprią depresiją esant laikinoms sąlygoms nuo kurių didėja humoras gali patirti psichozes. Psichozes gali įvykti konflikto metu, taip pat, jeigu ekstravertas, labai mažai bendrauja su žmonėmis. Depresijos psichozes gali sukelti vaizduotę veikiantys haliucinogenai, apsinuodijimas vaistais ir maistu, jeigu cheminės medžiagos ilgai veikia centrinę nervų sistemą.

Kitos depresijos formos
Pogimdyvinė depresija yra laikina psichozės būsena, kurią patiria moteris atsiradus įvairiems sunkumams, atsirandantiems po gimdymo. Pogimdyvinė depresija neatsiranda per trumpą laiką tik išryškėja jau sergant vidutine ir sunkia depresija.  Gimdanti moteris patiria labai didelius sąrėmių skausmus, patiria ilgalaikę nemigą, susikuriantys fiziologiniai ir psichologiniai sunkumai apsunkina vaizduotės darbą tai didina humorą ir patyčias.  Sveikos psichikos moteriai tokie sunkumai nėra didelis išbandymas, psichika greitai su jais tvarkosi, pablogėja nuotaika, atsiranda šiek tiek didesnis humoras, išryškėja silpna nemiga, kuri netrikdo psichikos. Pas sveiką moterį yra labai didelis psichinis vaizduotės rezervas.  Turinti vidutinę ir sunkią depresija turinti moteris didėjant sunkumams naudoja humorą ir neigiamą nuotaiką, todėl viršijus psichikos ir dėmesio  kompensacinę ribą vaizduotė perdega ir prasideda psichozės procesas. Tokia moteris pradeda blogai elgtis su savo kūnu išnyksta motinystės instinktas, pririšimas prie vaiko, sutrinka ateities planavimas.
Tam, kad tai neįvyktų reikia žinoti moters psichikos būklę, busimoji gimdyvė turi  fiziškai, ir psichologiškai ruoštis gimdymui. Moters vyras ir moterį supanti aplinka turi padėti  moteriai ir palaikyti ją po gimdymo ir gimdymo metu.  Geriausias palaikymas moteriai iš vyro yra meilė jai.

Dar viena depresijos forma yra valgymo sutrikimai. Dažniausiai valgymo sutrikimai anoreksija ir bulimija atsiranda dėl depresijos, bet būna atvejų, kai griežtos dietos, svorio metimo fanatizmas, ilgi ir dažni gydomieji badavimai gali iššaukti depresiją.  Noras atrodyti liekniau gali iškreipti vizualinę sistemą ir pažeisti vaizduotę. Todėl anoreksija sergančiam žmogui savo kūno vertinimas sutrinka. Plona mergina mato save kaip nutukusią.

Išvaizdos depresija, kuri dažnai nutinka žmonėms, kurie siekia būti panašūs į animacinius veikėjus ir vaikystėje naudotus žaislus. Gamintojai siekdami didesnių pardavimų sukuria lėles, kurios turi asimetrinius veidus ir idealizuotus neegzistuojančių formų kūnus. Dirbtinai sukurti žaislai veikia vaiko sąmonę, kuri bando siekti tobulybės arba kitaip supanašėti su žaislų personažais.  Mergaitės nori barbės veido ir barbės liemens. Netinkamų formų žaislai neigiamai veikia žmogaus psichiką ir tai gali būti viena iš depresijos priežasčių.  Žmonės, kurie pasidaro operacijas, kurios sutapatina juos su animaciniais herojais dažniau patiria iš kitų žmonių patyčias ir neigiamas emocijas.

Religinio pobūdžio depresija. Ši depresija yra pavojinga tiems tipams, kurie turi intuicijos elementą, kuris valdo intuicija. Kitaip tariant žmogus, kurio intuicija (cheminė atmintis) yra asmenybės pagrindas negali slopinti intuicijos ir užsiimti idealizmu, subjektyviu idealizmu religija, NSO, sąmokslo teorijomis, kurios turi mistinį neįrodytą pagrindą.  Tikintis bronsono tipo žmogus turi depresiją, kuri gali pasireikšti visokiomis formomis religinio fanatizmo ir religiniais absurdais. Toks žmogus dėl religijos gali žaloti savo kūną, fanatiškai maitintis, konfliktuoti su kitais žmonėmis. O psichozės būsenoje matyti haliucinacijas, kurios yra susijusios su jo praktikuojamos religijos idealais.

