Autorius Tema: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.  (Skaityta 16216 kartus)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=01LMFFpAWYM[/youtube]
Sveiko žmogaus vaizduotė nemato atvirkščios kaukės efekto. Šizofrenija turintys žmones iškart pastebi atvirkščią kaukę.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8RHyBVkvHsY[/youtube]
Jei jus apdūmė tai su jūsų vaizduote yra viskas gerai :)

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-18102/straipsnis/Iliuzionisto-triukais-galima-diagnozuoti-sizofrenija?-Video?l=2&p=1

Blyksns

  • Svečias
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 24, 2014, 08:07:10 pm »
tai tik patvirtina kad sizofrenija is ties gali sukelti gylesni suvokimą. Jungas irgi taip manė.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 24, 2014, 09:42:37 pm »
Ka matei video Blyksni? Ar iliuzija taves neapgavo?
Man tie veidai buvo vienodi.

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 24, 2014, 10:17:54 pm »
Aš ta veidą kur įdubęs matau kaip neįdubusį, bet kitokį negu tą kuris iš tikrųjų neįdubęs.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Blyksns

  • Svečias
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 24, 2014, 11:00:45 pm »
Per psichologijos paskaitas mums duodavo panašias užduotis. mano vaizduote keistai elgiasi tai matydama, apie dvi, tris sekundes matau iliuzija, po to iskart seka idubusio veido matymas, po keliu sekundziu dingsta, vel matau iliuzija, paskui vel idubusi. trumpa laiko tarpa matau iliuzija, paskui ji issiklaido matau kaip yra idubusi, vel iliuzija, tarsi vaizduote neapsisprendzia. ziurint ilgesni laika, protas labai stipriai atsipalaiduoja, panasiai kaip ieinu i vidiniu vaizdiniu busena. Paziurejus ilgiau nei 5 min, pasikeicia isorinis juslinis pasaulis, daiktai praranda savo pastovu erdvini didi, daiktai aplinkoje stipriai padideja, stipriai sumazeja, neigydami pastovaus dydzio.

« Paskutinį kartą keitė: Sausio 25, 2014, 08:18:05 am sukūrė Blyksnis »

Neprisijungęs Mąstytojas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 9
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalio 20, 2014, 01:10:01 am »
Pirmuoju atveju gal dėl to, kad, jie įsivaizduoja, kad ten kaukė. Nes pati pradžia atsisukimo ir vaizduoja įdubą, kuri matyt suteikia tokią tolesnę viziją. Antruoju atveju, tai to tu nepamatysi niekaip.

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalio 20, 2014, 01:25:00 pm »
Sveikas, mąstytojau būtu neblogai jei prisistatytum, matau esi naktinėtojas, nes reiškiesi tarp 00.00 ir 02.00h. (gan įdomus-keistas elgėsys). Taipogi jei turi kažkokių klausimų dėl teorijos ir pnš, tada sukurk atskirą, naują temą arba kažkurioje kitoje, jau ankščiau kitų sukūrtoje temoje - klausk ir rašyk, tačiau stenkis be reikalo neflood'int ir pnš.
« Paskutinį kartą keitė: Spalio 20, 2014, 01:27:24 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Mąstytojas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 9
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 06, 2014, 12:36:35 am »
Sveikas, mąstytojau būtu neblogai jei prisistatytum, matau esi naktinėtojas, nes reiškiesi tarp 00.00 ir 02.00h. (gan įdomus-keistas elgėsys). Taipogi jei turi kažkokių klausimų dėl teorijos ir pnš, tada sukurk atskirą, naują temą arba kažkurioje kitoje, jau ankščiau kitų sukūrtoje temoje - klausk ir rašyk, tačiau stenkis be reikalo neflood'int ir pnš.

O mano žinutės primena floodinimą? :) Jos kaip ir į temą.
Kodėl keista, kad naktimis rašau? Pirmą kartą tokį klausimą girdžiu, kas atrodo daug keisčiau. Apskritai dar niekad jokiame forume manes niekas nėra taip tardes. Taip, parašau po vidurnakčio, nes tik tada turiu laisvo laiko, dirbu daug ir ne nuo ankstyvo ryto.
Prisistatyti galėčiau kaip tiesiog besidomintis psichologija. Tikiuosi paso kopijos čia nereiks įkelti :)


Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkričio 06, 2014, 12:06:30 pm »
Kai rašiau, jog " būtu neblogai jei prisistatytum", turėjau omenyje, kad parašytum kokį preliminarų tipą sau nusistatei, nes tiesiog įdomu kokie skirtingų tipų atstovai atrandą teoriją, naudojasi ja ir dalyvauja diskusijuose. Kitiem toks prašymas niekad didesnių problemų nesukėlė.
Kas dėl tavo rašinėjimo naktimis, tai šiaip man pasirodė keistoka ir tiek, plius šiame forume jau būta asmenų su dvasinėm problemom, tad mano reakcija gan labai pamatuota.
Kas dėl floodinimo tai čia šiaip priminimas ir tiek.

Neprisijungęs Mąstytojas

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 9
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 07, 2014, 01:18:24 am »
Mano tipas tikriausiai Voltero. Fiziologiškai padariau išvadą pagal nosikaulį, smakrą bei kaktą. Linkęs daug mąstyti, traukia visuomeninės organizacijos. Mėgstų viską įsivaizduoti, net ir neįsivaizduojamus dalykus. Moralė labai stipri. Garsinė atmintis tikrai nėra gera.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkričio 07, 2014, 12:59:41 pm »
Su broliu pamenu kalbėjome kuris tipas geriausiai priims Tipų teoriją. Tuo metu manėme, kad voltero tipas nes jis geriausiai suvoks formos ir Tipų teorijos esmę.
Manau tuo metu neklydome, dabar matau, kad voltero tipas geriausiai suvokia Tipų teorija.
Yra žmonių kurie mano, kad Tipų teorija yra pseudoteorija tokia pat kaip Frenologija. Bet jie nepamąsto ir neisigilina, kad frenologijoje nebuvo kalbama apie realias dabartinio mokslo smegenų lokacijas ir sritis.


Frenologijos supratimas apie smegenis. 11 yra meilės sritis :)


 Tipų teorija neturi meilės zonos yra regimųjų emocijų smegenų sritis kuri atlieka meilės neapykantos funkcijas, intelektas specializuojasi emocijų atlikimui. Tipams kurie turi aukštą kaktą meilės ir neapykantos procesų kalbinis suvokimo mechanizmas bazuojasi kairės kaktos kalbinėje srityje ir netrukdo kalbai.
Skirtingai nuo frenologijos Tipų teorija naudoja realias smegenis ir nustatytas mokslo smegenų sritis. Mokslas smegenų funkcijas tikrina agnozija, magnetinio rezonanso metodais, elektrodų intervencija, kontrastinio cheminio dažymo ir kitais metodais.
Tipų teorija parodo, kad smegenų sritys ir kaukolės sričių dydžiai yra susiję su smegenimis. Smegenys priklauso nuo tipo ir jo smegenų sandaros. Regimųjų emocijų tipai turi didesnius pakaušius, kalbinio bendravimo tipai didesnes kaktas.


Taip atrodo šiolaikinė frenologija, netiesioginius reiškinius žymi smegenyse tiesiogiai.


Dabartinė psichologija nenorėdama susieti žmogaus intelekto savybių(regimoji atmintis, žodinė atmintis, vaizduotė, uodžiamoji atmintis) ir asmenybės savybių (valią, moralinis suvokimas kalba suvokimas, psichologinis pažinimas ) su smegenų ir antropologijos atradimais priartėja prie astrologijos pseudomokslo.


Socioniniai paistalai. Makiažas ir veido šviesumas akių spalva lemia tipą?


