Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Leotaurus

Puslapiai: [1] 2 3 ... 127
1
Tipų nustatymas / Ats: Arturo Sosa
« Įrašytas: Gruodžio 01, 2022, 09:26:40 pm »
Platonas tikriausiai.https://en.wikipedia.org/wiki/Jo%C3%A3o_Braz_de_Aviz
Bronsonas čia įdomiau  :D

2
Asmeninės sporto šakos / Ats: Tenisininkai
« Įrašytas: Lapkričio 29, 2022, 07:13:58 pm »

Panašu į darvino tipą  :D

3
Kovos menai / Ats: Platono tipo Artur Waluś Walczak mirė dėl smegenų traumos
« Įrašytas: Spalio 28, 2022, 07:05:38 pm »


Lengvi pinigai ir garbė  ;)

4
Tikra ramzio ir platono bendravimo tipo klasika. Gerai, kad skiriasi, tik yra tokių kurie visa gyvenimą kankinasi, santykiuose nuodija vienas kitą toksiškais santykiais. Labiausiai gaila jų bendrų vaikų kurie nematys normalių tėvų santykių, tik konfliktus ir nesusikalbėjimus.
Ramzio ir platono tipo poroje yra abu sunkios depresijos. Tokius žmones galima gydyti be psichiatro apžiūros nes tai yra dėsnis.
Jeigu skiriasi gerų tipų santykių žmonės, arba vidutinių tipų santykių žmonės tai nėra tas pats kai skiriasi blogų tipų santykių žmonės. Tarp blogų tipų santykių yra pradžioje mažesnė meilė ir susipykus stipresnė neapykanta. 

5
Voltero tipas / Ats: Ar Radži Aleksandrovičius gejus?
« Įrašytas: Spalio 19, 2022, 07:21:20 pm »
Kiek teko bendrauti su Romais ten už homoseksualinius santykius baudžia labai stipriai. Nors tarp romų tai egzistuoja.

6
Tipų santykiai / Ats: Neigiami tipų santykiai
« Įrašytas: Spalio 13, 2022, 09:28:49 pm »
Ramzio tipo Laurynas ir platono tipo Mantas humorą daro iš nesusikalbėjimo.

7
Nortono tipas / Xiong Jing Nan
« Įrašytas: Spalio 06, 2022, 09:49:19 pm »


1988 metų gimimo Kinijos kovotoja.
https://en.wikipedia.org/wiki/Xiong_Jing_Nan8
Psichika / Ats: Bipolinis sutrikimas
« Įrašytas: Spalio 04, 2022, 10:23:02 pm »
Manau dauguma žmonių turi. Depresija labai paplitusi liga. Kaip kitos sunkios ligos vidutinė ir sunki depresija yra lėtinės depresijos formos kurios atsiranda ne iš karto. Žmonės pasiekia tokią ligos formą, kad reikalingas medikamentinis gydymas. Psichologinės sąlygos ir pačio sergančiojo užsispyrimas, situacijos nevaldymas palaiko tolesnį ligos progresavimą ir krizes.
Kaip minėjau depresija yra gyvenimo būdas kuris daugumai ja sergančiu žmonių patinka. Bipolinio sutrikimo manijos būsena visai maloni ir nėra tokia sunki, pilna energijos, veikimo aktyvumo.
Sergantis turi išmokti valdyti save neleisti kraštutinumų, stabdyti aktyvumą, pašalinti užsispyrimą ir psichologines priežastis kurios griauna psichiką ir veda prie psichikos aktyvumo. Geigu yra krizė reikia suprasti dėl ko ji atsiranda, psichikai galioja pusiausvyros mechanizmas todėl reikia keisti gyvenimo būdą.
Tipų teorija depresija skaito vaizduotės sutrikimo liga. Priklauso nuo žmogaus psichologinių sąlygų, aplinkos, vaikystės traumų, tipo, vertybių.
Blogai, kad mokykloje ar visuomenėje mažai skiriama dėmesio psichinei sveikatai, savęs valdymui, psichinės sveikatos stiprinimui, ramumo ugdymui, streso valdymui, aplinkos suvokimui, savęs pažinimui. 

9
Bronsono tipas / Brooke Martin
« Įrašytas: Spalio 03, 2022, 08:55:39 pm »

Mergina turinti didžiausią pasaulyje apatinį žandikaulį. Reikia įsivaizduoti kokio dydžio jos regimosios emocijos ir dėmesys.
https://meaww.com/blogger-linked-to-buzz-lightyear-and-lord-farquaad-because-of-her-prominent-jawline

10
Ramzio tipas / Ats: Mikk Parnits - Estijos prezidntės sūnus
« Įrašytas: Spalio 01, 2022, 07:33:38 pm »
Taip translytis.
Dabar madinga keistis lytį. Elono Musko sūnus bronsono tipo taip pat pasikeitė.
https://saharareporters.com/2022/06/21/elon-musks-son-seeks-change-gender-identity-separate-dad

Vienoje JAV valstijose vaikai galės keistis lytį be tėvų sutikimo.
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/kalifornijoje-vaikai-gales-keisti-lyti-be-tevu-zinios/

11
Linkolno tipas / Maltuso teorija
« Įrašytas: Rugsėjo 26, 2022, 07:05:46 pm »
 
Maltusizmas (pagal kūrėjo T. R. Malthuso pavardę), maltizmas, demografinė teorija ir su ja susijusi socialinė doktrina, aiškinanti socialines problemas gyventojų skaičiaus didėjimu. Atsirado kaip priešprieša 17–18 amžiuje vyravusiai merkantilizmo ideologijai, kuri laikė gyventojų skaičiaus augimą didėjančios valstybės gerovės pagrindu. Pirmą kartą maltusizmo idėjos suformuluotos T. R. Malthuso knygoje Apybraiža apie gyventojų skaičiaus principą (An Essay on the Principle of Population 1798), kurioje gyvūnų skaičiaus didėjimo gamtoje biologiniai dėsniai buvo pritaikyti žmonių visuomenei. T. R. Malthuso teigimu, gyventojų skaičius didėja geometrine progresija, o maisto produktų ir kitų vartojimo reikmenų gamyba dėl riboto žemės ūkio produktyvumo didėja aritmetine progresija ir nespėja tenkinti gyventojų didėjančių poreikių. Greičiausiai daugėja skurstančių gyventojų (jiems būdingas didžiausias gimstamumas), jie tampa vis didesne našta visuomenei. Susidaręs gyventojų perteklius kelia socialines problemas: skurdą, epidemijas, nusikalstamumą, abortus ir vaikžudystes, karus. Galiausiai žmonijai gresia visuotinis badas, išliks tiek gyventojų, kiek pajėgs patys save išmaitinti. Norint išvengti katastrofos būtina riboti gyventojų skaičiaus didėjimą, kad jis neaplenktų vartojimo reikmenų gamybos didėjimo. Gyventojų skaičių siūloma riboti demografinėmis (reguliuoti santuokas, kontroliuoti gimstamumą) ir ekonominėmis (atsisakyti turto perskirstymo neturtingųjų naudai, skatinti emigraciją į mažiau apgyventus kraštus) priemonėmis. 1834 Didžiojoje Britanijoje priimtas Vargšų įstatymų pataisos aktas (The Poor Laws Amendment Act) iki minimumo sumažino valstybės paramą skurstantiesiems ir suvaržė jų teises. Klasikinis maltusizmas neįvertino mokslo ir technikos pažangos, leidžiančios gaminti daugiau maisto produktų: 21 amžiuje maisto produktų 1 gyventojui pagaminama ir suvartojama gerokai daugiau negu T. R. Malthuso laikais, nors gyventojų skaičius kelis kartus didesnis. Gyventojų skaičiaus didėjimas daugelyje šalių yra sėkmingai reguliuojamas, jį apriboja ne tik išoriniai (gamtos išteklių nepakankamumas, valstybės demografinė politika), bet ir vidiniai veiksniai (žmonių savimonė). Maltusizmą kritikavo marksistai ir socialistai. Maltusizmo mintis, ypač kovą dėl maisto ir išlikimo, pritaikė Ch. R. Darwinas savo evoliucijos teorijoje. Modifikuota maltusizmo teorija žinoma kaip neomaltusizmas.

