Autorius Tema: Depresyvūs bronsonai  (Skaityta 9260 kartus)

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Depresyvūs bronsonai
« Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 12:44:30 pm »
Teorijoje buvo minėta, kad kai kurie tipai nemėgta depresyvių bronsonų, įdomu būtų jei Leotaurus plačiau papasakotų dėl ko tai vyksta.
Aš asmeniškai iš platonų daugiausiai susilaukiu kažkokio sunkiai paaiškinamo negatyvumo mano atžvilgiu.

Bet turiu sistemą kaip tuos platonus į vietą pastatyti (neskaitant jų juokelių ignoravimo naudojant tokią veido išraišką lyg jie būtų visiški debilai), beje šitas veiksmas giliai į širdį jiems smeigia :D (na ir žinoma nenaudojant ašarinių dujų ir metalinio strypo metodo 8) ;D )

Mano sistema: kiek įmanoma stengiuosi susidraugauti su linkolnais(ypač moterimis), nes žinau, kad jie mane "užstos" prieš platonus, ir visada stoju į ramzių pusę.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 01:11:07 pm »
Esminė antipatija yra dėl to, kad depresyvūs bronsonai moka tobulai žeminti, menkinti ir viešinti kitų trūkumus, dėl ko jų kiti ir nemėgsta. Įsivaizduok kolektyvą, kuriame yra dalis bronsonų, dalis kitų tipų, ir vyksta nuolatinis atakavimas ir žeminimas, pajuokos? Kas tokiu gali mėgt? Asmeniškai tokių bronsonų nekenčiu.

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 02:37:27 pm »
Moka tai dar nereiškia, kad daro, pats esu tolerantiškas žmogus ir neišsikalinėju iš kitų. Beje depresyvių bronsonų turi būti arba dauguma arba jie turi užimti aukštas pareigas, kad žemintų visą kolektyvą.
Esu buvęs platonų daugumos kolektyve ir patyręs nemažą spaudimą, nors pats absoliučiai nieko neinicijavau, tiesiog ramiai dariau savo darbą, o platonai proto pisimu užsiėmė.
Bet taip, jeigu iš manęs išsikalinėja turiu labai gerą pastabumą ir galiu greitai ir mandagiai pasišaipyti, bet tai tik savigyna.
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs Greddy

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 247
  • Karma: +0/-0
  • Volteras
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 03:01:00 pm »
Tai jei moka, tai dažniausiai ir daro, iš kur gi mokėsi, jeigu nebūsi daręs? ;) Taip, kolektyvo tipų kontingentas tikrai svarbu, šneku iš patirties.. Labai gerai veikia pašaipos kai yra apskritai daug bronsonų, nebūtinai depresyvių. Paprastai vyksta pašaipa, dažnai paskui tai ir užmetamos antipatijos.. Man, kaip volterui, atakos iš depresyvaus bronsono ateidavo praktiškai dėl nieko.

Tai turbūt nesi toks depresyvus, jei tai naudoji tik kaip gynybą.

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 05:29:35 pm »
Esu pakankamai depresyvus, bet tiesiog neesu svolačius. Nuo mažens esu patyręs smurtą ir patyčias ir žinau ką tai reiškia, todėl nenoriu be rimtos priežasties kažkam kenkti ir esu pasiruošęs užstoti tuos kurie patys negali savęs apsiginti.
Galiu daug šūdo atlaikyti, dar daugiau šūdo galiu ignoruoti, bet jau neesu tas mažas berniukas kurį buvo galima stumdyti, vien nesmurtiniais ir įstatymais paremtais keliais galiu gerai apsiginti ir tuos kurie norėjo man pakenkti pastatyti į labai keblias padėtis.
Turiu labai apgaulingą išvaizdą; smulkoką kūno sudėjimą, vaikišką - mergaitišką veidą, todėl kitiems (dažniausiai platonams) dažnai atrodau kaip lengvas grobis, ir tai būna labai didelė klaida...
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs mendoza

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Platonas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 09:25:41 pm »
maladec, laikykis justinai :D zinau kokie urodai yra platonai naturalai. o kaip jusu nuomones apie azijietes bronsones, kazkaip atrodo kad jos uzduchintos yra, be jokio valdingumo.

Neprisijungęs Leotaurus

  • Administrator
  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 3852
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • Darvinas
    • Žiūrėti profilį
    • Tipų teorija
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2014, 03:24:27 pm »
Platonai yra psichologiniai jie skriaudžia taip vadinamus pažeistus žmones, skriaudžia net platonus.  Platonui moderistui bronsonas optimistas ar normalios psichikos darvinas patinka. Bet turinčių problemų su depresija bronsonų ir darvinų su šizofrenijom ar taip žmonių  jie nemėgsta, gali juodinti, skriausti t.t.
Kiek teko su platonais susidurti tai kaip asmenybė labiausiai ten tap jų kilau, bet bronsonas kuris mokykloje buvo tarp lyderių buvo nusmukdytas.

Justinai tu vaikystėje blogai sukontaktavai su tėvu (kuris turėjo psichopato elgesio)  platonu dėl kurio esi depresyvus, todėl šio tipo žmogus tau nemielas.
Iš tikro yra visokių žmonių dažniausiai platonas yra draugiškas bronsono atžvilgiu,  ypač moteriškoji lytis :)
Justinai užmiršk visas skriaudas kurias patyrei nuo tėvo, nelaikyk pykčio ir mažiau apie tai galvok. Suprask tėvų nepasirinksi, nors didelis pyktis tvyro tavyje ir skriaudos dabar tave įtakoja.
Bet savęs gailėjimasis ir blogi prisiminimai formuoja tavo ateitį. Siek optimizmo ar bent silpnos depresijos.
Bronsonas geriausiai mėgsta bronsones moteris, linkolnės nors įvertina bronsoną kaip vyrą, bet su savo tipo merginomis yra geresnė šneka  :D Geri santykiai su savo tipu gerina žmogaus psichiką ir suteikia daugiau intelekto ir pasitikėjimo savimi.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 04, 2014, 04:59:15 pm sukūrė Leotaurus »

Neprisijungęs Justinas999

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 454
  • Karma: +1/-0
  • Bronsonas
    • Žiūrėti profilį
    • The beauty of...
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2014, 10:59:45 pm »
Esu pastebėjęs, kad platonėms optimistėms aš patinku :)
Linkolnės irgi pastebėjau, kad mane mėgta ir aš jas mėgstu :)
>Bipolar, Borderline Personality Disorder , Social Anxiety, ADD/ADHD<

Neprisijungęs filosofas

  • Forumo siela
  • *****
  • Įrašai: 1303
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūčio 13, 2014, 04:40:47 pm »
manau bronsonui tarp platonų gali kilti problemų tik tuo atvėju jei yra kažkokių tarpusavio susipykimų, konfliktų, barnių, nusistatymų, nuteikimų ir t.t arba jei bronsonas yra itin depresyvus ir nebepajėgia kūrti simpatijų-teigiamų santykių. Šiaip leotaurus teisus teigdamas, kad platonai(ne moderistai) itin mėgsta bronsonus ir jų bendravimą. Kiek teko stebėti tai bronsono ir platono santykiai kogero yra patys sekmingiausi tarp vidutinių santykių.

--
Ir beje Greddy yra teisus teigdamas, kad blogiausiai (vidutinių su  bronsonais santykių tipams) kada yra daug bronsonų(kolektyve, aplinkoje, darbovetieje, gyvenvieteje ir t.t) užtenka, kad vienas populiarus bronsonas tave neigiamai suvoktu ir kiti ant tavęs gali užsisėsti be jokios priežasties. Aišku toks scenarijus yra įmanomas ir su platonais, tačiau bronsonų atvėjų viskas yra labiau koncentruočiau....

Neprisijungęs Paulius

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Depresyvūs bronsonai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Birželio 29, 2018, 08:22:04 pm »
Depresyvus platonas yra žvėris, platono tipo žmogus tas, į kurį atkreipiu dėmesį pirmiausiai, nes tai yra žmonės kuriuos yra labai sunku perkąsti. 3 lygio kakta, psichologiniai santykiai, atskiras patyčių procesas ir girdimoji asmenybės dalis daro šį tipą labai pavojingu, pats tuo įsitikinau, aš dar mintyse platono tipą vadinu kario tipu arba arijo tipu, aš gerbiu šį tipą bet nemėgstu jo, nes tai yra energetinis vampyras visada reikalaujantis iš tavęs dėmesio ir gerų emocijų(ekstravertas)
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 04, 2018, 06:25:51 pm sukūrė Leksas »