Socionikoje nėra smegenų funkcijų žmogus vaizduojamas beprasmiu  kvadratėliu ryšiu panašiai kaip frenolojija, astrologija ir Myers Briggs (MBTI) teorija.

http://socionika.pp.ua/novosti/afferent-efferent-synthesis-of-a-human-brain-and-its-model-types-of-informational-metabolism-of-the-organism.html
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 07, 2014, 02:45:34 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkričio 09, 2014, 04:39:43 pm »
 8)

Neprisijungęs Akimirka

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 58
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris
  • Bronsono tipas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkričio 09, 2014, 08:22:33 pm »
si teorija yra intelektualinis nusikaltimas. naudodami formalia logika, statydami smegenis i pirma plana, jus toliau mulkinsit zmones. nemulkinkink zmoniu. nes pirma karta as jusu prasau graziai.

Tiek įvairių teorijų,tiek įv.filosofinių krypčių ir t.t  pateikiama tikrai daug, bet imti ir teigti, kad tai netiesa nesusipažinus ir neperleidus per save yra gana drąsu :). Gražu,kai žmonės kuria ir dalinasi, o vat kiek tiks/įtiks  kiekvienam asmeniškai, kiek sugebės tuo pasinaudoti, jau čia kitas reikalas :).
Ugnis, kurkite savo kryptį ar teoriją!
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 09, 2014, 08:28:23 pm sukūrė Akimirka »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkričio 09, 2014, 10:47:30 pm »
si teorija yra intelektualinis nusikaltimas. naudodami formalia logika, statydami smegenis i pirma plana, jus toliau mulkinsit zmones. nemulkinkink zmoniu. nes pirma karta as jusu prasau graziai.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkričio 09, 2014, 11:03:32 pm »
Nežinau kodėl, bet nuojauta man kužda, jog ugnis = blyksnis  :-[  Nors žinoma, tai tik mano spėjimas.
Na bet kokiu atvėju, manau Leotaurus išspręs šį reikalą ....  8)
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 09, 2014, 11:09:46 pm sukūrė filosofas »

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 10, 2014, 08:49:52 am »
Tavo puiki nuojauta, tai vartotojas blyksnis.

78.56.99.159    ugnis    Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.    Šiandien 02:24:27 am
78.56.99.159    ugnis    Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.    Lapkričio 09, 2014, 01:53:52 pm
78.56.99.159    ugnis    Ats: Vatikano egzorcistas    Lapkričio 09, 2014, 11:08:43 am
78.56.99.159    Blyksns    Budizmas ir Intuicija    Kovo 30, 2014, 03:14:21 pm
78.56.99.159    Blyksns    Letargo miegas.    Kovo 24, 2014, 03:39:03 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Putinas.    Kovo 06, 2014, 07:49:25 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Fenomenologija ir intuicijos tipai    Kovo 06, 2014, 10:20:17 am
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Fenomenologija ir intuicijos tipai    Kovo 05, 2014, 06:47:48 pm
78.56.99.159    Blyksns    Putinas.    Kovo 03, 2014, 06:15:09 pm
78.56.99.159    Blyksns    Ats: Depresija    Kovo 01, 2014, 11:38:23 am


Nežinau kodėl, bet nuojauta man kužda, jog ugnis = blyksnis  :-[  Nors žinoma, tai tik mano spėjimas.
Na bet kokiu atvėju, manau Leotaurus išspręs šį reikalą ....  8)