12
Tipų nustatymas / Ats: Leninas
« Įrašytas: Rugsėjo 26, 2022, 08:50:10 am »
Leninas darvino tipo kaip ir Mao ir kiti marksistai. Tarp marksistų pasitaiko linkolno ir bronsono tipo. Intuicija ir teorinis mastymas reikalingas daugiausiai. Kairiomis pažiūromis daugiausia užsiima intuicijos žmonės, turintys mažesnę priklausomybę nuo moralės.

13
Tipų santykiai / Ats: Ramzis Stonkus ir platonė Gelminė Glemžaitė - sužadėtiniai
« Įrašytas: Rugsėjo 24, 2022, 10:58:55 pm »
Turbūt sunki depresija pas abu. Dabar jie nemato nesusikalbėjimo arba jį ignoruoja humoru, bet tai tik laiko klausimas, ateityje bus blogai. Dar viena platono ir ramzio draugystė kuri baigėsi tragiškai https://www.lrytas.lt/zmones/tv-antena/2022/09/20/news/aras-veberis-atskleide-kaip-ji-apgavo-alanas-chosnau-ziurejau-i-sita-niekso-snuki-ir-negalejau-patiketi--24632520

14
Platono tipas / Oleksijus Arestovičius
« Įrašytas: Rugsėjo 15, 2022, 09:24:26 pm »

 Ukrainos prezidento administracijos vadovo patarėjas Oleksijus Arestovičius 1975 metų gimimo.
https://en.wikipedia.org/wiki/Oleksiy_Arestovych

15
Tipų nustatymas / Ats: Brad Pitt
« Įrašytas: Rugsėjo 10, 2022, 11:06:11 pm »
Bradas Pitas yra bronsono tipo. Akivaizdžiai tai matosi  ;) Pirma mano bendražygiai darvino tipo norėjo visus "kietus vyrukus" padaryti darvinais. Tipų teorija yra tuo gera, kad galima klysti ir ištaisyti savo padarytas klaidas. Nuostabu, kad žmonės panašiai nustato tipus ir gerai išmokstant nustatinėti klaidų būna vis mažiau.

Darvino tipo žmonės turi asimetrišką apatinį žandikaulį. Dešinė pusė kaip bronsono, kairė kaip platono. Taip yra todėl, kad darvino tipui nėra regimųjų emocijų.

16
Bronsono tipas / Ats: Laurynas Maybach mergina Rita
« Įrašytas: Rugsėjo 09, 2022, 07:25:17 pm »
Laurynas voltero tipo jo mergina gali būti nortonė. Atrodo besmakrė :) Mažai nuotraukų kai ji nesišypso, kai žmogus šypsosi padidėja smakras.

17
Ramzio tipas / Mikk Parnits - Estijos prezidntės sūnus
« Įrašytas: Rugpjūčio 17, 2022, 03:04:35 pm »

Mikk Pärnits (g . 1985 m. rugsėjo 3 d . ) – estų rašytojas, vertėjas ir kultūros kritikas.


18
Kūno sudėjimai / Ats: Plastiškumas
« Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2022, 08:07:52 pm »
Tipų teorija nagrinėja žmogaus genotipus kuriuos DNR mutacijų būdu sukūrė gamta. Maišantis skirtingiems genotipams genotipai ir tipai išlieką, nesusimaišo. Vaikai paveldi vieno iš tėvų ar senelio genotipą. Stipruolių sporte voltero ir linkolno genotipo nėra. Veido forma, smegenų sandara, asmenybės savybės, sudėjimas susijęs. Po 2 milijonų metų dabartinių genotipų nebus. Mes keičiamės, keičiasi mūsų veidas ir smegenys. Viskas vyksta šuoliais ir paplitimu. Bronsono tipo veidas skiriasi nuo voltero tipo veido, skiriasi plastiškumas ir asmenybės savybės. Veidas ir galva, kūno sudėjimas yra stabilios genetinės visumos visuma kuri yra paveldyma, tik maža dalis požymių susimaišo. Žmogus mato odos spalvą, bet nemato veido tipo.