Kolektyvinio smurto  depresija arba mobingas. Dažnai žmonės, kurie turi aktyvią depresija siekdami naudos ir kovodami su savo priešais panaudoja psichologinį smurtą prieš žmones, kuriems pavydi ar tuos kuriems jiems nepatinka ar vedami piktų patyčių kėslais. Aktyvioji depresija  gali būti naudojama  žmonėms su kuriais yra vidutiniai arba neigiami santykiai.  Mobingą gali praktikuoti ir kitų psichinių psichikos sutrikimų ir asmenybės sutrikimų žmonės, bet bipolinis sutrikimas tiesiog idealiai veikia mobingo atveju, nes žmogus turintis depresiją net tarp idealių sąlygų gali sukurti neigiamus reiškinius ir psichologinius sunkumus. Patyčios humoras tiesiog yra idealus ginklas prieš kolektyvinio psichologinio smurto auką. Bronsonų kolektyvuose, kuriuos surenka voltero tipas dažnesni mobingo avėjai.  Norint nestiprinti depresijos reikia neužsiimti psichologiniu smurtu darbe, kuris žaloją pačio žmogaus psichika kuris užsiima šiuo reiškiniu ir to žmogaus, kuris yra auka. 

Alkoholinė depresija. Elilo alhogolis yra vienas iš stipriausių depresantų, nes jis naikina smegenų neuronus blogina sveikatą ir keičia žmogaus išvaizdą. Dažnai piktnaudžiaujant alkoholiu smunka žmogaus gebėjimai ir intelektas, smunka socialiniai įgūdžiai. Alkoholikai praranda veiklą ir artimus žmones sukuria labai pavojingas sąlygas artimiesiems ir sau. Psichika bando visa tai stabilizuoti bloga nuotaika ir dideliu humoru. Todėl alkoholikai patiria didelius sunkumus dėl alkoholio vartojimo pasekmių  dažnai pakelia ranką prieš save dėl nepakeliamos depresijos.  Netgi labai mylimi žmonės visuomenėje alkoholinės depresijos palieka mus, vienas iš jų buvo garsus aktorius bronsono tipo Vytautas Šapranauskas.





« Paskutinį kartą keitė: Vasario 27, 2014, 01:49:36 pm sukūrė Leotaurus »


Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 28, 2014, 03:36:54 pm »
Dėkoju!
Manau rasiu idėjų.
Dar užmiršau apie žmogaus seksualumą ir depresija. Būna visokių ribų žmonių nuo labai neseksualių, vidutinių ir ekstremalų. Tai priklauso nuo tipo.
Dar mažai parašiau apie ramzio ir platono neigiamus tipų santykius ir depresiją.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 28, 2014, 05:06:06 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 28, 2014, 05:05:08 pm »
Kaip pastebejima dar manau, kad pasyvios(tipu) depresijos stadijoj  gali pasireikst samoningi asmens veiksmai, kuriais jis/ji imituoja vaika . Dauguma psichologijos knygu sito sutrikimo,jei ji taip galima pavadint, neisskiria, bet kazkokioj buvau rades, gaila db nerandu...Pozymiai panasus  į disociacijos, tik skiriasi, kad pasireiškia trumpais momentais ir vel grista į normalia busena. Elgesys pasireiskia  demonstratyvumu, dėmesio reikalavimu, vaikisku naivumu, ir gavus demesi arba pagyrima vel normalizuojasi.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 28, 2014, 05:09:32 pm »
Iš tikro vaikystės patirtis yra labai svarbi depresijai ir asmenybės psichikai. Vaikai žaisdami išmoksta bendrauti. Depresija yra iš dalies gynybinė savybė kuri žmogų apgina nuo neigiamų sąlygų.
Depresyvus žmogus savo pykčiu ar elgesiu reikalauja kitų žmonių dėmesio ir prašo pagalbos. Tą esu pastebėjęs.

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 28, 2014, 05:13:26 pm »
ten ir buvo priskiriama prie vystymosi sutrikimu. paziurejus vien i Jim Carrey matosi kad jis visas tas savo nesamones darydamas atkreipineja i save demesi labai.

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 28, 2014, 05:18:57 pm »
Mazesne depresija=mazesnis humoro jausmas. Jei tarkim komikui kazkaip sumazeja depresija, ar taip imanoma kad jo bajeriai prastesni pasidaro? :D

Blyksns

  • Svečias
Ats: Depresija
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 01, 2014, 01:38:23 pm »
Pateiksiu padrikus pastebejimus

Manau depresija yra lengviausiai atpažystama per laiko suvokimą.
Psyche turi vienintelį kilnų uždavinį, augti, arba kitaip judėti ir tapti.
Bet šis procesas yra nesibaigiantis, Jungas teigė kad žmones arti mirties patire sapnus rodančius apie psyches augimą.

Kaip žinome daiktų judėjimas erdveję ( šiuo atveju analogija su psyches procesais ) turi kryptį, Žmogus save patire laike, kaip buvusi, kaip esantį, arba kaip galimą. Depresiją sergančio žmogaus psyches energija yra nukreipta i praeiti. Žinau ne vieną ramzį, kuris šioje busenoje labai kankinosi. Tad depresiją yra psyches augimo arba judėjimo suvarzymo rezultatas..( Vaizduotė yra judėjimo katalizatorius, jai sutrikus, judėjimas nustoje buves). Žmogus nepatirdamas judėjimo, nemato saves kaip esancio, arba kaip galimo. Jis save patiria kaip buvusi. Visa energija yra nukreipta i tai ko jau nėra, tai yra i nebųtį.
Ramziui parodžiau ant didelio ekrano meistriškai judančius fraktalus, teige kad pajuto judėjima, laisve. Psyche prisimine turinti galimybe judėti. Taip šis ramzis net pasveiko.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 03, 2014, 09:46:33 am »
Mazesne depresija=mazesnis humoro jausmas. Jei tarkim komikui kazkaip sumazeja depresija, ar taip imanoma kad jo bajeriai prastesni pasidaro? :D

Jeigu komikui pagerėja gyvenimo sąlygos jis praranda humorą. Kuo blogiau žmogui tuo geriau komiko darbui. Žmogus humoru prisitaiko prie blogų sąlygų, humoras padeda prisitaikyti, padeda linksmiau žiūrėti į gyvenimą ir nebematyti realaus gyvenimo ir realių tipų santykių.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovo 03, 2014, 09:49:59 am »
Pateiksiu padrikus pastebejimus

Manau depresija yra lengviausiai atpažystama per laiko suvokimą.
Psyche turi vienintelį kilnų uždavinį, augti, arba kitaip judėti ir tapti.
Bet šis procesas yra nesibaigiantis, Jungas teigė kad žmones arti mirties patire sapnus rodančius apie psyches augimą.

Kaip žinome daiktų judėjimas erdveję ( šiuo atveju analogija su psyches procesais ) turi kryptį, Žmogus save patire laike, kaip buvusi, kaip esantį, arba kaip galimą. Depresiją sergančio žmogaus psyches energija yra nukreipta i praeiti. Žinau ne vieną ramzį, kuris šioje busenoje labai kankinosi. Tad depresiją yra psyches augimo arba judėjimo suvarzymo rezultatas..( Vaizduotė yra judėjimo katalizatorius, jai sutrikus, judėjimas nustoje buves). Žmogus nepatirdamas judėjimo, nemato saves kaip esancio, arba kaip galimo. Jis save patiria kaip buvusi. Visa energija yra nukreipta i tai ko jau nėra, tai yra i nebųtį.
Ramziui parodžiau ant didelio ekrano meistriškai judančius fraktalus, teige kad pajuto judėjima, laisve. Psyche prisimine turinti galimybe judėti. Taip šis ramzis net pasveiko.

Nereikia taip sudėtingai mastyti, praeitis sukaupta informacija turi įtakos depresijai. Depresija yra vaizduotės sutrikimas, bet vaizduotė visus duomenis naudoja iš atminties. Todėl norint užmiršti skaudžius atsiminimus reikia ignoruoti jų atsiminimą. Tuomet vaizduotė negaus duomenų kurie aštrina depresija.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 04, 2014, 03:47:13 pm »
Sako, kad moterys silpnoji lytis. Agresijos turi nemažiau nei vyrai.
Kaip „maža ir lieknutė“ girta dama auklėjo policininkus: priblokšti net visko matę

Diana Rinkevičienė

Dėl teisėtų pareigūnų reikalavimo nevykdymo ir jų įžeidimo į sulaikymo kamerą uždaryta D. Rinkevičienė nenurimo ir komisariate – piktinosi, jog esą yra pažeidžiamos jos teisės. Ji taip pat neigė, kad sumušė policininką – esą ji yra tik moteris, „maža, lieknutė tokia“...

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kaip-maza-ir-lieknute-girta-dama-auklejo-policininkus-pribloksti-net-visko-mate.d?id=64187714#ixzz2v0AGENoi



Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 08:13:19 am »

Palatonė Nicole Kidman ir ramzis Tomas Kruzas.
 
Australų aktorės Nicole Kidman gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Holivudo spindesys ir šlovė neapsaugo nuo likimo negandų. Filmo „Australija“ žvaigždė kaip ir daugelis moterų išgyveno skyrybas ir nesėkmingus bandymus pastoti.

45 m. N. Kidman kentėjo nuo depresijos po to, kai 2001 m. išsiskyrė su Tomu Cruise‘u. Su „Misija neįmanoma“ žvaigžde ji įsivaikino du vaikus.

„Ištekėjau būdama labai jauna (23 metų – aut. past.) ir per greitai. Bet nesigailiu, nes dabar turiu Bellą ir Connorą. Taip pat ilgą laiką turėjau nuostabią santuoką, – atviravo N. Kidman. – Tačiau, kai ji iširo, turėjau labai pasistengti, kad įveikčiau užklupusią depresiją. “

N. Kidman dabar – sėkmingai ištekėjusi už tautiečio muzikanto Keitho Urbano, su kuriuo turi biologinę dukterį Sunday Rose (4 m.) ir Faith (22 mėn.), kurią pagimdė surogatinė motina. Aktorė prisipažino, kad negalėjimas susilaukti savų vaikų labai prisidėjo prie depresijos. Ji visais įmanomais būdais bandė pastoti, turėjo ne vieną negimdinį nėštumą ir persileidimą, tačiau įvyko stebuklas, kai ji pradėjo lauktis Sunday Rose ir pagimdė.

Skaitykite daugiau: Nicole Kidman atvirai papasakojo, kodėl susirgo depresija | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/15059652/nicole-kidman-atvirai-papasakojo-kodel-susirgo-depresija#.U0OE3VcsF-8#ixzz2yGjWKeOo

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 08:18:53 am »

Darvino genotipo platonė Anželika. Mergina nebuvo išvysčiusi asmenybės savybės darbo, todėl kai ėmėsi veiklos bandė tai kompensuoti humoru.

Sutriko psichika? Matai haliucinacijas, girdi keistus garsus, tiesiog „čiuožia stogas“? Slėpkis, kentėk, niekam nepasakok ir jokiu būdu nesirodyk gydytojui. Toks klaidingas nusistatymas ne vienam žmogui sugadino gyvenimą.
Vilniuje gyvenanti Anželika (24 m.) atvirai pasakoja savo istoriją. Ji prisipažįsta - serga depresija. Kreiptis pas psichiatrą ją paskatino jos pačios nuotrauka iš diplomų įteikimo ceremonijos.

Mergina depresija susirgo 18 metų. Pati taip įtaria. „Naktimis mane tarsi kažkas smaugė. Paskui pradėjau girdėti garsus. Atrodydavo, kad sprogs galva“, – prisimena studentė.

Keistenybės ją apnikdavo prieš pat miegą. Kai kūnas užmigdavo, o sąmonė dar būdavo budri, prasidėdavo haliucinacijos, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.

Anželika žino, ką reiškia miego paralyžiai. Ji atsibusdavo, bet negalėdavo pajudinti net mažiausio pirštelio – kūnas būdavo lyg paralyžiuotas.

Naktimis miegodavo mažai. Dienos irgi neteikdavo džiaugsmo. „Buvau pavargusi, irzli, nervinga, dažnai keisdavosi mano emocijos, nieko nenorėdavau“, – neslėpė vilnietė.

Kai tai ėmė dažnai kartotis, ji kreipėsi į gydytojus. Pirmiausia apsilankė pas poliklinikos psichiatrą.

Įtarė anoreksiją ir epilepsiją

Ieškoti medikų pagalbos ją privertė nuotrauka iš diplomų teikimo ceremonijos. Ir taip liekna mergina tuo metu buvo numetusi 7 kilogramus.

2012 metų lapkritį ji pati nuėjo pas psichiatrę. Gydytoja pasakė: „Prisigalvoji ligų. Tau – anoreksija.“

Anželika dievagojosi, kad specialiai valgo riebų maistą ir visai neskaičiuoja kalorijų. „Neigimas – pirmas požymis“, – nepatikėjo psichiatrė.

Tarp krūvos ligų Anželikai įtarė ir epilepsiją. Psichiatrės manymu, haliucinacijos buvo epilepsijos priepuoliai. Medikė pasiūlė atlikti tyrimus.

Anželikos savijauta blogėjo. Naktimis ji ėmė matyti vaizdines haliucinacijas. Nuėjusi pas neurologę tyrimų rezultatų Anželika sėdėjo ir verkė. Santariškių medikai gūžčiojo pečiais: „Nesuprantam, kas tau yra. Tavo tyrimai – idealūs.“

Gydytoja nuvedė pacientę pas budintį psichiatrą. Jis pasakė: „Tau depresija.“ Ir išrašė vaistų.

„Nuo vaistų dar labiau norėjau miego. Iš pradžių maniau, kad tai – šalutinis poveikis. Jis gali trukti 2 mėnesius. Kentėjau“, – pasakojo moteris.

Po 30 dienų, kai vėl reikėjo susitikti su psichiatru, jis atostogavo. Anželikos vaistai buvo pasibaigę.

Kai moteris iš nevilties bandė užsirašyti pas psichologą, negalėjo to padaryti – reikėjo gydytojo siuntimo. Anželika pamanė: „Lengviau nusižudyti nei patekti pas psichologą.“ Rimtai apie savižudybę ji negalvojo – savijauta dar nebuvo tokia prasta.

Kitas poliklinikos psichiatras įtikinėjo – jai visai ne depresija. Ją reikia gydyti psichiatrijos ligoninėje. Anželikos po poros savaičių laukė magistro studijos. Į ligoninę ji nesigulė.

Mamyčiukę prislėgė rūpesčiai

Bėgiojimą po klinikas nutraukė vizitas pas psichiatrą Mindaugą Šablevičių.

„Jis parinko tinkamus vaistus. Porą mėnesių nebuvo jokių haliucinacijų, pagerėjo nuotaika“, – pasakojo pacientė. Anželika tikisi, kad vaistų greitai visai nereikės.

Su žinia, kad serga depresija, į vilnietės namus atėjo ramybė. Moters vyras liovėsi priekaištauti, kad ji miega iki pietų. „Jis prieš daug ką užmerkė akis. Dabar beveik nesipykstame. Neužsiplieskiu dėl menkniekių, o jis man dažnai nusileidžia“, – pasakojo sveikstanti moteris.

Dieną Anželika dirba, vakare mokosi. Vyrui tenka ūkiniai darbai – tvarkyti namus, ruošti vakarienę.

Moters savijauta kaip tyčia pablogėjo, kai juodu apsigyveno kartu. Buvo likę metai iki vestuvių. Jis žinojo, per kokius vargus eina būsima žmona.

„Esu mamyčiukė – namuose viską darydavo mama. Kai išėjau iš tėvų namų, pokyčiai mane išmušė iš vėžių. Aš net nežinojau, kaip skalbyklę įjungti!“ – su šypsena išsidavė Anželika.

Be viso to, jos pečius užgulė nesutarimai su anyta ir rūpesčiai dėl naujo verslo – ji įkūrė interneto svetainę autoservisų darbuotojams.

Kodėl Anželika susirgo depresija? „M.K.Čiurlionio menų mokykloje lankiau baleto pamokas. Aštuntoje klasėje man pasiūlė išeiti. Supykau ir išėjau. O paskui visą vasarą daug dirbau, kad galėčiau sugrįžti, bet manęs nebepriėmė. Nepatikau mokytojai. Iki pat dvyliktos klasės išgyvenau dėl to, lankiausi pas psichologą“, – prisimena vilnietė.

Dar ir dabar ji kartais sapnuoja, kaip šoka baletą.

Blogiausia - negydyti

Šiuo metu Anželika – kaip naujai gimusi. Praeitis atrodo tarsi baisus sapnas. „Nuotaika geresnė, daugiau visko spėju, nepriekaištauju dėl smulkmenų“, – džiaugėsi moteris.

Pokyčius pastebi visa šeima. Studentės mama – medicinos sesuo vaikų darželyje. Ją itin džiugina, kad dukrai medikai padėjo. „Geresnių už mano tėvus nėra. Mama man geriausia draugė, o tėtis – autoritetas. Jie viską supranta ir palaiko“, – džiaugėsi savo verslą turinti studentė.

Kad Anželika serga depresija, žino artimiausi jos draugai, keli studijų grupės nariai. „Nemalonu visai Lietuvai parodyti savo nuotrauką ir prisipažinti, kad sergu. Bet noriu, kad žmonės žinotų, jog depresija nėra kas nors baisaus. Daug blogiau yra jos negydyti“, – kalbėjo vilnietė.

Anželika tik apgailestavo, kad kai kurie medikai ilgokai neįžvelgė jos ligos, metus tampė, bet negydė.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 08:30:16 am »

http://nz.lifestyle.yahoo.com/wellbeing/galleries/photo/-/15134250/stars-whove-turned-over-a-new-leaf/15134255/
Kalbama, kad Angelina Jolie serga pogimdyvine depresija.

Aktorė ir šešių vaikų mama nesuvaldo stiprių nuotaikos svyravimų ir sunkiai susitvarko su naujagimiais dvynukais, Vivienne Marcheline ir Knoxas Leonas, kurie nuolatos verkia dėl pilvuko skausmų.

„Angeliną nuolat apima depresija. Ji stengiasi kontroliuoti savo emocijas vyresnių vaikų akivaizdoje, tačiau šeimai vis tiek sunku. Dažniausiai ji miega arba tiesiog guli lovoje“, – pasakoja šaltinis.

Aktorė neturi energijos ir verkia bei juokiasi dėl neaiškių priežasčių.
Po dvynukų gimimo Angelina visą laiką praleido šeimos dvare Prancūzijoje ir supyko, kai vyras Bradas Pittas nusprendė dalyvauti Venecijos tarptautiniame filmų festivalyje, kuriame reklamavo naują savo filmą, „Burn After Reading“. Aktorė mano, kad Bradui žymiai lengviau tvarkytis su situacija — jis neturėjo kentėti gimdymo skausmų ir bet kada gali išvykti atitrūkti nuo namų.

Skaitykite daugiau: Angelina Jolie serga pogimdyvine depresija | Alfa.lt http://www.alfa.lt/straipsnis/196557/Angelina.Jolie.serga.pogimdyvine.depresija=2008-09-04_18-41/#.U0OIblcsF-8#ixzz2yGnp8Kpw

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 08:37:15 am »


Aktorė Zeta-Jones serga maniakine depresija
Maniakinė depresija sergantys žmonės turi ironišką humorą su dideliomis patyčiomis.
Mimika turi aktyvumą.

http://www.buzzle.com/articles/history-of-bipolar-disorder-manic-depression.html


Aktyvios psichikos depresijos brononės yra valdingos kitų trūkumus matančios ir savo trūkumus ignoruojančios moterys, 90 procentų dominuoja tarp vyriausių buhalterių.
Šios moterys užima aukštus postus tarp politikių ir vadovių. Tokios būsenos žmonių žmonės privengia ir jų bijo, tai yra didžiausia klaida.







Norint šią ligą geriau suvokti reikia pamatyti bipolinės depresijos mimikas psichozių būsenoje.

http://www.buzzle.com/articles/history-of-bipolar-disorder-manic-depression.html
http://psychology4a.com/Depression.htm
http://psychcentral.com/news/2013/02/09/bipolar-schizophrenia-share-similar-emotional-perception-difficulties/51409.html
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 30, 2014, 01:47:12 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresija
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 06:48:22 pm »
Bipolar yra pirmo ir antro tipo, ši berods platonė paaiškina skirtumus tarp dviejų.

Nemoku įkelti youtube nuorodos, kad nuo tam tiktos minutės grotų tai pasakau, kad trumpas paaiškinimas prasideda nuo 5:00



Ji gan drąsi ir yra įkėlusi video kur jai stiprios manijos epizodas.

Čia jos paaiškinimas (kurį ji prašo peržiūrėti prieš žiūrint apie tą video su manijos epizodu):


O čia pats video:


« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 09, 2014, 02:57:27 pm sukūrė Justinas999 »
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandžio 08, 2014, 10:14:09 pm »
paskutinis video man i vaidyba buvo panasus

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandžio 09, 2014, 04:06:37 pm »
Pasakyčiau bloga aktorė ta mergiotė galėjo rimčiau suvaidinti  :D
Man ji bronsono tipo kuri ištroškusi dėmesio.


Genetika apie depresija mato tik fragmentus ir nurodo ne tą priežastį. Genetikai tvirtina, kad yra du tipai serotino genų vieni žmonės turi ilgą o kiti trumpą geną. Serotinas yra laimės hormonas smegenyse. Tie žmonės kurie turi trumpą serotino geną serga depresija dažniau, bet iš tikro tai nėra atrasta priežastis. Žmonės ko ieško tą randa nematydami teisingos depresijos priežasties nerasi geno. Iš tikro depresijos geno nėra, egzistuoja vaizduotė ir su ja susiję genai. Depresija pasireiškia kaip vaizduotės sutrikimas.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 09, 2014, 04:35:33 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresija
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandžio 09, 2014, 06:45:22 pm »
Sorry mane ji išdūrė su savo prikolais. Pats kolkas negaliu sau gauti tokių vaistų kokių man reikia tai tenkinuosi tuo ką galiu gauti ir kartais ko nors neapskaičiavęs netinkamai sudozuoju, vakar kaip tik buvo toks momentas tai puikiom kognityvinėm funkcijom pasigirti negalėjau, todėl ir nesuodžiau, kad pisa protą ;D

Su tuo serotoninu suktas reikalas, kiek pats esu domėjęsis (taip pat ir iš asmeninės patirties) galiu pasakyti, kad tai labiau dopamino trūkumas kaltas.

Ads for SSRI antidepressants are misleading, say researchers
http://www.eurekalert.org/pub_releases/2005-11/plos-afs103105.php

Visiškai sutinku:  Professor David Healy of the North Wales Department of Psychological Medicine, said: "The serotonin theory of depression is comparable to the masturbatory theory of insanity.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandžio 09, 2014, 08:32:55 pm »
o manijos fazėje kas veikia?

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresija
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandžio 09, 2014, 10:16:25 pm »
Manijos fazėje gal ir būna serotonino trūkumas, čia dar reikia pasiaiškinti.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Mąstytojas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 9
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalio 20, 2014, 12:48:03 am »
Mazesne depresija=mazesnis humoro jausmas. Jei tarkim komikui kazkaip sumazeja depresija, ar taip imanoma kad jo bajeriai prastesni pasidaro? :D

Jeigu komikui pagerėja gyvenimo sąlygos jis praranda humorą. Kuo blogiau žmogui tuo geriau komiko darbui. Žmogus humoru prisitaiko prie blogų sąlygų, humoras padeda prisitaikyti, padeda linksmiau žiūrėti į gyvenimą ir nebematyti realaus gyvenimo ir realių tipų santykių.

o tai be depresijos žmogus tiesiog nesijuokia iš savęs, tik iš kitų? Komikai dažnai vaidina kitų žmonių personažus, jie juokiasi iš kitų mėgdžiodami juos. Arba aktoriai, jie gi vaidina kitus personažus, tik vieni pasirenka komiškus.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovo 09, 2015, 03:05:18 pm »

Yra sutrikimas kylantis depresyviems žmonėms tai Trichotilomanija
http://www.depresijosklubas.lt/forumas/viewtopic.php?t=2123&sid=33d53eb65df5e961c70ebf6cd080ec7d

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovo 19, 2015, 04:46:34 pm »
ADHD  bipolinės depresijos duomenų bazė http://www.famouspeoplearehuman.com/famous-people-adhd.htm

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresija
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovo 26, 2015, 05:53:10 pm »
Neurologai vis dažniau prabyla apie BDNF (brain-derived neurotrophic factor) trūkumą esant depresijai ir pastebėta, kad nesvarbu koks gydymas ir į ką orientuoti vaistai (serotoniną, dopaminą etc.), sumažinus depresiją smegenyse padidėja BDNF.

http://en.wikipedia.org/wiki/Brain-derived_neurotrophic_factor#Depression
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresija
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandžio 05, 2015, 05:17:55 pm »
Psichologinės problemos slypinčios po veido mimika ;D

>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandžio 08, 2015, 10:19:17 am »

 „Kelerius metus kentėjau nuo depresijos, vartojau prozaką. Laiku susigriebiau, kad klimpstu į labai rimtą bėdą, todėl mečiau visus vaistus bei stimuliantus. Atsisakiau net kasdienio kavos puodelio“, – neslepia J. Carrey.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 07, 2016, 07:24:15 pm »
  Palyginkime. Du garsūs Lietuvos politikai bronsonai moderistai - Rolandas Paksas ir Artūras Paulauskas. Pirmasis yra dešiniųjų pažiūrų partijos "Tvarka ir teisingumas" lyderis, tuo tarpu A.Paulauskas yra liberalas. Analizuojant R.Pakso elgėsi, veido išraiškas, kalbėjimą, panašu, jog žmogui yra įsivystęs destrukcinis pesimizmas. Dėmesys gan skausimingas, nuotaika itin bloga, balsas perdėm pesimistinis. Tuo tarpu A.Paulausko veidas ir akys švarios, kalbėjimas nors ir tvirtas, bet ne patologiškas.  Veido išraiška tvirta, rami.




 Pažiūrų įtaka intuityvių žmonių psichikai yra gana lengvai patikrinama.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresija
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 10, 2016, 06:51:41 pm »
Rolandas Paksas yra aktyvios psichikos depresyvus bronsonas Artūras Paulauskas bronsonas moderistas. Bronsono įtaką pažiūroms nesunku patikrinti. Kairieji ar liberalai materialistai yra sveikesni kelis kartus už idealistus konservatorius ar religinius bronsonus. Tai didelis smūgis religijai kuri tvirtina, kad religija veda prie dvasinio gerumo. Man asmeniškai teko matyti bronsonų kuriems dėl religijos įtakos depresija buvo tokia sunki, kad medikai nustatė šizofrenija.
Internautai tokius bronsonus pastebi https://www.facebook.com/herkusadomenas/

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresija
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 15, 2016, 08:09:56 pm »
 Gali būti ir aktyvios depresijos, tačiau jo elgėsys labai jau keistas. Žmogus nesielgia pernelyg aktyviai, mažai juokauja, tačiau išvaizda, kalba ir laikysena išduoda apie problemas.