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 10, 2014, 08:52:36 am »
atsirado mat karaliai, as jums kartoju graziai arba nustojate mulkinti zmones arba sprogdinu puslapi. jau tokie susireiksmine visaziniai kad eina na..., viska neige, dvasia, dieva, siela. turi savo juoda katila internete tai ir skleidzia tamsia visiems, as ispeju nes tikrai nusprogdinsiu puslapi.
Ponas blyksni! Jei nesiliausi mums grasinęs bus užblokuotas tavo vartotojas ir IP.
Kito perspėjimo nebus.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 10, 2014, 08:22:13 pm »
Jei tikėjimas darvino ir bronsono tipui yra toks gėris tai kodėl popiežių nėra šių tipų atstovų?
Kodėl religijoje įžvalgieji ignoruojami?
Mulkinimas yra melavimas, teorija rodo nepatogius reiškinius. Tau jie nepatinka.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 11, 2014, 08:13:33 am sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Akimirka

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 58
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris
  • Bronsono tipas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 10, 2014, 08:25:40 pm »
Atleiskit,kažkaip man nesigauna cituoti,tai kito autoriaus mintis tiesiog parašysiu kabutėse.

,,Akimirka, kam kurti teorija, jeigu yra Tiesa?"

Man įdomios įvairios teorijos bei visokios filosofinės kryptys, bet nereiškia,kad pametu savo galvą. Tiesiog jei man tinka, gilinuosi toliau ir pasiimu gabaliuką. Intuicija visada su manimi. Jei jos neklausyčiau, tai irgi nusigrybaučiau. Kiek iš patirties,tai negerai vien bristi į proto dalykus,ar į kokius dvasinius, visame kame svarbi pusiausvyra.

,,Akimirka beje, as "teorija" geriau suprantu negu patys autoriai, todel jiems ir patariu nedaryti nusikaltimo. Bet jie kaip visada."

Ugni, bet koks gi nusikaltimas yra mokslu pagrįsta teorija,kuri niekam neprimetama? Juk su dvasiniais dalykais, visokiomis meditacijomis tai tikrai galima pridirbti ir privelti,jei žmogus užlūžęs ir nesupranta,kas su juo daroma. Aš neabejoju žmogumi,jei jis sako,kad supranta, ką sako, bet mano smalsumas,o gal žingeidumas varo į priekį nors tu ką :).



Neprisijungęs vygimau5

  • Pradedantis narys
  • *
  • Įrašai: 7
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
    • Žiūrėti profilį
    • Mano youtube
Ats: Iliuzionisto triukais galima patikrinti ar žmogus neserga šizofrenija.
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalio 28, 2018, 03:02:51 am »
Esmė, ta, kad normalus žmonės nelabai suvokia realybę.

Aš pats šizofrenikas ir po savo pirmos psichozės su pratau tik tiek, kad realybė yra ne tai, kas man atrodė iki ankščiau.

Mano kaip šizofreniko matymas yra labai gilus, na kiek leidžia mano sensoriai.

Aš pavyzdžiui jaučiu kaip mano mintis kontroliuoja išoriniai stimulai, ir esu visiškai deterministiniam mastyme.

Pasaulis tiesiog veikia savaime, aš tarkim nežinau, ką galvosiu po minutės, nežinau ką rytoj veiksiu prie kompo.

Gali paskambint draugas, gali nepaskambint, gali lyt lietus, gali nelyt – visa tai kontroliuoja žmogaus  subjektyvią "realybę"

Aš iš tikro džiaugiuosi savo psichozėm, nes tai man atvėrė akis. Pastebėjau yra dviejų tipu psichiniai ligoniai, vieniems kuriems smegenys užsiveria, o kitiems atsiveria. Tai man galima sakyt atsivėrė.

Vienas dalykas būna blogai man, susisuka mintys. pastovus idėju generavimas, bajeriu generavimas. pastovus abstraktus mastymas, pastoviai smegenis kažką generuoja, aš tiek daug mastau, kad mano fizinis gyvenimas išvis apleistas. Gyvenu savo galvoj.

Apie mane rašė mokslini darba studentai psichuškėj, skaitė mano blogą knysos ten 2 dienas.

Jei kas moka rusiskai, tai aš radau intike susapnaves sita filmuka



čia ne mano kanalas, bet sitas filmukas grynai apie mane... ir mano gyvenimą.