19
Tipų nustatymas / Ats: Orijus Gasanovas
« Įrašytas: Liepos 25, 2022, 10:07:35 am »
Galvoju voltero tipo žmogus. Vidutinis nosikaulis į dešinę pusę pakrypęs. Asmenybės psichologinis elgesys kaip voltero tipo.

20
Tipų teorijos kritika / Ats: Teorijos Kritika
« Įrašytas: Liepos 15, 2022, 09:27:01 pm »
Teorija nepristatyta užsienyje todėl nėra jokių straipsnių ir kritikos. Lietuvoje tarp akademinės bendruomenės yra absoliutus ignoras, akademinė bendruomenė daugiau kalba apie horoskopus ir kvadrų teorijas, dauguma tiki teologiniu žmogaus atsiradimu. Tai normalu, Lietuvos akademinis mokslas kopijuoja viska kas yra pasaulyje, jis naujomis teorijomis nesidomi ir jų nekuria. Lietuvos mokslas tiki mokslu ir autoritetais. 
Vakaruose atsirastų mokslininkų kurie patikrintų teorija ir jie manau būtų šokiruoti. Bet ar jiems būtų leista pasisakyti apie Tipų teorija? Manau yra daug primityvių dogmatikų kuriems ji nepatiktų.  Pristatyti teorija vakarų mokslo žmonėms būtų gerai, nes laikas eina ir mokslas stovi vietoje.
Padaryti kanalą anglų ar rusų kalbomis ir dėti video to užtektų, atsirastų žmonių kurie turi įtaką moksle.
Manau viską aiškiai paaiškinau.

21
Bronsono tipas / Jennifer Connelly
« Įrašytas: Liepos 07, 2022, 09:08:37 pm »

Su ramzio tipu.

22
Tipų santykiai / Ats: Neigiami tipų santykiai
« Įrašytas: Liepos 06, 2022, 10:46:34 pm »
Visada įdedu kokią nors įdomybę. Ramzio ir platono kova labai rimta.

https://fb.watch/e5E4cqRhFF/

23
Ramzio tipas / BELLA VITA Stebuklinga meilė
« Įrašytas: Liepos 06, 2022, 10:41:16 pm »

Tikra meilė tik tarp ramzių.  ;D

24
Ramzio tipas / Zuoko mylimoji Augusta Jusionytė
« Įrašytas: Birželio 27, 2022, 07:01:41 pm »

54 metų Zuokas bronsono tipo susirado 37 metų ramzio tipo mylimąja.


25
Tipų nustatymas / Ats: Mano veidas
« Įrašytas: Birželio 27, 2022, 06:54:35 pm »
Neatmetu šio varianto.

26
Tipų nustatymas / Ats: Mano veidas
« Įrašytas: Birželio 24, 2022, 11:03:25 am »
Nerijus yra bronsono tipo žmogus.

27
Tipų nustatymas / Ats: Mano veidas
« Įrašytas: Birželio 19, 2022, 01:39:49 pm »
Esate platono tipo žmogus.

28
Nortono tipas / Milly Alcock
« Įrašytas: Birželio 09, 2022, 11:00:19 pm »

Australijos aktorė gimusi 2000 metais.

https://en.wikipedia.org/wiki/Milly_Alcock


29
Veidas / Ats: Šukuosenos apvalaus veido merginai
« Įrašytas: Birželio 05, 2022, 04:41:29 pm »
Jeigu esate bronsono tipo ir jūsų veidas apvalus, siūlyčiau išmėginti programas. Jų dėka galite patikrinti kokia šukuosena jums tinka.


https://www.allthingshair.com/en-uk/best-apps-for-face-shapes-hairstyles/

30
Nortono tipas / Jurgita Sejonienė
« Įrašytas: Birželio 01, 2022, 09:47:24 pm »

Jurgita Sejonienė. Seimo narė  Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.

Konservatorė Sejonienė teigia, kad gėjų Lietuvoje yra netoli milijono
https://musutv.lt/2022/05/26/konservatore-sejoniene-teigia-kad-geju-lietuvoje-yra-netoli-milijono/
Puslapiai: [1] 2 3 ... 127