Tipų teorija > Tipų santykiai

Depresyvūs bronsonai

(1/2) > >>

Justinas999:
Teorijoje buvo minėta, kad kai kurie tipai nemėgta depresyvių bronsonų, įdomu būtų jei Leotaurus plačiau papasakotų dėl ko tai vyksta.
Aš asmeniškai iš platonų daugiausiai susilaukiu kažkokio sunkiai paaiškinamo negatyvumo mano atžvilgiu.

Bet turiu sistemą kaip tuos platonus į vietą pastatyti (neskaitant jų juokelių ignoravimo naudojant tokią veido išraišką lyg jie būtų visiški debilai), beje šitas veiksmas giliai į širdį jiems smeigia :D (na ir žinoma nenaudojant ašarinių dujų ir metalinio strypo metodo 8) ;D )

Mano sistema: kiek įmanoma stengiuosi susidraugauti su linkolnais(ypač moterimis), nes žinau, kad jie mane "užstos" prieš platonus, ir visada stoju į ramzių pusę.

Greddy:
Esminė antipatija yra dėl to, kad depresyvūs bronsonai moka tobulai žeminti, menkinti ir viešinti kitų trūkumus, dėl ko jų kiti ir nemėgsta. Įsivaizduok kolektyvą, kuriame yra dalis bronsonų, dalis kitų tipų, ir vyksta nuolatinis atakavimas ir žeminimas, pajuokos? Kas tokiu gali mėgt? Asmeniškai tokių bronsonų nekenčiu.

Justinas999:
Moka tai dar nereiškia, kad daro, pats esu tolerantiškas žmogus ir neišsikalinėju iš kitų. Beje depresyvių bronsonų turi būti arba dauguma arba jie turi užimti aukštas pareigas, kad žemintų visą kolektyvą.
Esu buvęs platonų daugumos kolektyve ir patyręs nemažą spaudimą, nors pats absoliučiai nieko neinicijavau, tiesiog ramiai dariau savo darbą, o platonai proto pisimu užsiėmė.
Bet taip, jeigu iš manęs išsikalinėja turiu labai gerą pastabumą ir galiu greitai ir mandagiai pasišaipyti, bet tai tik savigyna.

Greddy:
Tai jei moka, tai dažniausiai ir daro, iš kur gi mokėsi, jeigu nebūsi daręs? ;) Taip, kolektyvo tipų kontingentas tikrai svarbu, šneku iš patirties.. Labai gerai veikia pašaipos kai yra apskritai daug bronsonų, nebūtinai depresyvių. Paprastai vyksta pašaipa, dažnai paskui tai ir užmetamos antipatijos.. Man, kaip volterui, atakos iš depresyvaus bronsono ateidavo praktiškai dėl nieko.

Tai turbūt nesi toks depresyvus, jei tai naudoji tik kaip gynybą.

Justinas999:
Esu pakankamai depresyvus, bet tiesiog neesu svolačius. Nuo mažens esu patyręs smurtą ir patyčias ir žinau ką tai reiškia, todėl nenoriu be rimtos priežasties kažkam kenkti ir esu pasiruošęs užstoti tuos kurie patys negali savęs apsiginti.
Galiu daug šūdo atlaikyti, dar daugiau šūdo galiu ignoruoti, bet jau neesu tas mažas berniukas kurį buvo galima stumdyti, vien nesmurtiniais ir įstatymais paremtais keliais galiu gerai apsiginti ir tuos kurie norėjo man pakenkti pastatyti į labai keblias padėtis.
Turiu labai apgaulingą išvaizdą; smulkoką kūno sudėjimą, vaikišką - mergaitišką veidą, todėl kitiems (dažniausiai platonams) dažnai atrodau kaip lengvas grobis, ir tai būna labai didelė klaida...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją